Rüyada “Rüyada Anneanne Görmek” Görmek

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada Anneanne görmek, rüyalar bilinçaltımızda yatan, bizim orada yattığını bilmediğimiz düşüncelerden meydana gelir. Bu yüzdendir ki rüyada gördüğümüz her şeyin ayrı anlamları vardır. Bugün rüyada anneanne görmek hangi anlamlara çıkıyor onu anlatacağız. Rüyada anneanne görmek hayırlı bir işe, bol kazanç ve bereketin artması anlamına gelir.

Rüyada Anneanne Görmek İslami Anlamı

Nablusi(r.a)’ya göre rüyada anneanne görmek, rüya sahibinin işleri hep yolunda gidecek, dert ve sıkıntıları geride bırakacaktır. Rüyada anneanne görmek iyi şeylere yorumlanır, sahip olunan anne ve babanın evladından memnun olduğunu gösterir.

Rüyada Anneanne İle Konuşmak

Rüyada anneanne ile konuşmak; anneanne tarafından taktir edildiğini görmek Caferi Sadık’a (r.a) göre; Çalışılan işte terfi alınacağına, işsiz ise hayırlı bir iş bulunacağına, işinde yükseleceğine delalet eder. Rüyada anneanneye hediye verdiğini görmek; Anane canlı ve ölmemiş ise anneannenin size ihtiyacı olduğuna, anneanneyi ziyaret etmek, anneannenin yanında olmak gerektiğini gösterir. Eğer ki anneanne ölmüş ise, anneannenin sizden dua beklentisi olduğunu gösterir.

Rüyada Anneanne Evi Görmek

Rüyada anneanne evi görmek; Yaşadığınız hayat şartlarının yükseleceğine, maddi açıdan büyük bir güce, istediklerin bir an önce çözüme ulaşması anlamına gelir. Rüyada anneannenin size bağırdığını görmek; Yapılan yanlıştan hemen dönmek gerektiğine böylece en az zararla kurtulacağını anlatır. Bu rüyayı gören kişi bir süre riskli seçimlerden kaçınmalıdır, tedbir almasının lazım olduğu anlamına gelir.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyada anneanneye sarılmak; Kişinin büyükleri tarafından taktir edileceğine, büyüklerinin kalbini kırmadığına, hayırlı biri olduğunu gösterir. Abdülgani Nablus-i (r.a)’ya göre, rüyada anneanne mutluyken görüldüyse sevinçli bir hayatın rüyayı gören kişiyi beklediğine, hayırlı günlerin yakında olduğuna işarettir. Rüyada anneannenin ağlarken görülmesi kısa süreli bir derdin arkasından refaha kavuşmayı müjdeler.

Rüyada Nine Görmek

Rüyada nine görmek; Yüksek miktarda kazanca, aydınlık bir gelecek şeklinde yorumlanır. Başındaki dertlerden çok kısa sürede kurtulunacağını yorumlanır. Rüyada canlı anneanneyi ölmüş olarak görmek; Anneannenin kalbini ve duasını almak gerektiğine; anneannenin kalbinin kırıldığına, gönlünü kazanmak gerektiğini anlatır. Rüyada anneanneye vurmak veya el kaldırmış olmak; Rüyayı görenin çok büyük günahlara girdiğine, işlerinin bozulacağına ve maddi açıdan kaybedeceğine, manevi hayatının alt üst olmasına, birinin ahının alındığını gösterir.

Rüyada Büyük Anne Görmek

Rüyada büyük anne görmek; İyi haber alınacağına, kötü günlerin sona ereceğine, huzurlu günlere kavuşulacağına yorulur. Rüyada anneannenin hasta olduğunu görmek; İyi sanılan birinin arkadan iş çevireceğine, ondan zarar gelebileceği, rüya sahibini arkadan vuracağı, rüyayı gören kişinin arkasından türlü türlü işler çevireceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi kurnazlıklara ve arkadan iş çevirmelere karşı dikkat etmelidir.

Rüyada Anneannenin Ölmesi

Rüyada anneannenin ölmesi, anneannenin sizden dua beklentisi olduğuna, mezarın ziyaret edilmesi gerektiği gerektiğine, anneannenin huzura ermek için sizden beklentisi olduğunu gösterir. Rüyada anneanne mezarının çiçeklerle kaplanmış olduğunu görmek; Anneannenin eğer ölmüşse hayırlı bir yerde iyi bir durumda olduğuna; eğer ki sağ ise anneannenin rüyayı gören kişi hakkında hayırlı dualar ettiğine, anneannenin rüyayı gören kişiden memnun olduğu anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani