Rüyada “Rüyada Ağlayan Çocuğu Dövmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Çocuğu Dövmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ağlayan çocuğu dövmek, rüya tabirlerinde olumsuz olaylara işaret eder. Rüya sahibinin başkasının hakkını ve rızkını gasp etmesi ya da başkasının hakkına ve rızkına göz koyması, başkasının mutluluğunun ve başına gelebilecek iyi bir olayın önüne taş koyması manasına gelir. Rüyayı gören kişi eğer bahsedilen bu eylemlere benzer bir davranışta bilerek ve isteyerek bulunmuşsa, bunun vicdani yükünün altında ezildiğini ima eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde rüya sahibini sevmeyen ve rüya sahibine olan saygısını kaybetmiş insanların bulunduğunu, yaptığı bir davranış yüzünden kendisine karşı cephe alınmış olduğunu söyler.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek

Kişi rüyasında başkasının çocuğunu dövdüğünü görüyorsa bu rüya sahibinin maddi dünyasındaki ve iş hayatındaki olumlu gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibinin bir süredir bir yerden beklediği ödeme yapılabilir, bir yatırımın karşılığı gelebilir ya da rüya sahibi için çok önemli bir anlaşma ya da gelişme sonuçlanabilir. Yaşayacağı küçük maddi kayıplar ya da az miktardaki zararlar rüya sahibini telaşlandırmamalıdır. Çünkü rüyayı gören kişinin yaptığı yatırımların, sıkı çalışmasının ve yaşadığı zararların karşılığını fazlasıyla alması çok da uzakta olmayan bir gelecekte gerçekleşecektir.

Rüyada Erkek Çocuğunu Dövmek İçin Diyanet Yorumu

Diyanet rüyada erkek çocuğunu dövmeyi, rüya sahibinin zor ve huzursuz bir durumda olmasıyla ilişkilendirir. Rüyayı gören kişi masum insanların hakkına girmiş veya hak etmediği kazançlar elde etmiş olabilir. Aile hayatında da sorunlar yaşayan rüya sahibinin yaptıkları yüzünden çevresinden beddua almış olması ve çevresi tarafından hor görülen, sevilmeyen birine dönüşmüş olması olasıdır. Kişi iç sıkıntısını ve huzursuzluğunu yenmek için yapmış olduğu haksızlığın bedelini ödemeli ya da eylemini terse çevirmenin bir yolunu bulmalıdır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? Ayrıntılı Anlamını yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Çocuğunu Dövmek Ne Anlama Gelmektedir

Kişinin rüyasında bir erkek çocuğunu dövdüğünü görmesi son zamanlarda yaşamış olduğu küçük düşmüşlük, aşağılanmışlık hissiyle alakalı bir imgedir. Rüya sahibi yakın zamanda yakın çevresi tarafından hor görülmüş, küçük düşürülmüş ya da hiç sayılmışsa böyle bir rüya görülebilir. Kişi yaşadığı bu duruma çok içerlediyse ve içinde kin duyguları oluşmaya başlamışsa bunu bir takıntı haline getirebilir ve aynı rüyayı tekrar tekrar görebilir. Kişinin bundan kurtulabilmek için yaşadığı olayı geride bırakmalı, iç hesaplaşmasını gerçekleştirip bi daha üzerinde düşünmesine gerek kalmayacak şekilde unutmalıdır.

Rüyada Annenin Çocuğunu Dövmesi

Annenin kendi çocuğunu dövdüğünün görüldüğü rüyalar genelde güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet olarak kabul edilir. Rüyada görülen çocuğun babasının çocuğa destek vereceği ve onu mutlu edecek bir jest veya eylemde bulunacağını öngören imge, anneyle çocuk arasında bir yakınlaşmaya da işaret eder. Aile içindeki bağların kuvvetleneceği ve mutlu olacakları bir olayı birbirlerini destekleyerek tecrübe edecekler yorumunda bulunulabilir.

Rüyada Çocuğunu Dövmeye Diyanet Yorumu

Diyanet rüyada çocuğunu dövdüğünü görmeyi uğursuz ve kötü bir imge olarak yorumlar. Rüya sahibinin işlediği günahların ağırlığına işaret eden rüya aynı zamanda kişinin toplumdan dışlanmış olabileceğini de söyler. Rüyanın psikolojik yorumuysa rüyada kendi çocuğunu dövmek, çocukluğunda şiddet görmüş ve ezilmiş, travma yaşamış kimselerin bilinçaltlarında hala atlatamamış oldukları bu olayı tekrar tekrar yaşıyor olmalarıdır.

Çocuk Avutmanın tabiri için, Rüyada Ağlayan Çocuğu Avutmak neye işarettir? Ayrıntılı Dini kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yetim Çocuğu Dövmek

Rüyada kişinin yetim dövdüğünü görmüş olması hayatında uğruna çaba sarf ettiği şeylerin yolunda gideceğinin, olmasını arzuladığı şekle gireceğini ve kısmetini açılacağını müjdeler. Rüya sahibinin yürüdüğü yoldaki engellerin ortadan kalkacağını, mutluluğa kavuşacağını ve hayallerini kurup uğruna çalıştığı hedefe ulaşacağını haber verir. Yine de, rüya sahibi dikkatli ve temkinli olmalıdır; rüyada yetim dövmek, beklenmeyen kötü bir haberin varacağının ya da rüyayı gören kişinin etrafında fesat ve kıskanç insanların olduğunun, rüya sahibine zarar verecek bir davranışta ya da konuşmada bulunabileceklerinin de uyarısı olabilir.

Rüyada Erkek Çocuğunun Dövüldüğünü Görmek

Rüyada erkek çocuğunun dayak yediğini görmek rüya sahibinin hayatında değişecek bazı gelişmelerin ve durumların habercisidir. Rüyayı gören kişi yakın zaman için zaten yaşanması beklenen aile sorunlarının patlamasını tecrübe edebilir, ancak aile dışındaki yakınların müdahalesiyle bu sorunlar giderilebilir. Rüya sahibi özel hayatında ve varsa romantik ilişkisinde kördüğüm olmuş şeyler olduğunu hissedebilir ancak bu kördüğümü çözme şansına da sahiptir. Hayatının temposunun hızlanacağı rüya sahibiyle arkadaş çevresinin arasına bir mesafe girmesi söz konusu olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani