Rüyada “Rüyada Altın Bozdurmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Altın Bozdurmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada altın bozdurmak, maddi anlamda refaha ermeye, çok zorluk çekmeden bol kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada altın bozdurduğunu görmek, mesleki anlamda bir yükseliş yaşayarak istenen mevkiye sonunda ulaşacağına delalet etmektedir. Rüyada altın bozduran bir kimse için, İslam alimleri rüya görenin hiç beklemediği bir zamanda bir yakınından yardım görerek mal, mülk sahibi olacağına, kısa zaman içinde eline geçecek toplu parayı ailesi için değerlendireceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Altın Bozdurmak İslami Anlamı

Rüyada altın bozdurmak, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada altın görmek hayırlara yorumlanır. Rüyada altın bozduran birini görmek, rüya gören kişinin hayatında hem maddi hem de manevi iyileşmeler olacağına yorumlanır. Fakat rüyada altın bozdurmak rüya gören kişinin bazı hatalar yaparak gelecek nasibini geri iteceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi ailesinden büyük destek görerek büyük işlere adım atacağına, hem kendini hem de ailesinin sıkıntılardan kurtaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Bozdurmak

Rüyada altın bozduran birini görmek, rüya gören kişinin son zamanlar yaşadığı şanssız ve zor günlerin sıkıntılarını geride bırakacağına, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine, şansın yüzüne güleceğine ve nereye giderse şansı ile çevresindeki herkesi aydınlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Bozdurup Para Almak

Rüyada altın bozdurup para almak, rüya sahibinin bozduğunu gördüğü altının büyüklüğüne göre farklı anlamlara gelmektedir. Eğer bozdurulan altın küçük, çeyrek altın ise rüya gören kişinin işsiz kalacağına veyahut çok ucuz işlerde çalışacağına delalettir. Yarım veya tam altın bozdurulup para alınıyorsa kişinin kazancında artış olacağına ve bunun keyfini süreceğine, tam altın bozdurulup para alınıyorsa rüya sahibinin işinde iyi yerlere geleceğine, kendi işini kurup patron olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bilezik Bozdurmak

Rüyada bilezik bozdurmak, kişinin hiç çaba sarf etmeden kazanacağı mala mülke sahip olacağına yorumlanır. Bu kazancın da kıymetini bilmeyerek kaybedeceğine yorumlanmaktadır. Rüya gören kişi eğer bekar biri ise borç alarak evleneceğine, geçmişte yaptığı bazı hataların farkına vararak hatasını düzeltme yolunda adımlar atacağına, çalışan biri ise işinde para kaybedeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Altınlarını Bozdurmak

Rüyada altınlarını bozdurmak, rüya gören kişinin kendine ev ya da araba alacağına, işinde iyi bir mertebeye ulaşmasına delalet eder. Bol kazançlar sağlayacağına ve tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kendi altınlarını bozdurduğunu gören kişinin eğer bir sağlık sorunu varsa sağlığını geri kazanacağına ve hayatının geri kalanını sıkıntısız geçireceğine, rüya sahibinin güç kazanacağına ve çevresi tarafından takdir göreceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Çeyrek Altın Bozdurmak

Rüyada çeyrek altın bozdurmak, rüya gören kişi için hayırlara yorumlanmaz. Rüyada görülen çeyrek altın işe, güce ve kazanca yorumlanır. Çeyrek altın, rüya sahibine hayatı ile ilgili bir takım mesajlar vermektedir. İşinde yükselmeye, bol kazançlar elde etmeye, ticaret ile uğraşıp saygı görmeye işaret eden çeyrek altının bozdurulduğunu gören kişi hayatında yaşayacağı bu olumlu gelişmeleri atacağı yanlış adımlar ile bozacağına ve maddi anlamda sıkıntılara düşeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada görülen çeyrek altın hasta olan bir kişinin sağlığına kavuşması anlamına gelirken çeyrek altının bozdurulması hastalığının daha da ilerleyeceği ve sıkıntılar yaşayacağı anlamına da gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani