Rüyada “Rüyada Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada akarsu görmek, görülen suyun niteliği ile açıklanmaktadır. Buna göre eğer rüyada görülen akarsu saf, temiz ve berrak bir su ise, bu rüya kişinin sıkıntılarının su gibi akıp gideceğine, Allah katından bol rızka nail olacağına, maddi manevi bir ferahlığa ereceğine delalet edilir. Ancak rüyada görülen su pis, bulanık bir su ise, bu rüyanın sahibinin sıkıntılarının bir müddet daha devam edeceğine, ancak bu sıkıntıların zamanı geldiğinde sonlanacağına işarettir.

Rüyada Akarsu Görmek İslami Anlamı

Rüyada akarsu görmek, hakkında İslam alimleri önemli yorumlarda bulunmaktadır. Buna göre İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada akarsu görmek, güzel bir rızk, hoşnut kalınan bir hayat ile tabir olunur. Eğer bir kimse bu akarsuyu evinde veya evinin çevresinde görmüşse, bu rüyanın sahibi aile yaşamında huzuru bulacak ve cümle sıkıntılarından kurtulacaktır. Kirmani (r.a) yorumu; rüyada görülen akarsu eğer halka ait bir alanda ise bu rüya sadece rüyanın sahibinin değil o bölgede yaşayan tüm halkın feraha kavuşacağını göstermektedir.

Rüyada Akarsu Kenarında Yürümek

Rüyada akarsu kenarında yürümek, rüya sahibinin büyük bir sebat ve azim ile yaptığı çalışmaları neticesinde rahat bir hayata kavuşacağını göstermektedir. Bu kimsenin evi ve ailesinde mutlak bir huzur hakim olur, kişi bolluk ve bereket içinde bir ömür sürer.

Rüyada Akarsu İçinde Balık Görmek

Rüyada akarsu içinde balık görmek, genel olarak hayır ile tabir olunur. Rüyada görülen balık, kısmettir. Bu kişi, sahip olacağı bir kısmet sayesinde tüm sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacak ve huzur bulacaktır.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Rüyada akarsuda yüzmek, güçlüklere karşı verilen çetin mücadeleyi temsil eder. Bu kimse gerçek yaşamında büyük zorluklar ile mücadele etmiş ve bu mücadelenin sonucunda da hak ettiği mevkilere gelecek olan kişidir.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyada bulanık akarsu görmek, zor zamanları temsil eder. Bu kimse çevresindeki kimselerin ona vereceği zararlara karşı önlem almalıdır. Bu rüya mal ve para kaybına işaret edeceği gibi rüya sahibinin sağlık konusunda da dikkatli olması olması için bir uyarıdır.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Rüyada berrak akarsu görmek, kederin geride bırakılacağına delalettir. Bu rüyayı gören kimse, uzun süredir çektiği maddi ve manevi problemlerinden arınacaktır. Bu rüyayı gören kimse bekar ise, evlenir. Evli ise, aile huzuruna kavuşur. Borçlu ise, borcunu öder. Rızk bolluğuna sahip olur.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek, yaşamdaki hareketliliğe işaret eder. Bu hareketlilik kişinin rızk kazanmak için gösterdiği çaba veya o güne kadar mücadele ettiği sorunlar ile verdiği savaştır. Bu rüya artık bu savaşın sona erdiğini ve mutlu günlerin geldiğini gösterir.

Rüyada Akarsuya Girmek

Rüyada akarsuya girmek, manevi bir arınışı temsil eder. Bu rüyanın sahibi günahlarına tövbe eder ve bu tövbeler Allah katında kabul görür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani