Rüyada “Rüyada Afet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Afet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada afet görmek, hayırlı rüyalar arasında yer almaz aynı zamanda rüyayı gören kişi için pek iyi değildir. Rüyada doğal afet görmek, rüya sahibinin de hayatının afete uğramış gibi olacağına, fırtınalı günlere maruz kalacağına, hayatının altüst olacağına işaret eder. Rüyada afet görmek, aslında içinde bulunulan koşulların rüya sahibini çok yıprattığını gösterir. Kişi güvensizlik içindedir. Yaşamını ters yüz eden değişimler yaşamaktadır. Bu kişi dini vazifelerini yapmayacak, din yolundan çıkarak büyük günahlar işleyecektir.

Rüyada Afet Görmek İslami Anlamı

İş hayatı da çok kötüleşecek ve önemli miktarlar da para kaybedecektir. Kişinin yaşadığı hayat yolunda gidiyor bile olsa, değişecek, dalgalanacak, elindekiler gidecek, mutsuzluk içinde kalacak, zor günlerin içine girecektir. İbni Sirin (r.a), rüyada afet görmek hayırsız günlere delalettir demiştir.

Rüyada Büyük Felaketler Görmek

Rüyada büyük felaketler görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşadığı sorunların içinden çıkılmayacak bir hal aldığını gösterir. Bu kişiler el attıkları bütün işlerde başarısız olurlar, çok şanssızdırlar. Büyük felaket, kişinin ailesi içinde de büyük sorunlar, kavgalar yaşanacağına, yaşadığı evin içindeki mutluluğun biteceğine işaret eder.

Rüyada Doğal Afet Görmek

Rüyada doğal afet görmek, rüya sahibinin hayatında yeni bir devre açılacağına işaret eder. Bu devre kişinin hayatının dönüm noktası olacaktır. Hayatında birçok olay yaşanacaktır.

Rüyada Doğa Olayları Görmek

Rüyada doğa olayları Görmek, iyi sayılmaz. Şanssızlık, kısmetsizlik olarak yorumlanır, Rüyayı gören kişinin yaşamı olumsuz yönde değişecektir, çok kötü olaylar yaşayacak, uğursuzluklar peşini bırakmayacaktır. Maddi zararın yanı sıra manevi yıkım da yaşayacak hayatı çok tatsız bir yöne doğru kayacaktır. Kurulu düzeni bozulacak, elindeki her şeyi kaybedecektir.

Rüyada Afetten Kurtulmak

Rüyada doğal afetten kurtulmak, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden destek alacağına, çok iyi bir iş bulacağına ve yüksek bir kariyer yapacağına, etrafındaki tüm insanlarla çok iyi geçineceğine, sahip olduğu mal ve mülkün çok artacağına, işlerinin sürekli olarak daha iyiye doğru gideceğine delalettir.

Rüyada Sel ve Deprem Görmek

Rüyada sel ve deprem görmek, iyi olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin aile hayatı sekteye uğrayacaktır, ev içinde ciddi kavgalar olacak, fikir ayrılıkları çok fazla olacaktır. Kişinin iş hayatında onu işinden etmek isteyen, ezmek isteyen kötü niyetli arkadaşları olduğunu da gösterir. Kişi işini kaybedebilir, büyük bir yokluk ve darlığa düşebilir.

Rüyada Tsunami Görmek

Rüyada tsunami görmek, rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılara işaret eder, günler ilerledikçe çok daha kötü günlerle karşılaşacağına işaret eder. Kişinin gerçek hayatta da geliş gidişlerle dolu bir ruh haline sahip olduğuna, duygusallığı nedeniyle sürekli olarak zor durumda kaldığına da işaret eder.

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek, rüya sahibine sürpriz bir yardım geleceğine işarettir, böylelikle tüm borçlarından kurtulacaktır, kötü giden çalışmaları düzelecek ve mutluluğa erecektir. Rüya sahibinin aslı astarı olmayan birçok söz de işiteceğini gösterir. Bu rüya kişinin Allah’tan yüz çevirdiğine ve çok sayıda günah işlediğine de delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani