Rüyada “Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Alışveriş yapmak, genel anlamda rüya yorumcuları tarafından yoluna girecek işlere ve başarıya yorumlanır. Rüyada alışveriş yaptığını gören kimse için, yapılan yorumlara göre artacak olan kazanca ve gelecek olan maddi bir gelire dalalet etmektedir. Rüyada alışveriş yapan birini görmek, kazanılan paranın kontrollü harcanmasına ve boşa israf edilmemesine de yorulur.

Cafer-i Sadık (r.a) tarafından rüyada alışveriş yapmak dingin, sakin ve huzurla geçecek ömre, Allah yolunda gösterilen çabaya ve karşılığını almaya ya da helal kazanca dalalet etmektedir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine yorulur. Evliliğe, çocuk sahibi olmaya, hayatında kendisini mutlu edecek yenilikler yapmaya da rivayet eder.

Rüyada Alışveriş Yapmak İslami Anlamı

Rüyada Alışveriş yapmak, Kirmani(r.a.)’ya göre rüyada yapılan alışveriş kredi kartı kullanmadan gerçekleşiyorsa hayra işaret eder. Bağ, bahçe, ev, arsa gibi taşınmaz mülkler ya da araba alınıyorsa bu rüya dünya evine girmeye, çocuk sahibi olmaya ya da kazancının hiç kesilmeyeceğine dalalet eder.

İslam alimleri rüyada görülen alışveriş için bol mal ve iyi kazanç, ciddi bir gelir ya da miras yorumunu yapmıştır. Elde edilen malların helal yoldan elde edileceğine ve uzun yıllar kendisini refah içinde yaşatacağına yorulur.

Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek

Bu rüya huzur ve refah içinde geçecek olan bir hayata dalalet etmektedir. İyi bir aile hayatına, mutlu olmaya, huzurlu olmaya, kimseyle münakaşaya girmemeye dalalet eder. Bazen de güzel bir ömür geçirip, sonunda oldukça hayırlı bir ölüm yaşamaya yorulur.

Rüyada Markette Alışveriş Yapmak

Eve girecek bol miktarda rızk ve nimete, helal kazanca ve karın tokluğuna, açık olan kısmet ve şansa da dalalet etmektedir. Bol nimet ve hayırlı bir ömrün simgesidir.

Rüyada Arkadaşla Alışveriş Yapmak

Bu rüya ticarete girmeye, bunun için geçici ortaklık kurmaya ve işleri rayına oturttuktan sonra kendi çizgisinde ilerlemeye rivayet olunur. Ticaret hayatında aile ve akrabalardan ya da arkadaşlardan fikir almaya dalalet etmektedir. Kalabalık ortamlara, toplantılara, dostlarla bir araya gelip güzel zaman geçirmeye, neşe, hasret giderme ve huzura yorulur.

Rüyada Sevgiliyle Alışveriş Yapmak

Sevgiliyle alışveriş yaptığını görmek kazançta artışa, güzel vakit geçirmeye, hayatında göstermiş olduğu sabra, çok büyük başarılar elde etmeye dalalet eder. Büyük atılımlar yapmaya buna bağlı olarak kazancın giderek artmasına da rivayet eden bir rüyadır.

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak

Kişinin kendi çevresi ya da yakın çevresinde meydana gelecek ciddi ve güzel değişikliklere dalalet etmektedir. Telaşlı ama güzel günlere yorulur. Yorucu ve zahmetli geçen zamanlar sonunda elde edilecek olan maddi ve manevi rızkın da habercisidir. Çevresindeki insanlarla iyi ilişkiler kurmaya dalalet etmektedir.

Rüyada Nişan Alışverişi Yapmak

Bu rüya yeni atılımlar yapmaya, girilecek yeni ve huzurlu işlere, açılacak olan şans ve kısmete bazen de nazara gelmeye ve eşiyle yaşanacak sürtüşmelere yorumlanır.

Rüyada Bayram Alışverişi Yapmak

Bu rüya bereketli kazanca, mutluluğunuza kimsenin zarar vermesine izin vermemeye, refah içinde yaşamaya dalalet eder. Rüyasında bayram alışverişinden bir süre sonra sıkıldığını gören kişi ortaya çıkacak maddi sorunlara, yüklü borçlara rivayet eder. Yapmış olduğu davranışlardan dolayı insanlar tarafından eleştirilmeye ve küçük düşürülmeye dalalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani