Rüyada “Rüyada Ağlayarak Dert Anlatmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayarak Dert Anlatmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada dert anlatmak kişinin içerisinde bulunduğu durumu başkalarına anlatmak istemesine rağmen susmayı tercih edeceğine işarettir. Sürekli olarak biriken fakat bir türlü söyleyemediğiniz durumları ve duyguları en sonunda muhatabına söyleyeceğinize delalettir. Rüyada sıkıntını anlatmak karşı tarafın vereceği tepkiye bağlı olarak şer veya hayır olarak yorumlanabilir. Eğer anlattığınız kişinin bir malını veya duygusunu sömürmüyorsanız bu durumda o kişi size karşı kötü tavır sergilememelidir.

Eğer anlattıklarınız karşısında ona kötü davrandığınızı düşünür ve size bağırmaya başlarsa, sevdiklerinizle kısa süre içerisinde uzaklaşmaya başlayacağınıza delalettir. Rüyanızda kendi başınıza dururken habersiz bir şekilde gelen tanımadığınız bir insana bir şey anlatıyorsanız, İmamı Caferi-i Sadık Hz. yorumunda olduğu gibi, hakkınızda olumlu düşüncelerin yayılacağına işaret eder.

Dertleştiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dert anlatmak kişinin erkek olması durumunda, kıza anlatması halinde sosyal çevresinde iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Kadının kadına anlatması ve dedikodu yapılması durumunda ise hakkında yala yanlış dedikoduların döneceğine, bu nedenle çok fazla üzüleceğine delalettir. İmam Nablusi Hz. tarafından yapılan yoruma göre rüyada ağlayarak ders yanan kişiler tarafından ümit edilen arzuların bir süre sonra yerine geleceği rivayet ediliyor.

Maddi durumlarının iyileşmesi veya sağlıklarının geri kazanılması gibi isteklerde bulunulması durumunda özellikle de insanları kırmadığınız taktirde herkesin yanınızda olacağınıza işarettir. Sevdiğini belirten ve yanınızda olduğunu söyleyen dışında, iki yüzlü olan kimsenin size kötü bir davranışta bulunmayacağı, öyle olanların da derdinize çare bulmak için çabalamayacağı rivayet olunur.

Bürokrasiden Biriyle Dertleştiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Bürokrasiden, devletin herhangi bir kurumunda olan bir kişiye anlatacağınız dertleriniz sonucunda yanıt beklediğinizde net cevap alamadığınız taktirde evrak işlerinizin sonuçlanacağına işarettir. Özellikle tapu ve arsayla ilgili durumların sürmesi halinde görülen bu tarz rüyalar, çaresiz kaldığınız durumlarda yardım istediğiniz devlet büyüklerinden size uygun karar çıkarılacağı şeklinde yorumlanır.

Resmi kapılarda uzun süre geçirmenize neden olacak durumlarla karşılaşacağınız, rüya sahibinin evrak üzerinde hakkını Rüyada Ağlamak için gittiği kişiden alacağına delalettir. Özellikle mal alıp satarken bu durumu ağlayarak bir kişiye anlatıyorsanız, maddi durumunuzun kötüye gideceğine ve yanlış kararlarınız nedeniyle birikimlerinizi yok yere harcayacağınıza işarettir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Dert Dinlediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

İmamı Gazali Hz. tarafından yapılan yorumda, bir kişinin derdini dinlediğinizi görmeniz halinde hayırlı bir iş yapacağınıza delalet olunur. Birlikte dertlerinizi anlatarak rahatladığınız fakat bu esnada alkol benzeri içecekler tüketmediğiniz rüyalarda, girdiğiniz işlerde alınızın akıyla çıkacağınız ve size yetecek miktarda maddi kazanç sağlayacağınız da delalet edilir.

Rüyada tanımadığın birine derdini anlatmak ve onun da size yanıt verdikten sonra derdini anlatması, iş hayatında başarılı olacağınız şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda ailenizden de destek göreceğiniz, işinizi sürdürürken ailevi problemlerin yaşanmayacağına delalet eder.

Dert Anlattığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Tanımadığınız bir kişiye dert anlattığınızı görmeniz durumunda, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinden kurtulacağına delalettir. Bir araya geleceği insanların kendisine iyi geleceğine ve her konuda yardımcı olarak kötü durumdan çekip çıkaracaklarına yorulur. Rüyada birinin dert yanması ve bu durum karşısında tarafların dertleşmeye başlaması halinde sürekli olarak olumlu bir yorum görülmez. İftiraya maruz kalabileceğiniz gibi, ailenizle aranızın bir anda bozulabileceği ve küslüklerin yaşanabileceği de delalet edilir.

Dertlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendini ağlarken görmek ve bir kişiye derdini anlatmak isterken yanında sevdiğinin olduğunu görmek, özellikle sorunların birlikte aşılabileceğine işaret eder. Sevdiğiniz insanları çevrenizden uzaklaştırmaya devam ettiğiniz taktirde çok büyük problemlerle karşılaşacağınıza delalettir. İbn-i Sirin Hz. tarafından dertlenmeyle ilgili rivayet ise kişinin derdini biriyle paylaştığında hafifleyeceği yönündedir.

Şehide Ağladığını görmenin tabiri için, Rüyada Şehide Ağladığını Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Dertlerine Ağladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin dert yanması ise kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından, son dönemde yaşadığı problemlerden de kurtulacağına ve refaha ereceğine işarettir. Kötü ve zor günlerin geçmişte kalacağı, maddi ve manevi yönden olumlu günlerin yakında olduğuna delalet oluyor.

Dertlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkası için ağlamak ve birlikte dertleri anlatmaya başlamak, maddi durumların iki taraf için de olabildiğince yüksek seviyelere çıkacağına delalettir. Kazanılacak olan miktar haram para olmayacağı gibi, iş hayatında başarılı olacağınıza yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani