Rüyada “Rüyada Alyans Görmek” Görmek

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada Alyans görmek, tüm kişiler için hayra işaret olarak yorumlanır. Ancak rüyada alyans gören kişinin medeni durumuna göre yorumda ufak farklar meydana gelebilir. Eğer bekar biri bu rüyayı görürse yakında evleneceğine, uzun ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına tabir edilir. Diğer yandan, zaten evli olan kişiler için bu rüya sağlıklı ve hayırlı bir evlada delalettir.

Rüyada alyans görmenin İslami yorumu mutlak evliliğe yöneliktir. Evli bir kadının rüyasında, bekar olan birisine alyans vermesi sıkıntılara delalet etmektedir. Kişi evliliğinde uzun süre ciddi sıkıntılar yaşayacak ve ailenin huzuru kaçacaktır. Bu geçimsizlik büyük sorunları beraberinde getirebilme potansiyeline de sahiptir. Bir kadının alyansını kaybetmesi ise İslami yoruma göre kadının dul kalacağına yönelik yorumlanmaktadır. Kişi yalnız yaşamaya hazırlıklı bulunmalı

Rüyada Alyans Görmek İslami Anlamı

Rüyada Alyans görmek, Kirmani(r.a)’ya göre rüyada alyans görmek durumları hayra alamet olarak yorumlanmaz. Özellikle kadınların rüyalarında evli olmayan birine alyans vermesi ve o kişinin kabul etmesi rüya sahibini uzun sürecek sorun ve kötülüklerin beklediğine işaret olarak yorumlanır. Eğer kişi rüyasında alyansını düşürür ve onu telaşla arar ancak bulamazsa, nikahta yaşanacak sorundan dolayı dul kalacağına yönelik tabir edilir.

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağı anlamında tabir edilir. Rüyayı gören kişinin önüne hayırlı bir kısmet çıkacaktır, kişi önüne çıkan kimseyle uzun ve mutlu sürecek bir evlilik kuracak ve hayırlı evlatlara sahip olacaktır. Zaten evli olan kişiler bu rüyayı görürse onlar için bu rüya hayırlı ve sağlıklı bir evlada işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Alyans Düşürmek

Rüyada alyans düşürmek dul kalacak olmaya işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu durum kişilere hazırlıklı olmaları için işaret anlamı taşımaktadır.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek alyans düşürmeye benzer anlamlar taşır. Kişinin dul kalacağına yorumlanır. Bu durum hazırlıklı olmaya yönelik işaret anlamı taşır.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüyada evlilik yüzüğü takmak yeni bir arkadaşlığa tabir edilir. Bu arkadaşın nazik, anlayışlı ve alçakgönüllü olması beklenir. Kurulduğu için mutluluk duyulacak bir arkadaşlıktır.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak ticaret veya iş hayatına yönelik yorumlanır. Bu kişi iş hayatında başarılı olacak ve helal, bereketli rızk ile evine dönecektir.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek cinsiyetlere göre farklı yorumlanır. Kadınların bu rüyayı görmesi sosyal alanda çevresindekiler tarafından sevilmesine, şık olmasına, beğenilmesine ve zarifliğe delalet olarak yorumlanır. Erkek bu rüyayı gördüğünde bu durum onun kibrine, dik başlılığına ve malıyla övünmesine yönelik tabir edilir.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak, rüyada alyans görmek ile benzer şekilde evlilik hayatındaki hareketliliğe işaret olarak yorumlanmaktadır. Bekarlar için bu durum hayırlı bir kısmete, evli olanlar için ise hayırlı ve sağlıklı bir evlada yönelik müjde olarak yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani