Rüyada “Rüyada Aldatmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Aldatmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Aldatmak ,değişik biçimlerde yorumlanır. Rüyası içerisinde aldatan birey, güzel ve doğrudan Allah katında hayırlı olmuş olan şeylerden ayrılmış manasına gelir. Rüyada aldatılmak ise kötü bir durum değildir. Rüyası içerisinde aldatıldığını gören birey, işlerinde ve yaşamında başarılı olacaktır. Yeni zaferler kazanacak ve üst mevkilere gelecek manasına gelir.

Rüyada Aldatmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada aldatmak, hayırlıdır. Birey oldukça güzel işlere girecek ve başarı sağlayacaktır. İleri ki zamanlarda ise oldukça pişman olunacağına, önemli hayal kırıklıkları ile karşı karşıya kalınacağına ve bu vaziyeti türlü biçimlerde düzeltmeye veya telafi etmeye çalışacaklarına işaret eder. Rüyada aldatıldığını duymak, varlığa varlık katmak anlamına gelir.

Rüyada Kocasını Aldatmak

Rüyada kocasını aldatmak, rüyayı gören bireyin, iş yaşamında veya sosyal yaşamında kendisi açısından çok beğenilmeyecek veya tasnif edilmeyecek olan bir işe imza atılacağına delalet eder. Bundan ötürü oldukça sıkıntılı ve kederli dönemler geçirilecektir.

Rüyada Sevgilisini Aldatmak

Rüyada sevgilisini aldatmak, çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören bireyin kendi içerisinde çok önemli sorunlar ile yüzleştiğine, bu sorunlardan ötürü de yapmak isteyeceği her işte sorunlarla karşılaştığına ve bu yüzden de yaşam içerisinde korkak davranıldığına, iş yaşamında da zarar ettiğini gösterir.

Rüyada Aldatmaktan Vazgeçmek

Rüyada aldatmaktan vazgeçmek, rüyayı gören bireyin, sevdiği birey ile alakalı olarak, çok önemli bir ikilemde kaldığına, çok büyük bir tartışma yaşayacaklarına, yakın bir zamanda ikisinin de oldukça üzücü olaylardan ötürü ufak zamanlı olsa dahi ayrılık yaşayacaklarına alamettir.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak

Rüyada nişanlısını aldatmak, rüyayı gören bireyin birkaç endişesi olduğuna dair göstergedir. Ancak bu kuruntuların ve takıntıların aslı yok. Aslen huzurlu bir yuva söz konusudur. Rüyada nişanlısını aldattığını gören birey, bazı zamanlarda kötü olarak yorumlanır.

Rüyada Aldatıldığını Duymak

Rüyada aldatıldığını duymak, kimi zaman haber almak, kimi zamanda dedikodu duymak şeklinde anlamlandırılır. Aslen bu rüya iş ile ilgilidir. Dar içerisinde olan birinin gördüğü rüya ise iş yaşamında yükseleceğine ve hayırlı kazançlar sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Aldatıldığını Bilmek

Rüyada aldatıldığını bilmek, rüya sahibinin, iş yaşamında yapılan bir iş içerisinde ortak olunan bireyin hatalı bilgiler ve belgeleri vermesinden dolayı alınan ceza ve aile yaşamında eşler arasında yapılmış olan dedikodudan ötürü karşılaşılan kırgınlık ve ayrılık gibi bir problemden Allah sayesinde kurtulup rahata ereceğine işarettir.

Rüyada Kız Arkadaşını Aldatmak

Rüyada kız arkadaşını aldatmak, rüyayı gören bireyin suçluluk duygusunu ve ihaneti işaret eder. Güven duygusunun sarsılması mümkündür. Karşılığının alınmayacağı bazı şeyler ile uğraşma durumu söz konusu olabilir.

Rüyada Erkek Arkadaşını Aldatmak

Rüyada erkek arkadaşını aldatmak, rüyayı gören kimsenin yaşamı içerisinde kimi problemleri olduğunu ve bunun çözüm vaktinin oldukça uzadığını gösterir. Bireyin yaşamı içerisindeki insanları sınıflandırdığı ve hiç kimseye kolay bir biçimde güvenmediğini anlatır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani