Rüyada “Rüyada Anne Karnında Bebek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Anne Karnında Bebek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada anne karnında bebek görmek, sıkıntıların son bulması ve ferahlık ile tabir edilir. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada annenin karnında hareket eden bir bebek görmek bir büyüğünden veya büyük bir alimden maddi ve manevi olarak fayda ve menfaat sağlayacağına işaret eder. Anne karnındaki bebek ağlıyor ise kendi başına girişilecek bir işe delalettir.

Rüyada Anne Karnında Bebek Görmek İslami Anlamı

Rüyada anne karnında bebek görmek, İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki: Rüyasında bir karın içinde bebek gördüğünü gören kişi zahmetten sonra rahatlığa, hastanın şifa ve derman bulmasına, vade ve müddetin uzatılmasına, faydalara, rızıklara, bekar için evlenmeye ve gidilecek uzun bir yola mahir olur. Eğer anne karnındaki bebek uyuyor ise bu uzun bir bekleyişten sonra aydınlanmaya, ilmi olarak derecelerin arttırılmasına ve mukaddes biri tarafından eğitim almaya işaret eder.

Bu işin sonunda hayır da şer de kullanılacak yöntemlere göre değişmektedir. İslam alimlerine göre rüyada görülen bebek rüya sahibi ile konuşursa bu deniz aşırı bir mesafeden kapalı bir kutu ile gelecek olan havadisin tüm hane halkını etkileyeceği anlamına gelir.

Rüyada Anne Karnındaki Bebeği Görmek

Rüyada anne karnındaki bebeği görmek rüya sahibinin kavuşacağı mala işaret eder. Rüyada anne karnındaki bebeği görüp mutlu olan kimse haram olmayan mala ve nimete erişir. Eğer rüyada görülen bebeğin üstündeki mavi renk bir elbise varsa hane içinde doğacak ve ömrü mutluluk ile geçecek erkek çocuğuna işaret eder.

Rüyada Anne Karnında İkiz Bebek Görmek

Rüyada anne karnında ikiz bebek görmek, ortaklar vasıtası ile uyuma, işlerin iyi gitmesine işarettir. Bazı tabircilere göre ise ikiz bebek görmek iyi değildir. Rüyada ikiz görmek dertlerin ve sıkıntıların bir iken iki olmasına, zahmet, üzüntü ve yorgunlukların birikmesine işaret eder.

Rüyada Anne Karnında Bebeğin Cinsiyetini Görmek

Rüyada anne karnında bebeğin cinsiyetini görmek tabirlere ve cinsiyetlere göre farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada annenin karnındaki bebeğin cinsiyeti erkekse rüya müjdeye işaret eder. Anne karnındaki cinsiyeti kız görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işaret eder.

Rüyada Anne Karnındaki Bebeğin Ayağına Dokunmak

Rüyada anne karnındaki bebeğin ayağına dokunmak kişinin servetinin devamlı olmasına, iyi amel yapmaya, işlerinde itimat ettiği şeylerin çokluğuna işaret eder. Bebeklerin ayak kemikleri rüya sahibinin geçim kaynağı olan malını gösterir. Bebeğin ayaklarının göğe doğru uzandığını görmek rüya sahibinin borcunun artmasına işaret etmektedir. Kimi tabircilere ise bebek ayağı rüyalarda uğur ve şans demektir.

Rüyada Anne Karnındaki Bebeğin Hareketlerini Görmek

Rüyada anne karnındaki bebeğin hareketlerini görmek, belirsizliklerin silinmesine, beklenen haberlerin gelmesine delalettir. Bebeğin ayak bileğinde ayak bileziği görmek erkek çocuğunun doğacağına işaret eder. Rüyada bebek ayakları ile bir şey tepiyor ise bu, sözünde durmayan dosta, parasını vermeyen ortağa ve bozgunculuk çıkaracak olan bir komşuya işaret eder. Eğer rüyada bebek rüya sahibi ile konuşuyorsa bu hayırlı haberlerin üst üste geleceğine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani