Rüyada “Rüyada Adet Olmak” Görmek

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olmak, rüya sahibinin dinine bağlı olmayıp, dini vecibelerden uzak olan biri olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada adet olduğunu gören rüya sahibi eğer erkek ise ve eşinin adet olduğunu görüyorsa aile hayatlarında yaşanacak olumsuzluklara ve sıkıntılara işarettir.

Kirmani(r.a)’ya göre bu rüyayı gören kişinin eşi güzel ahlaklı biriyse aksine dinine daha da bağlanacak olduğuna delalettir. Rüyada adet olmak, doğru yoldan sapmaya, dürüstlüğü yitirerek Allah katında günah sayılan faaliyetlerde bulunma eğiliminde olarak günah işlemeye de işaret eder.

Rüyada Adet Olmak İslami Anlamı

Rüyada adet zamansız adet olmak, olumsuz konuşmalar ve negatif durumların ya da kafa karıştırıcı bir olayın yaşanması sebebiyle endişe verici günler geçirmek anlamına da gelebilir. Yolunda olan bir işin bozularak ortaklar arasında çıkar tartışmalarının geçeceği bir toplantının içinde bulunulacağına da delalet eder. Rüyada adet bezinin değiştirilmesini görmek ise rüyayı gören kişinin kafasının çok karışarak fikir ayrılıkları yaşayıp bu sorunların kişisel hayatını etkileyeceği anlamına gelir.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Bu rüya bir sağlık sorununa işaret edebilir. Sağlıklı bir kişinin adet olduğunu görmesi bir hastalık geçireceğine işaret olurken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi ise erkek çocuk dünyaya getireceğine delalettir.

Rüyada Aybaşı Kanı Görmek

Rüyasında aybaşı kanı gören kişinin rüyası hayıra yorulmaz. Dürüstlükten uzaklaşarak dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder. Kişi manevi hayatı düşünmeyerek dünya zevklerine ve dünya hayatına kendisini kaptırır.

Rüyada Adet Kanının Akması

Rüyada adet kanının aktığını gören kimse eğer varlık içinde ise mallarının azalarak düşüşe geçeceğine yorumlanır. Tam tersi biçimde kişi yoksul ise yükselişe geçerek zengin olacağına delalet edilir. Eğer kan çok koyu bir biçimde akıyorsa genel olarak iyi şeylere yorumlanırken çok açık renkte olması ise kötülüğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Adet Olduğunu Sanmak

Rüyada kişinin adet olduğunu sanması çok büyük ve amansız bir hastalıktan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Kişi bu durumda rahata erecektir. Bunların dışında uzun bir yolculuğa çıkılacağına, hapisten kurtularak özgür olunacağına, iyilik ile karşılaşılacağına ya da sevinç ve mutluluk göz yaşına işarettir.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Rüyada adet bezi görmek ele geçirilen çok önemli bir fırsatın tepilmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle rüya sahibinin adet bezi görmesi kaçan fırsattan dolayı büyük pişmanlık yaşayacağına yorumlanır. Çok büyük bir vicdan azabı şeklinde de yorumlayan alimler vardır. Rüyada pis bir adet bezi görmek zor olan bir işten sonra rahatlayıp zafere ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Adet Lekesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında adet lekesi görmesi mali işlerinin bozulacağı anlamına gelir. Kişinin aile üyeleri ile beraber önemli bir toplantıda bulunacağı ve onlarla konuşma yaparak bazı harcamalarını kısması gerektiğini söyleyecek olmasına delalet eder. Adet lekesi ciddi mal ya da para kayıplarının kişinin özel hayatında ya da psikolojik olarak sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Olay geçmişte kalsa bile izleri kolay kolay silinmeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani