Rüyada “Rüyada Altın Almak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Altın Almak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada altın almak, maddi bolluk, manevi huzur ve sağlık konusunda alınacak iyi bir haber anlamına gelmektedir. Rüyasında altın aldığını gören şahsın iş ortamı zorlu ise veya iş bulamıyorsa, bu problemlerden en yakın zamanda kurtulacağı müjdelenmektedir. Rüyada çeyrek altın almak, bununla birlikte kazancı artacak, iş hayatı rayına oturacak ve sağlık problemlerinden tamamen kurtulacaktır. Rüyada yarım altın almak, eğer rüyayı gören şahıs bir yakınıyla kavga etmiş, tartışmış ve bunun sonucunda da küslük durumu oluşmuşsa, bu küslük de bir son bulacaktır.

Rüyada Altın Almak İslami Anlamı

Rüyada altın almak, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; sahip olduğu tüm dertten en yakın zamanda kurtulacaktır. Rüyada büyük altın altın aldığını görmek, dert, keder, üzüntü ve maddi de olabilir, manevi de olabilir. Rüyada cumhuriyet altını almak, Kişi rüyadan sonra doğru bulacak ve hiç sapmadan ilerleyecektir. Altın almak rüyası sağlık, bolluk, bereket ve huzur getirecektir. Hem kendi hem hanesi gülecektir.

Rüyada birinden altın aldığını görmek, zorlu süreçten kurtulmaya ve yakın bir arkadaşından alacağı destek olarak yorumlanır. Din alimlerine göre rüyada annesine altın almak, genel anlam itibari ile olumlu bir sonuca işaret etmektedir. Rüyada altın alan birini görmek, Bu rüyayı gören şahıs psikolojik olarak büyük bir baskı altına girmiştir ve bu baskı ile birlikte de oldukça sıkı çalışmakta, bu durumdan kurtulmaya gayret göstermektedir. Rüyada altın aldığını görmesi ise bu zorlu durumun yakın dönem içerisinde son bulacağı ve kişinin uğruna ter döktüğü refaha sonunda kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Saat Almak

Rüyada altın saat almak, rüyayı gören kişinin çalıştığı iş ortamında bir haksızlık yapılacağı ve bu haksızlık sonucunda da kendisinin de zarar görebileceğini işaret eder. Bu rüya bir çeşit uyarı niteliği taşımaktadır ve bireyin bulunduğu ortamda daha dikkatli olmasını, gözünü dört açıp gelişen olayları incelemesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Altın Yüzük Almak

Rüyada altın yüzük almak, bu rüyayı gören şahsın kendi çevresinde davranışları açısından eleştirileceği ve göze batan bu davranışlardan ötürü çevresiyle arasının bozulacağı anlamına gelmektedir. Psikolojik açıdan bir tür öz eleştiri anlamına gelen bu rüya, kişinin davranışlarına daha çok dikkat etmesi gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Altın Küpe Almak

Rüyada altın küpe almak, rüya sahibinin çalıştığı iş ile ilgili çok değerli bir bilgiye erişeceğine yorulur. Bu bilgi, iş alanında daha uzman bir kimseden gelecek ve çok yararlı bir sonuca ulaşılmasını sağlayacaktır.

Rüyada Altın Bilezik Almak

Rüyada altın bilezik almak, bereketli bir mirasa sahip olunacağının haberini vermektedir. Rüyayı gören şahıs kısa süre içerisinde yüklü bir miras elde edecektir ve bu miras haneye bereket getirecektir.

Rüyada Altın Kolye Almak

Rüyada altın kolye almak, biri veya birilerinden öğrenilecek olan bir sırrı temsil eder. Bu sır aile bireyleri hakkında da olabilir, çalışmakta olduğunuz iş ortamındaki insanlarla ilgili de olabilir.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüyada çeyrek altın almak, kişinin iş hayatından yüksek başarı elde edeceğini fakat bu başarının art niyetli insanları da beraberinde getireceğini ifade etmektedir. Rüyada annesine çeyrek altın almak, Kişiye musallat olacak olan bu art niyetli insanlar, onu dolandırmak isteyecek ve bunun sonucunda da belirli bir borçla karşı karşıya kalınacaktır.

Rüyada Yarım Altın Almak

Rüyada yarım altın almak, aile içerisinde bir borç yüzünden tartışma çıkacağı ve haneye soğukluk gireceği anlamını taşımaktadır. Rüyada kardeşine yarım altın almak, Bu borç, rüyayı gören şahıs tarafından edinilmiş olabileceği gibi, hane halkından biri tarafından da edinilmiş olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani