Rüyada “Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ağız görmek, ortaya çıkan birtakım dedikodulardan ötürü rüya sahibinin başının yanacağına işarettir. Rüyada ağız gören kimse, bu dedikodular yüzünden kişi, bir süreliğine toplum içinde saygınlığını yitirecek ve insanlarla olan iletişimini kesmek zorunda kalacaktır. Birçok rüya tabircisinin yaptığı yoruma göre ise rüyada ağız görmek gelişigüzel yapılan ve gerçeği yansıtmayan bazı dedikoduların olumsuz sonuçlar doğuracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağız Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ağız görmek ile ilgili olarak, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında ağız görürse, ne dediğini bilmeyen kötü niyetli insanlar tarafından iftiraya maruz kalacak demektir. Bu insanlar onun kötülüğünü istiyordur.” Çoğu yorumcuya göre ise rüyada ağız görmek kişinin toplum içinde alçak bir konuma düşüp eski değerini yitireceğine işarettir.

Rüyada Ağız Kanaması

Rüyada ağız kanaması, anne babaya karşı duyulan saygının yerini yavaş yavaş kibire bırakması ile yorumlanır. Rüyayı gören kimse aile büyüklerine olan saygısını yitirecek ve kendini onlardan üstün görerek büyük bir yanlışa düşecektir.

Rüyada Ağız Kokusu

Rüyada ağız kokusu, düşmanların yalan yanlış sözlerine olan inancı ifade eder. Rüyayı gören, düşmanlarının kötü niyetlerinin farkında olmadan onların her söylediğine inanır ve hem kendisini hem de sevdiklerini büyük bir felakete sürükler.

Rüyada Ağız Dolusu Kusmak

Rüyada ağız dolusu kusmak, kişinin düşmanlarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında ağız dolusu kustuğunu gören kimse, düşmanlarına karşı büyük bir zafer kazanarak onları alt edecek demektir.

Rüyada Ağız Temizlemek

Rüyada ağız temizlemek, üzerine atılan iftiralardan kurtulmaya delalet eder. Bir süredir toplumun yalan yanlış söylentilerine maruz kalan rüya sahibi, sonunda suçsuz olduğunu ispat edecek ve toplumdaki eski itibarını geri kazanacaktır. Rüyasında ağzını temizlediğini gören kimse, hakkında yapılan dedikoduların asılsız olduğunu kanıtlayacaktır.

Rüyada Ağzında Saç Görmek

Rüyada ağzında saç görmek, hayallere giden yolda önüne çıkan engelleri çok kolay bir biçimde aşmayı temsil eder. Rüyasında ağzında saç gören kimse, uzun süredir ulaşmayı hedeflediği hayallerine mümkün olan en kolay yoldan ulaşma imkanına sahip olacaktır.

Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Rüyada ağız kavgası görmek, iki kardeş arasında uzun zamandır süregelen dargınlığın sonunda tatlıya bağlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında biriyle ağız kavgası yaptığını gören kimse, kardeşi ile arasındaki anlaşmazlıkları çözerek onunla olan eski samimiyetine geri döner.

Rüyada Ağızdan Cisim Çıkması

Rüyada ağızdan cisim çıkması, davetsiz misafir demektir. Rüyasında ağzından cisim çıktığını gören kimse, beklenmedik bir anda gelecek olan misafir ile bir süreliğine dertlerini unutur.

Rüyada Ağız Yarası Görmek

Rüyada ağız yarası görmek, kişinin insanlar hakkında yanlış düşünceler içerisinde olduğuna işarettir. Bu düşünceler yüzünden rüya sahibinin başına bir takım işler açılacaktır.

Rüyada Ağız Köpürmesi

Rüyada ağız köpürmesi, kişinin edeceği sözlerin birçok insanı kırması anlamına gelmektedir. Sinir anında farkında olmadan söylenen bu sözler sonradan rüyayı gören kişiyi de pişman edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani