Rüyada “Rüyada Akıl Hastanesi Görmek” Görmek

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada Akıl Hastanesi görmek, yerli yersiz konuşmalar anlamına gelir. Rüya sahibinin bazen nerede ne konuşacağını bilmemesi, bu sebeple göreceği zararlar ve çevresinde kaybedeceği insanlar ile tâbir olunur. Şayet rüya sahibi böyle birisi değilse kendi çevresinde bu tarz konuşan ve canını sıkan insanlar bulunacaktır. Bu insanlara karşı dikkatli olmalıdır. Çünkü bu kişiler onu zor durumda bırakacak sözler söyleyecek ve bazı sırlarını ifşa edecektir.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek İslami Anlamı

Rüyada Akıl hastanesi görmek, iyiye giden işlerin kötüye gitmesi, yanlış kararlar vermek, yanlış adımlar atmak ve yanlış insanlarda bir arada olmak demektir. Yeni bir işe ya da projeye başlayacak olan kişi muhakkak daha dikkatli olmalıdır. Rüyada akıl hastanesi görmek maddi anlamda zarar etmek, bir malın elden çıkması ya da borca girmek anlamına gelir. Eğer Rüyayı gören kişi hiç tanımadığı birini akıl hastanesinde görüyorsa, ummadığı bir anda beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşıp çok sevinecek demektir. Bu sürpriz mal ve mülk elde etmek ile de yorumlanabilir.

Rüyada görülen akıl hastanesi, bazen de kişinin sevdiklerinden uzak kalması ve bundan dolayı duyacağı hasret, özlem ve üzüntü ile tabir olunur. Rüyada akıl hastanesi görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a)şöyle buyuruyor; bir kimse rüyasında akıl hastanesi görüyorsa, bu hamama delalettir. Çünkü hamamlar cin şeytan gibi çirkin olayların meydana geldiği yerlerdir.

Rüyada Akıl Hastanesinde Yatmak

Rüyada akıl hastanesinde yatmak, çok hayırlıdır. Yaşanacak güzel hadiselere, sevinç gözyaşına, alınacak müjdeli haberlere, kötüye giden her şeyin düzelmesine işarettir.

​​​​​​Rüyada Akıl Hastanesinde Çalışmak

Rüyada akıl Hastanesinde çalışmak, ihtiyacı olan kişiye yardım etmek, yol göstermek anlamına gelir. Kişinin çevresi tarafından güvenilir biri olması, etrafında tanınması ve sevilmesi ile yorumlanır. Bazen de bu rüya, rüyayı görenin bu konuda iş yapmasına, yardımla ilgili hayırlı işler içinde bulunması olarak tabir edilir.

Rüyada Akıl Hastanesine Düşmek

Rüyada akıl hastanesine düşmek, kişinin istemediği bir durum içerisinde bulunması, bu durumdan duyduğu rahatsızlık ve bundan ötürü yaşayacağı sıkıntılar demektir. Bir müddet daha bu durumun sürmesi söz konusu olabilir. Ancak kısa zamanda durumun tamamen düzelmesi ile yorumlanır.

Rüyada Akıl Hastanesinden Kaçmak

Rüyada akıl Hastanesinden kaçmak, yeni bir hayata başlamak, sıkıntı veren insanları ve durumları terk etmek, bir nevi bunalımlı durumlardan kurtulmak ile yorumlanabilir. Bu yüzden oldukça hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Tımarhane Görmek

Rüyada tımarhane görmek, boş vaatlere, yalan söyleyen kişiye, hileye işarettir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekir. Kişi tımarhanede kendini de görüyorsa hastalanmak ya da üzüntü yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Akıl Hastanesine Gitmek

Rüyada akıl hastanesine gitmek, herkes tarafından tanınmaya, itibar kazanmaya ve toplumda sevilmeye işarettir. Özellikle iş yaşamı konusunda sağlanacak büyük başarılar ile elde edilecek ciddi kazançlar anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani