Rüyada “Rüyada Anne Sütü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Anne Sütü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada anne sütü görmek, temizliğe ve ahlaklı olmaya delalet eder. Rüyada görülen Anne sütü iş hayatında ve özel hayatta başarıya ve bol kazançlara işarettir. Rüyada anne sütünü görmek de gerçek kişinin gerçek hayatında her anlamda büyümesine, işinde basamak atlamasına da yorumlanır. İslami yorumlarına göre Rüyada Anne Sütü Görmek, kader ile ilgili bilgi vermek anlamına da gelir.

Rüyada Anne Sütü Görmek İslami Anlamı

Rüyada anne sütü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada anne sütünün görülmesi maddi sıkıntıların olacağının, helal kazançlar elde edileceğine, çocuk isteyenlerin evlat sahibi olacağına işaret eder. Diyanete göre; rüya sahibinin rüyasında süt görmesini hayırlara yormamaktadır. Kişinin işlerinin ters gideceğine hatta başını belalara sokacağı anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre eğer rüya sahibi bir kadının göğsünden süt emerse o kişi yataklara düşüp hasta olacağı anlamına gelir.

Eğer rüya sahibi bir erkek ise ve kadın gibi göğüslerinin süt dolu olduğunu görmüşse, erkek için bereketli günlerin yakın olduğu, işinde başarı elde ederek bolluk içinde bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kadın veya erkek olsun her iki göğsünden de süt aktığını görmüşse ömrünü zenginlik ve mutluluk içerisinde geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Anne Sütü İçmek

Rüyada anne sütü içmek, Rüyada anne sütü bereket anlamına geldiğinden çocuğu olsun veya olmasın rüya sahibi için olumlu gelişmelerin olacağını gösterir. Rüyada annesinin sütünü içtiğini görmek, özellikle iş hayatında başarının, mertebenin bir simgesidir anne sütü.

Rüyada Anne Sütü Tatmak

Rüyada anne sütü tatmak, Anne sütü gerçek hayatta da çok besleyici bebeği büyüten bir gıda olmasıyla bilinmektedir. Rüyada anne sütü tatmak ve içmek çoğu tabirciye göre mal varlığında bereketli bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada Anne Sütü Sağmak

Rüyada anne sütü sağmak, anne sütünün görüldüğü rüyalar başarının bir göstergesi olduğu için anne sütü sağmak da bu başarı sonucunda hak ettiği mükafatı alacağını gösterir. Çalışan kişi için başarısına başarı katacağına ve ekstra kazançlar sağlayacağına, işlerinin her geçen gün iyileşeceğine, kazançların peş peşe geleceğine ve iş ile ilgili attığı her adımın ona hayırlar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Anne Sütü Akması

Rüyada anne sütü akması, bereket ve kısmet olarak yorumlanır. Eğer kişi kendi göğsünden süt aktığı görürse ve rüya sahibi bekar ise kısmetinin açılacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi evli ise yakın zamanda bir bebeği olacağına ve doğacak bebeğin bereketi de beraberinde getireceğine yorumlanır. Yaşlı bir insanın bu rüyayı görmesi hayırlara vesile olmaz. Rüya sahibinin hayatını kaybedeceği anlamını taşır.

Rüyada Anne Sütü Emzirmek

Rüyada anne sütü emzirmek, eğer bir kişinin başka birine göğsünden süt veriyorsa bu rüya iyiye yorumlanmaz. İşlerinde yaptığı hatalardan dolayı bedel ödeyeceği hatta cezalandırılacağı veya iş beklediği kapıların kapanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada erkek bebek emzirmek rüya sahibine hayırlı haberlerin geleceğine hatta çocuk bekliyorsa tez vakitte bebek sahibi olacaklarına eğer rüya sahibi hasta ise tez zamanda sağlığına kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Anne Sütü Emen Bebek Görmek

Rüyada anne sütü emen bebek görmek, çoğu yorumcuya göre mala yorumlanır. Rüyada meme emen çocuk eğer rüya sahibinin kendi çocuğu ise çalışıyorsa işinde yükseleceğine ve kendi çocuğu varsa veya doğacak çocuğu için ise hayırlı ve ahlak sahibi bir evlat olacağı anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Suat Sağlam dedi ki:

    Rüyada Anne Sütü Emmek Neye İşarettir!

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani