Rüyada “Rüyada Aktör Görmek” Görmek

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada Aktör görmek, dertlerden uzaklaşmaya, sıkıntılardan ferah bir zaman aralığına geçmeye işarettir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada aktör görmek hatırı sayılı bir kişiden bir fikir danışmaya, memurlukta ileri bir mevkiye geçmeye, şana, itibara ve iltifatlı sözler duymaya işarettir.

Rüyada Aktör Görmek İslami Anlamı

Rüyada Aktör görmek, bu rüyayı evinde gören kimse beklemediği sürpriz misafirler ile şaşıracak ve sevinecek demektir. Rüyada bir filmin içinde olduğunu ve rol yaptığını gören kimse gerçek hayatında yalan söz ile haram malların peşine düşer. Rüyada tiyatro oyuncusu tarafından sahneye davet edildiğini gören kimse çok önemli bir yerden davet alır. O davete icabet göstermesi kendi hayrınadır.

Rüyada Yabancı Aktör Görmek

Rüyada yabancı aktör görmek misafir ağırlamaya ya da misafir olarak bir başka şehre gitmeye işarettir.

Rüyada Ölmüş Aktör Görmek

Rüyada ölmüş aktör görmek rüya sahibinin ömrünün uzadığına işarettir. Rüyasında ölmüş bir aktörü yatağında ziyaret ettiğini gören kimsenin ihtiyar bir tanıdığı hastalanır ve yatağa düşer. Rüyada ölmüş bir aktörden yardım isteyen kişinin geleceği parlak işlerle müjdelenir.

Rüyada Oyuncu Görmek

Rüyada oyuncu görmek anne ya da babanın sözünden çıkmaya, yalan söyleyen insanlarla ahbaplık etmeye, kara sevdaya tutulmaya, insanın kendi gerçekliği içerisinde sorgu sual yolu ile birlikte hakikatin peşine düşmeye delalettir. Rüyasında oyuncu olmaya çalıştığını gören kimse gerçek hayatında başarılı mevkilere ulaşır.

Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü görmek şan şöhret yolunda emek harcamaya, iş değiştirmeye, genç delikanlılar için askere gitmeye, genç kızlar için hayırlı bir izdivaç yoluna girmeye işarettir. Rüyada ünlü ile birlikte fotoğraf çektirdiğini gören kimse çok yakında uzak bir memleketten alacağı telefon ile birlikte sevinçli haberlere ulaşır.

Rüyada Aktör Olmak

Rüyada aktör olmak yalan sözün peşinden gitmeye, kendi kişiliğine ve karakterine tamamen ters davranışlarda bulunup çoğunluğun tepkisini çekmeye, evden kovulmaya, sürülmeye, işinden istifa edip parasız kalmaya, pişman etmeye işarettir.

Rüyada Aktörle Konuşmak

Rüyada aktörle konuşmak eve girip çıkan birinin yalan sözüne inanıp hane içinde uzun sürecek bir huzursuzluk çıkarmaya delalettir. Genel olarak aktörün söylediği her sözü can kulağı ile dinlediğini gören kimse yalan sözden uzak durmalıdır.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek

Rüyada tiyatro oyuncusu görmek hile ile başlanmış bir ticaret serüveninden zarar ile ayrılmaya işarettir. Rüyada tiyatro oyuncusunu yıkılan bir tiyatrodan kurtardığını gören kimse son parası ile hayırlı bir işe girişerek başarılı olur.

Rüyada Aktör Öpmek

Rüyada aktör öpmek bekarlar için hayırlı bir evliliğe, evliler için sorun arz eden bir sürecin ardından apar topar boşanmaya işarettir. Rüyada hemcinsi olan bir aktörü öptüğünü gören erkek için günah dolu vakitlerden ayrılma vakti gelmiş demektir. Rüyada aktör tarafından öpüldüğünü gören hanımlar için haramı bol bir yolculuğa çıkmak an meselesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani