Rüyada “Rüyada Ağlayarak Yemin Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayarak Yemin Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ağlayarak yemin etmek, rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve bu şekilde de sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştireceğine ve maddi olarak çok iyi bir noktaya erişeceğine, sıkıntılı durumların yakında son ereceğine ve rüya sahibinin hayatında çok büyük değişimlerin yaşanacağına, yeni arkadaşlar ve yeni yerler göreceğine de işarettir.

İmam Abdülgani Nablusi Hz. Rüyada yemin etmeyi şu şekilde yorumlamıştır; “Bir kimse, bir adam için veya bir adamın kendisi için yemin ettiğini görse, yemin eden dünya eşyasından bir şeye sevk ile o kimseye hile yapar.”  demiştir. Rüyada yemin etmek İmam-ı Nablusi Hz. tarafından doğru yere yemin ettiğini gören kimsenin zafer bulup hak söz söyleyeceği ve Allah’ın (C.c) razı olacağı bir iş meydana getireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yalan yere yemin etmek, fakirlik, zillet ve hile anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin evine fakirlik geleceğine ve harap olacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuğunun Üzerine Yemin Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğunun üzerine yemin etmek rüya sahibinin güç ve kudret kazanacağına, rakipleri karşısında zafer elde edeceğine delalet eder. Ayrıca yeni gelir kapılarının açılacağına, iş hayatında yeniliklere giderek kazancının artacağına, maddi sıkıntılardan uzaklaşarak elinin bollaşacağına da yorumlanmaktadır.  Rüya sahibinin kariyeri için yeni yollar açılacağına ve kariyerinde ilerleyeceğine, bu yolda önüne önemli fırsatların çıkacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Başka Birinin Yemin Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının yemin ettiğini görmek rüyada yemin eden kişinin güvenilir olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bir dostu olduğuna ve bu dostuna her zaman güvenerek ona sırtını yaslayabileceğine, zor zamanlarında bu kişiden destek göreceğine işaret eder.

Ancak rüyada herkesin içinde bağırarak yemin eden kişi güvenilir olarak yorumlanmaz. Bu kişi ikiyüzlü, güvenilmez bir kişi olarak yorumlanır. Bu yüzden rüyayı gören kişinin başına bir bele gelebileceğine yorumlanır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kur’an’a El Basarak Yemin Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kurana yemin ettiğini görmek rüya sahibinin dualarının Allah katında kabul olacağına, maddi ve manevi kazançlar elde edeceğine,  tüm sıkıntı, dert ve tasalarının sona ereceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin ve ailesinin uzun süredir bekledikleri müjdeli haberin geleceğine, ailede sevinç ve mutluluk yaşanacağına, sorunların ve problemlerin ise son bulacağına yorumlanır.

Rüyada kurana el bastığını görmek manevi ve dini açıdan duyguların artacağına, Allah’a (C.C) ve Peygamber’e (S.A.V)  onların yanındakilere daha yakın olmaya işaret eder.

Rüyada Kur’an Üzerine Yemin Ederken Ağladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuran’a el basıp yemin etmek ve aynı zamanda ağladığını görmek çekilen acıların, cefaların, dertlerin, kederlerin sona ererek huzura, mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. Gözyaşlarının Kuran’a düştüğünü görmek ise rüya sahibinin bir günah işlediği ya da bir günah işleyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yemin etmek islami açıdan maneviyata erişileceğine Allah (C.C) yolunda gidileceğine ve huzurlu bir yaşama başlanılacağına delalet eder.

Rüyada Boşanmak İçin Yemin Ettiğini Görmek

Rüyada boşanmak için yemin etmek Rüyayı gören kişinin eşi ile problemlerinin olduğuna bu problemleri çözmek için uğraşacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi eğer bekar ise aşk hayatında bazı çalkantılar yaşanabileceğine, kafa karışıklığının ortaya çıkacağına delalet eder.

Yalan görmenin tabiri için, Rüyada Yalan Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yemin Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yemin etmek düşmanları alt ederek zafere erişmek anlamına gelmektedir. Rüyada iyi niyet ile yapılan bir yeminin rüya sahibinin bir derdine bir tasasına çare bulunacak anlamına gelmektedir. Doğru yemin edilmesi rüyayı gören kişinin huzura kavuşacağına tüm dert ve sıkıntılarının hayatından çıkıp gideceğine delalet eder.

Doğru edilen, doğru yere edilen iyi niyetli yeminler huzura, rahata ermek olarak yorumlanırken, doğru yere edilmeyen yemin, yalan yeminler ve yanlış yere edilen yeminler hayra vesile değildir.

Rüyada Yanlış Yere Yemin Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yalan yere yemin eden kişi şeytana uymuştur, dini terk eder ve kötü kişilerin sözünü dinlemeye başlar. Rüyayı gören kişi uğursuzluklara bulaşır, huzurunu ve parasını kaybeder ve başına bin bir türlü bela gelir diye yorumlanmaktadır.   Rüyada doğru yere yemin etmek ise mutluluğa, hayallere kavuşmaya, güzel ve hayırlı olan işler yapmaya işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani