Rüyada “Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada altın bulmak, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyada bir adet altın bulursanız bu size emanet edilmiş bir eşyaya şahitlik edeceğiniz şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada bulduğunuz birden çok altın ise bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda hidayete ermesine ve namaza başlamasına işarettir.

Rüyada Altın Bulmak İslami Anlamı

Rüyada altın bulmak, bazı din alimlerine göre ise bu rüya kişinin altını bulduğu ve gördüğü yerde kısmetini beklediği şeklinde yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a)‘ a göre rüyasında elinde birden fazla altın gören kişi bir iş sebebi ile sıkılır. İbn-i Şirin ( a. s)‘ a göre ise elinde bir çok altın gören kişi halkın beğeneceği bir iş yapar. Kirmani (r.a) yorumu; rüyada altın bulduğunu gören kişi kendisine emanet edilenden dolayı şahitlik yapar.

Rüyada Topraktan Altın Çıkarmak

Rüyada toprağı kazarak topraktan altın çıkardığını gören kimsenin kısmetinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada topraktan altın çıkartmak içinde bulunduğunuz kötü durumdan, sıkıntıdan ve kayıptan az uğraş ile kurtulacağınızı ve eski bereketli günlerin yeniden başlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

​​​​​​Rüyada altın yüzük görmek, kişinin eline geçeceği emanete veya mirasa yorumlanır. Rüyada altın yüzük görmek ve altın yüzük takmak aileden gelecek mirasa ve bu mirasın sizi sıkıntılardan kurtaracağına, rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, parayı anımsatır aslında ama aslında farklı şekilde yorumlanır. Rüyada altın sikke görmek eski döneme ait eşya olduğundan geçmişten gelecek bir mirasa veya emanete delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak, büyük bir mirasa sahip olunacağını, kişinin taşınamayacak kadar çok para, geniş arazi veya tarla alacağı anlamına gelir. Bu rüya bazen bekar kimseler için varlıklı, hayırlı ve saygın bir kişi ile evleneceğini delalet eder. Bereketin, kısmetinin ve kişinin kazancının artacağına işaret eder. Rüyasında altın bilezik bulan biri beklemediği anda büyük bir fırsat ile karşılaşır.

Rüyada Altın Küpe Görmek

Bu rüya hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatının her geçen gün iyileşeceğine, kazancının artacağına, keyfimin yerine geleceğine işarettir. Rüyada altın küpe görmek, kişinin maddi olanaklarının artacağı aynı zamanda iç dünyasında huzuru bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, rüya sahibinin evladı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin evladının hayırlı olacağını, kendisinden sevgiyi ve saygıyı eksik etmeyeceğini, din ve ahlak yönünden olgun olacağını gösterir. Bu rüya kişinin evladı ile her daim gururlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Denizden Altın Çıkarmak

Rüyada denizden altın çıkarmak, kişinin yaptığı güzel işlerin karşılığını alacağına helal ve bol kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntılarının son bulacağına, rahata ve refaha kavuşacağına işarettir. Rüyada denizden altın çıkarmak, rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olacağına, bütün işlerinin rast gideceğine işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani