Rüyada “Rüyada Afiş Görmek” Görmek

Rüyada Afiş Görmek

Rüyada Afiş görmek, dedikodu malzemesi toplayan kötü niyetli komşuların varlığına işaret eder. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki rüyada afiş asmak, dost yüzlü düşmanların evin çevresini sarmasına, sürekli olarak eve girip çıkarak nifak tohumları ekmesine yorumlanır. Rüyada reklam afişi görmek, evli çiftlerin boşanmak için son günleri saymasına, çocukların mutsuzluğuna işaret eder. Eğer ki reklam afişi kırmızı, pembe ya da mor gibi renkler ile biçim kazandıysa gelen bebeğin kız olma ihtimali yüksektir.

Rüyada Afiş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Afiş görmek, rüyasında film afişi üzerinde annesinin, babasının ya da eşinin resmini gören rüya sahibi her kimi görüyorsa o kişi tarafından büyük bir sarılma ve hoş geldin ile karşılanır. Rüyada görülen konser afişi aynı zamanda sosyalleşmenin, yalnızlıktan, sinir bozukluklarından ve psikolojik hasarlardan kurtulmanın bir diğer işaretidir.

Rüyada Afiş Asmak

Rüyada afiş basmak hayırlı bir evlat olmaya, anne baba icazetini alarak evlilik yolunda ilk adımı atmaya, düğün hazırlıklarına başlamaya işarettir. Bu rüyada afiş davetiyeyi temsil eden alegorik bir anlama sahiptir.

Rüyada Afiş Bastırmak

Rüyada afiş bastırmak rüya sahibine gelen bir telefon ya da mektup ile uzak bir yerlere davet edildiğinin göstergesidir. Afiş bastırıp söz konusu afişleri sağa sola yapıştırdığını gören kişi çok yakında kutlu bir haberi yakın çevresiyle paylaşarak haklı bir gururun içerisinde kendini bulacak demektir.

Rüyada Afiş Yapıştırmak

Rüyada afiş yapıştırmak kişinin el emeği ve kol kuvveti isteyen bir işe girip orada yorularak ama alnının teriyle hakkını kazanacağını işaret eder. Rüyasında bir aynanın üstüne afiş yapıştırdığını gören kişi kendi gölgesini ve karakterini kapatarak bir nevi anaç bir kişiliğe sahip olur.

Rüyada Film Afişi Görmek

Rüyada film afişi görmek kişinin yakın çevresi tarafından yaptığı bir davranış sonra takdir edileceğini, küçük bir kalabalık tarafından alkış ve övgüler ile karşılanacağını gösterir.

Rüyada Reklam Afişi Görmek

Rüyada reklam afişi görmek görünen renge göre değişkenlik gösteren bir rüya biçimidir. Eğer afişin içerisinde mavi ve kahverengi renkler üstün bir konumda isen erkek bebek olarak algılanabilir.

Rüyada Konser Afişi Görmek

Rüyada konser afişi görmek farklı bir şehirde yeni insanlardan mütevellit olan bir insan kitlesi ile birlikte ortaklaşa bir şeyler yapılacağının işaretidir.

Rüyada Sinema Afişi Görmek

Rüyada sinema afişi görmek rüya sahibinin ilim sahasında yükseleceğini, çevresinde sürekli olarak fikir danışılan üstün bir kişilik olacağını göstermektedir. Sinema afişi üzerinde kendi resmini ya da ismini gören kişi fotoğrafçılık ya da sinema alanında bir projede rol alarak uzun zamandır hayalini kurduğu şan ve şöhretin içerisinde kendisini bulabilir.

Rüyada Pankart Görmek

Rüyada pankart görmek bir eylem bütünlüğü içerisinde olan kişilerin tüm yaptıklarının karşılığını iyi ve kötü oranlarda alacağı anlamına gelir. Rüyasında gizli gizli asmaması gereken bir pankartı asarken yetkili birilerine yakalandığını gören kişi gerçek hayatında tüm sorumluluklarını ve görevlerini gözden geçirmelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani