Rüyada “Rüyada Anıtkabiri Görmek” Görmek

Rüyada Anıtkabiri Görmek

Rüyada Anıtkabiri görmek, bu rüyayı gören kişinin, vatanını ve milletini çok sevdiğine, bu vatanın kurtuluşu için savaşmış, çabalamış ve şehit olmuş herkese saygı, şükür ve minnet duyduğuna yorumlanır. Rüyada Anıtkabiri Görmek, rüya sahibinin yaşamı boyunca her zaman mutlu ve huzurlu olacağına yorumlanır.  Rüyada Anıtkabir’e gitmek, Mustafa Kemal Atatürk de dahil olmak üzere savaştaki kahramanları her zaman andığına ve her zaman onlara dua ettiği anlamına gelir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada anıt kabir görmek, hapse ve hapishaneye yorumlanır. İmam Cafer Sadık (r.a): Rüyada anıt kabir görmenin dört tabiri vardır: üzüntü, hapishane, sıkıntı ve keder. Mevki olarak yükseleceği ve başarılarının artması ile etrafındaki herkesin kişiye duyacağı saygı ve kuracağı güzel işlerin neticesini çok kısa zamanda alacaktır.

Rüyada Anıtkabir’i Görmek İslami Anlamı

Rüyada Anıtkabir’i görmek, İslami yorumlara göre bazen de bu rüyayı gören kişinin Anıtkabir’e gitme isteğinin olduğu ve bu rüyasının kısa zamanda gerçekleşeceği bir durumdur. Başka bir yoruma göre rüyasında Anıtkabir’i görmek, rüyayı gören kişinin iş ve eğitim hayatında çok başarılı olacağıdır. Anıtkabir’i görmenin İslami yorumu ise, bu rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. İş hayatında yüksek bir mertebeye geleceği anlamına gelir. Ayrıca kuvvet, şeref ve haysiyet olarak da yorumlanır.

Ayrıca rüyada Anıtkabir’i görmek, zor günlerin geçeceğine, beklediği bir şeyin sabrı karşısında gerçekleşeceği ve kişinin geleceğe yönelik iş hayatının güzel olacağına maddi ve manevi olarak rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Anıtkabir’ e Gitmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına ve kişi için hayırlı bir rüyadır. Kişinin istediği her şey gerçekleşecek, rahat bir hayata kavuşacak ve yaptığı işler sayesinde herkes tarafından tanınacaktır. Ayrıca kişinin yaptığı başarılı işler neticesinde ailesi ile çok huzurlu ve mutlu olacağı demektir.

Rüyada Anıt Mezar Görmek

Rüyada anıt mezar görmek, hayırlıdır. Eğer rüyayı gören kişi tanıdığı birinin mezarını görmüş ise o kişiye dua okumalıdır. Bazı yorumculara göre ise durumu kötü ise çok daha iyi olacağına ve uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ev sahibi olur.

Rüyada Anıtkabir’de Ağlamak

Rüyada Anıtkabir’ de ağlamak, ağlamak bazen sevince bazen de hüzne, gözyaşı demektir. Ağlamak, rüyanın tersi olarak yorumlanır. Kişinin mutlu ve huzurlu olacağı anlamıdır.

Rüyada Anıtkabir’ e Gitmek

Rüyada Anıtkabir’ i ziyaret etmek, rüyayı görenin hiç kimseye yük olmadan kendi işlerini kendisinin halledeceği anlamına gelir. Rüya sahibi hayatında başarılı işler yaparak daha da yükselecektir. Bu kazandığı kazançlar sayesinde kimseye yük olmadan rahat ve huzurlu bir hayat geçireceği anlamı ile yorumlanır.

Rüyada Anıtkabir’in Yıkılması

Rüya sahibinin ters giden işlerinin düzeleceğine, her türlü zorluğun altından Allah’ın izni ile kalkacağına işarettir. Bazende hayatında yaşanacak olumsuzluklara ve tartışmalara yorumlanır.

Rüyada Anıtkabir’ de Uyumak

Rüyada Anıtkabir’ de uyumak, rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatında çok büyük huzursuzluklar yaşayacağına, hayatında olumsuz gidecek durumlara yorumlanır. Kişi hem maddi hem de manevi hayatında kayıplar yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani