Rüyada “Rüyada Ağlayan Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Kişinin rüyasında ağlayan fare görmesi oldukça güzel bir rüya olarak yorumlanırken özellikle parasal açıdan güzel geleceğin haberini vermektedir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyada ağlayan fare görülmesi bolluk ve bereket dolu bir geleceğin yaşanılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada ağlayan fare gören kişi yaşayacağı bolluk ve bereketin yanında evliyse eşiyle, evli değilse de ailesi ve arkadaşlarıyla gününü gün ederken, iş hayatında da atacağı adımlar ve yapacağı yatırımların büyük kârla geri geleceği ifade edilmektedir.

Rüyada Ağlayan Fare Görülmesinin iş Yaşamındaki Etkisi

Temel anlamda bolluk ve işlerin açılacağına yorulan rüyada ağlayan fare görmek özellikle iş hayatı için oldukça güzel müjdeler içermektedir. Öncelikle yeni bir iş kurulacaksa iş için ayrılan sermayenin önemli oranda arttırılacağı yapılan yatırımların karşılığının da misliyle alınacağı tabir edilir. Halihazırda devam eden bir iş varsa kısa vadede büyük kazançlar elde etmek de oldukça mümkündür. Rüyada fare görmek neye işarettir sorusundan da hareketle herhangi bir işin kıyısında olan bir kişinin fare görmesi o işe mutlaka girmesi anlamına yorulur. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki “fare rızıktır, rüyada fare görülmesi rızka ve rızkın artacağına işaret eder.” Bu nedenle hele ki rüyada ağlayan fare görülmesi kişinin geleceğini düşünerek kuracağı işte ya da atacağı adımlarda istediğinden fazlasını alacağı anlamına gelmektedir. Bu da yaşanan mevcut sorun ve sıkıntıların biteceği anlamına gelmekte, çok büyük bir ferahlığın oldukça yakın olduğunu göstermektedir.

Rüyada Ağlayan Fare Görülmesinin İkili İlişkiler Açısından Yorumu

Bolluk bereket ve rızık olarak yorumlanan rüyada fare görülmesi ikili ilişkiler açısından da aynı şekilde oldukça güzel anlamlar içermektedir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyada çok fare görmek; ek olarak da farelerin birkaçının da ağlıyor olarak görülmesi kişinin yanında bulunan sevdiği kişiler ile daha güzel bir geleceğe adım atarak sevdiği kişilerle mutlu olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ve evlilik hazırlığı yapıyorsa evliliğinin mutlu geçeceği, maddi ve manevi açıdan herhangi bir sıkıntı oluşmayacağı, evlilik süresince bol rızık sahibi olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Evlenmeyi İsteyen Bekar Kız Ve Erkekler Açısından Ağlayan Fare Görmek

Bekar kızların ağlayan fare görmesi aynı erkeklerde olduğu gibi yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşılabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Burada bekar olan kız ve erkekler için evlilik düşüncesinin olup olmaması çok önemlidir. Eğer geçmişte evlilikle bitmeyen ilişkiler yaşanmışsa bu kötü halin sona ererek artık evlilik vaktinin geldiği de ağlayan fare görülmesi için yapılan bir başka yorumdur. Bu aşamada artık gergin ve stresli günlerin geride kalarak karşılaşılan kısmetin evlilikle sonuçlanacağı anlamı çıkarılabilir.

Fare tabiri için, Rüyada Fare Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Ağlayan Farenin Büyük Ve Gri Olması

Genel anlamda rüyada görülen ağlayan fare görülmesi birçok yönden hayra yorulurken rüyada ağlayan büyük gri fare görmek İmamı Gazali (r.a) yorumunda; dikkatli olmak için yapılan bir uyarı olarak nitelendirilir. Ağlayan büyük gri fare kişinin çevresinde dolanan gerçek niyetini saklamış, maske takmış bir sinsi kişinin varlığına işaret ederken, oldukça art niyetli olan bu kişi tarafından zarar görülme, zarar ve sıkıntı ihtimaline dikkat çekilir. Bu yönde özellikle kişinin hayatına yeni girmiş birilerinin düşünülmesi gerekmektedir.

Rüyada Ağlayan Fare Sayısı

Görülen rüyalarda ağlayan fare adetleri çok önemlidir. Öyle ki rüyada ağlayan tek bir fare görülmesi sıkıntıya ya da kişinin çevresinde dikkat etmesi gereken birilerine işaret ederken ayrıca rüyayı gören kişinin iç durumunun pek de aydınlık olmadığına da işaret etmektedir. Genellikle morali bozuk, iç dünyası karanlık, kalıcı ve güzel işler yapmakta başarılı olamayan, hayata küsmüş kişiler için tanımlanabilir olsa da rüyada ağlayan büyük siyah fare görmek durumu nadir de olsa kişinin ağır imtihanlara maruz kalacağının da işareti olabilir. Bu nedenle İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre bu yönde bir rüya gören kişinin oldukça temkinli olması gerektiğini salık verir. Rüyada çok fare görmek ise farelerin rızık olan yerde dolaşmalarından hareketle aydınlık ve ferah günlerin habercisi gibidir. Rüyada ağlayan çok fare görmek bekarların kısmet bulması, öğrencilerin notlarının artması, çalışan kişilerin işlerinin yoluna girmesi, ticarette büyük kârlar yakalanması gibi anlamlara yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani