Rüyada “Rüyada Adet Olduğunu Görmek” Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, kişinin dilekleri ve duaları yerine gelmez. Rüyada adet olduğunu görmek adanan bir adağın kesilmediğine yorumlanır. Rüyada adet olduğunu gören kimse, başlanmış ama yarım bırakılmış bir işe temsil eder. Rüyada regl olmak ile ilgili alimler yaptığı dini yorumlar şu şekildedir;

Rüyada Adet Olduğunu Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında adet olduğunu gören bir kadın gebeliği ile ilgili sorunlar yaşar. Bir erkek adet olduğunu görüyor ise tövbe etmeli ve ibadet etmeli demiştir. Kirmani (r.a) Rüyada adet olmayı iki farklı şekilde yorumlamıştır. Rüyasında kan aktığını gören kişi, verdiği sözü yer. Rüyasında başkasından kan geldiğini gören kişi, o kişiye zarar verir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüya sahibi adet olduğunu görüyor ise gebeliği gecikir. Rüya sahibi hanım değil ise ufak bir kaza atlatır olarak yorum yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Kanın rüyayı bozduğunu ve bir anlam taşımadığını ifade etmiştir.

Rüyada Adetliyken Kuran Tutmak

Rüyada adetliyken kuran tutmak, yanlış yapılan işlere ve işlenen günahlara yorulmaktadır. Rüyasında adetliyken kuran tutan ve okuyan kişi büyük günahlar işleyerek cehennemlik olur. Rüyasında başka biri adetli iken kuran tutuyor ise rüya sahibinin birine edeceği yardım ile tabir edilir.

Rüyada Adetliyken Namaz Kılmak

Rüyada adetliyken namaz kılmak, dini zayıf ve kötü niyetli kadın olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında adetli olduğu halde namaza duran bir kadının görülmesi, hayatında bir kadın tarafından zararlar göreceği ile yorumlanır.

Rüyada Kadının Adet Olması

Rüyada kadının adet olması, içindeki sıkıntılardan kurtulmak ile tabir edilir. Rüyasında adet olduğunu gören bir kadın iyi ve güzel haberler alır. Rüyasında başka bir kadının adet olduğunu gören kadın, çocukları tarafından sınanır. Bekar ise ailesi ile ilgili sorunlar yaşar.

Rüyada Birinin Adet Olması

Rüyada birinin adet olması, aile içindeki düşman ile tabir edilmektedir. Rüyasında adet olan kişi işlerinde başarısız olur ve bundan dolayı üzülür. Rüyasında başka birinin adet olduğunu görmek, o kişi ile yapılacak dedikodu ve gıybeti temsil eder. Rüyasında bir erkeğin adet olduğunu görmek, yapılacak yanlış ve uygunsuz işlere yorulmaktadır.

Rüyada Kızının Adet Olması

Rüyada kızının adet olması, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bir baba rüyasında kızının adet olduğunu görüyor ise evladı ile sınanır ve bu sınavı geçer, Bir anne kızının adet olduğunu görüyor ise kızı tarafından yapılacak bir hata da suçlanır. Bir başkasının kızının adet olduğunu görmek, o kızın yaptığı bir yanlışa tanık olmak ile tabir edilir.

Rüyada Regl Olmak

Rüyada regl olmak farkı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında evde regl olan bir kadın, herkes tarafından taktir edilecek bir iş yapar. Rüyasında dışarıda regl olduğunu görmek yapılacak işlerin başarısızlık ile sonuçlanacağına yorulur. Rüyasında bir erkek regl olduğunu görüyor ise toplum içinde utanç duyacağı bir olay yaşar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani