Rüyada “Rüyada Ağız Kuruluğu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağız Kuruluğu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ağız kurulu görmek, rüya sahibinin gireceği zor ve meşakkatli işler ile tabir edilir. Rüyada ağzının kuruduğunu görmek, zahmetli ve yorucu bir işi başarmak ile de yorumlanır. Rüyada ağız kuruluğu görmek ile ilgili alimler İslami açıklamalarını şöyle yapmışlardır.

Rüyada Ağız Kuruluğu Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada ağız kuruluğu hissetmek ve susamak, alın teri dökülmesi ile elde edilen malı temsil eder demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyasında ağızının kuruduğunu gören kişi, fazla konuşan kişidir. Yorumunu yapmıştır. Rüyada ağızda kıl görmek, hayvan ile de tabir edilir. Rüyasında başkasının ağzından kıl çıktığını gören kişi, hayvan pisliği temizler ve bu durumda dolayı rahatsız olur.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması

Rüyada ağızdan yılan çıkması, büyük laflar etmeye delalet eder. Rüyasında kendi ağzından yılan çıktığını gören kişi, sözleri ile kendine düşmanlar edinir. Yılan rüyalarda sinsi düşman olarak yorumlanır. Rüyada başkasının ağzından yılan çıktığını gören kişi, düşmanlık yapar ve başkalarına karşı kin duyar.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi, hastalık ile yorulur. Rüyasında kendi ağzından kan geldiğini gören kişi, insanların hakkını yiyen ve başkalarından menfaat elde etmek için uğraşan kişidir. Rüyada kan görmek anlamlarını yitirmesi ile de tabir edilir. Rüyada başkasının ağzından kan geldiğini gören kişi, kötü söz söyleyen ve aç gözlü insanlar ile arkadaşlık eder. Kan görülen rüyalar hayırlı değildir.

Rüyada Ağızdan Kıl Çıkması

Rüyada ağızdan kıl çıkması farklı şekillerde yorumlandırılır. Rüyada ağızdan çıkan kıl uzun ise bir kadın ile kavga etmeye ve tartışmaya yorulur. Rüyada ağızdan çıkan kıl ise bir erkek ile tartışma yaşanır. Kıl görmek, pislik ile tabir edilir. Rüyasında ağzından kıl çıktığını gören kişi, pis ve temizliğe önem vermeyen kişidir.

Rüyada Ağızdan Kum Gelmesi

Rüyada ağızdan kum gelmesi, toprak ve tarla olarak yorumlanır. Ağzından kum geldiğini gören kişi, pay edilen mirastan hak ister ve alamaz. Ağızdan kum gelmesi mal ve para düşkünü kişiler ile yorumlanır. Rüyasında başka birinin ağzından kum geldiğini görmek, yaşanacak olan sözlü tartışmalara ve para kaybı yaşamaya yorulur.

Rüyada Ağızdan Sakız Çıkarmak

Rüyada ağızdan sakın çıkarmak, alay edilen ve dile dolanan biri ile uğraşmayı bırakmak ile tabir edilir. Sakız laf kalabalığı ve boş laf olarak yorumlanır. Rüyasında ağzındaki sakızı çıkardığını gören kişi, susma kararı alır ve hatalarını anlar. Başka birinin sakız çıkardığını görmek, arkadan yapılan konuşmaların bittiği ile yorumlanır.

Rüyada Ağızdan Solucan Çıkarmak

Rüyada ağızdan solucan çıkarmak, kusmak istiğfar etmek ile yorumlanır. Rüya sahibi zehirlenme gibi bir sorun yaşar ve kustuğu andan itibaren rahatlar. Ağız içi hastalıkları ile de yorumlanır. Rüyada ağızdan solucan çıkarmak, sevilmeyen yemek yapmak ve yemek ile de tabir edilir. Rüyada başka birinin ağzından solucan çıkardığını görmek, başkalarından tiksinmeye ve sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani