Rüyada “Rüyada Ağlarken Birinin Seni Teselli Etmesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlarken Birinin Seni Teselli Etmesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ağlarken teselli edilmek, rüya sahibinin yapmış olduğu hatadan sonra ailesinden ve dostlarından beklemediği şekilde şefkat göreceğine işarettir. Yaşadığı sıkıntı ne olursa olsun her koşulda ailesinden destek görecek olan bir kimseyi işaret eder. Aynı zamanda yaşadıklarından ders alan rüya sahibinin bundan bir sonraki adımını daha dikkatli atması ve herkese güvenmemesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi sıkıntılara karşı daha önceden tedbir alacak ve kötü olayları arkasında bırakacak.

Rüyada Teselli Edildiğini Görmek

Rüyada destek görmek hayırlara vesiledir. Rüya sahibi ağlarken bir kimsenin onu teselli ettiğini gördü ise sağlam dostluklara sahip olduğunu gösterir. Güven konusunda sıkıntı yaşadığı kimselerden uzaklaşacak ve sırlarını kimse ile paylaşmayacaktır.

Aynı zamanda ailesinden sıkıntı yaşadığı konularda büyük bir destek göreceği, dostları ile daha kuvvetli bağlar kuracağı şeklinde de yorumlanıyor. Rüyasında teselli edildiğini gören bir kişi aile bağlarını kuvvetlendirecektir. Hatalarından ders alacağı ve hayatta yaşayacağı sorunlara karşı daha güçlü duracağı anlamına gelir. Bir kimse rüyasında ağlıyor ve tanıdığı kişi tarafından teselli ediliyor ise kısa zaman içerisinde yaşadığı sıkıntılardan dostlarının, ailesinin desteği ile kurtulacak çok daha temiz bir hayat sürecektir.

Rüyada Ağlamak

Bazı rüya yorumlayıcılarına göre rüyada ağlamak sevince ve kedere işaret. Eğer rüyada Allah korkusundan ağlanıyor ise kederin gitmesi ve ferahlık gelmesi şeklinde yorumlanır. Ancak gözlerinizden yaş akmıyor ise hayal kırıklığı yaşanacağı ve kederli günler göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada ağlamak, sevince, feraha ve helal paraya da yorumlanıyor.  Bazı tabirciler sessiz bir şekilde ağlamayı sevince işaret eder. Defalarca tecrübe edilmiş olan bir rüya olup hayırlara vesiledir. Rüyasında sakin sakin ağladığını gören bir kimse gamdan kurtulur ve muradına erer.

İmam-ı Nablusi rüyada ağlamayı şöyle yorumlar; eğer rüyada ağlamak Allah korkusu ve Kuran dinlemekten ötürü ise işlenilen günahlardan dolayı pişmanlığın göstergesidir.  Rüyayı gören kimse üzüntülerinin yerini sevince bırakacaktır. Ağlamak, Allah’tan korkmaya ve rahmete işaret eder.

Kirmani ise şöyle der; Bir kimse eğer rüyasında ağladığını görüyor ise o kimse çok sevinecek. Ancak bağırarak, avaz avaz ağlıyor ise bir musibete uğrayacaktır. Ağlamaktan dolayı gözleri yaşla dolan bir kimse helalinden mal kazanacaktır. Gözlerinden akan gözyaşının sıcak olması keder ve üzüntüye, soğuk olması ise sevince işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek ve Onu Teselli Etmek

Rüyada ağlayan birini teselli etmek kişinin ferahlamasına ve umutlarının yeniden yeşereceğine işarettir. Rüya sahibinin çok mutlu olaylar yaşayacağı ve yaşamını huzur içinde geçireceği şeklinde yorumlanır. Maddi olarak da olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyasında ağlayan bir kimseyi teselli ettiğini görmek gerçek hayatta da bir iş için tanıdıklarına ya da dostlarına yardımda bulunulacağı anlamına gelir. Çevresinde mutluluk yaşayan kimsenin yanında olacağı ve ona yardımcı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada üzgün birini teselli etmek özel hayatında yüksek makamlara ve mevkilere ulaşacağı helal yollar ile güzel yerlere gelineceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Teselli Edilmek Erkekler İçin

Rüyada ağlayan birini teselli etmek hayırlı yorumlanırken erkeklerin teselli edildiğini görmesi olumsuz tabir edilir. Kısırlık haberi ve çocuk sahibi olamama gibi haberler alacağına işaret eder. Aile kurmak konusunda büyük umutlar bekleyen kişinin hayallerinin hüsran ile sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Bir süre boyunca yaşanacak olan depresyona ve sıkıntıya işarettir. Bu zor dönemde rüya sahibinin ailesinden ve dostlarından destek göreceği, onların yardımı ile sıkıntılarından eser kalmayacağı şeklinde tabi edilir.

Umrede Ağlamak görmenin tabiri için, Rüyada Umrede Ağlamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Hasta Birini Teselli Etmek

Elzem bir hastalığa yakalanan kişiyi teselli ettiğini görmek hayırlı yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamı boyunca hiçbir amansız hastalığa yakalanmayacağı sağlıklı bir yaşam süreceği şeklinde değerlendirilir. Rüyada hasta birini teselli etmek teselli ettiği yakınından olumlu haberler alacağı ve şifa bulacağı anlamlarına gelir.

Rüyada eski sevgiliyi teselli etmek aranızda halletmeniz gereken birtakım sorunların olduğu şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda pişmanlığın da bir işaretidir. Yakın zamanda yüzyüze gelineceği ve sorunların konuşulacağı anlamlarına gelir. Rüya sahibinin yapmış olduğu hatalardan dolayı pişman olduğunu gösterir.

Rüyada Teselli Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayattaki ayrılıklara ya da kayıplara çare bulamayan kişinin sindirilemeyen öfkesi ve üzüntüsünü gösterir. Kaybetmeyi sindiremediği şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani