Rüyada “Rüyada Akciğer Görmek” Görmek

Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada Akciğer görmek, olumlu ve iyi gelişmeler yaşanacağının işaretçisidir. Rüyada akciğer gören bireyin hiç beklenmeyen, hayırlı ve hoş olaylar yaşayacağına, her şeyden umudunu kesmiş iken, karşısına çıkacak olan yollar ve kapıların sayesinde ümidini tekrardan kazanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akciğer Görmek İslami Anlamı

Rüyada Akciğer görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki;  akciğerin sağlam olması uzun bir ömür, bozuk olması ise ufak bir ömre delalet eder. Bununla beraber, birey işten kazandığının önemli bir bölümünü kendisine ayıracaktır. Bereket ve bolluk anlamına da gelen bu rüyada bir illaki bir gün zengin ve varlıklı olacaktır. Aynı zamanda iş yaşamında rüyayı gören bireyin, çok önemli sorunlara sokmuş olan tüm sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada Akciğer Hastası Olmak

Rüyada akciğer hastası olmak, rüya sahibinin tüm problemlerinden kurtulacağına, aramış olduğu rahatlık ve refaha kavuşacağına işarettir.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olmak

Rüyada akciğer ameliyatı olmak, bireyin sağlığını umursamayıp, aile hayatında bu sorumsuzluklardan ötürü kimi sıkıntılar çekeceğinin göstergesidir. Kimi zaman rüyada akciğer ameliyatı olmak, bireyin iş yaşamında kimi yenilikler anlamını taşır.

Rüyada Akciğer Filmi Görmek

Rüyada akciğer filmi görmek, bireyin sağlığının zarara uğradığını gösterir. Bu rüya, hastalığın habercisi olarak bilinir. Rahatsızlık söz konusu ise doktora görünmek doğru olacaktır.

Rüyada Akciğer Yemek

Rüyada akciğer yemek, basit yoldan sağlanacak olan rızk olarak tabir edilmektedir. Rüyayı gören bireyin oturup çalışacağı, söz sahibi olacağından ötürü iş yapmasından çok iş yaptırıp para ya kazanacağı bir mesleğe sahip olacaktır. Bunun sayesinde de işin yükünü başkalarına yükleyecektir.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak

Rüyada akciğer kanseri olmak, rüyayı gören bireyin takıntı şekline getirmiş olduğu duygular şeklinde ifade edilir. Rüyayı gören birey geçmiş zamanda yaşamış olduklarını hala unutmamaktadır. Bu yüzden de halen acı çekmektedir. İçerisinde kanamış olan yarası kanser misali olmuş ve bireyden kopmaz bir parça haline gelmiştir.

Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

Rüyada nefes darlığı çekmek, rüyayı gören bireyin aile yaşamında yaşamış olduğu problemlerden kendisini çekerek, yeni bir mekana taşınacağına, güzel bir işe gireceğine işaret eder. Bunun sayesinde de birey iş yaşamında oldukça önemli projeler yapacak, oldukça iyi yerlere gelecek ve oldukça önemli kazançlar sağlayarak geçen yaşantısına tamamı ile sünger çekecektir.

Rüyada Akciğerlerini Görmek

Rüyada akciğerlerini görmek, oldukça uzun bir ömre, bireyin koktuğunu ve lekelenmiş bir akciğer görmesi ufak bir ömre ve taze bir akciğer görmek ise bir kadın şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Soluk Alamamak

Rüyada soluk alamamak, aile yaşamını oldukça güzel geçiren rüya sahibinin, çok değer vermiş olduğu ve sevdiği birisinin, kendisine takınacağı bir tavır ya da yapacağı yanlış bir harekete delalettir. Bunun sonucunda oldukça önemli bir üzüntü duyacağına ve bundan ötürü de arasına bir mesafe koyacağına, eskiden olduğu gibi sıcak davranmayacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani