Rüyada “Rüyada Adet Kanı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Adet Kanı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada adet kanı görmek, genel olarak kaygılı olmaya yorumlanır. Rüya yorumcularına göre rüyada adet kanı görmek rüyayı gören kişinin kötü bir haber alacağına veya sağlık sorunu yaşayacağına, bu nedenle çok üzüleceğine işarettir. Ancak bu durum rüyayı gören kişinin erkek veya kadın olmasına göre değişmektedir.

Rüyada Adet Kanı Görmek İslami Anlamı

Rüyada adet kanı görmek, rüyayı gören kadın için genel olarak iyi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kadının sevindirici haberler alacağına, ciddi anlamda maddi kazanç elde edeceğine veya iş hayatında önemli derecede gelir elde edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda evlilikte mutlu olacağı, çocuk sahibi olacağı şeklinde de yorumlanabilir. Nablusi(r.a.)’ya göre rüyada adet kanı görmek kadının günah bir işte bulunacağına işarettir. Ancak rüyada adet kanı görmek rüyayı gören erkek için kötü anlamlara gelmektedir.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Rüyada adet kanı temizlemek, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, kendine güvenme konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağına, başından geçen kötü olayları unutacağına, mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, hayatını yeni bir düzene sokmak için yapılan çalışmaların güzel sonuçlar vereceğine tabir olunur. Ancak bazı rüya yorumcuları rüyada adet kanı temizlemenin ölüm haberi alınacağına, aile birliğinin bozulacağına işaret ettiğini söylemektedir.

Rüyada Ped Görmek

Rüyada ped görmek, rüya sahibinin, içinde bulunduğu durumdan dolayı çok büyük sorunlarla boğuştuğuna, kişisel ve ailevi sorunlar nedeniyle büyük bir bunalımda olduğuna, bu sorunları aşmak ve bunalımdan çıkmak için büyük çaba sarf ettiğine işaret etmektedir. Rüyada ped değiştirdiğini gören kimse, yakında başına gelecek bir olay nedeniyle bu sıkıntılı durumdan kurtulacağına ve feraha ereceğine tabir olunur.

Rüyada birine ped vermek, rüya sahibinin yakın çevresindeki birine yardım edeceğine ve bu kişiyi sıkıntılı durumdan kurtaracağına delalet eder. Rüyada ped aldığını gören kimse uzun zamandır farkında olmadığı yeteneklerinin ne kadar işe yaradığını anlayacağı ve bu sayede büyük işler başaracağı ve başladığı işleri başarı ile bitireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Adet Kanının Elbiseye Bulaşması

Rüyada adet kanının elbiseye bulaşması hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin esenliğe kavuşacağına, hayatı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine, işlerinde başarılı olacağına işarettir.  Marketten ped aldığını gören kimse, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak amacıyla çevresinden yardım isteyeceğine ve çevresinin kendisine yardım edeceğine, bu yardım sayesinde sıkıntılı günleri geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Aybaşı Olmak

Rüyada aybaşı olmak, kötü günlerin geleceğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatı veya aile hayatında zor günler geçireceğine, girdiği işlerde iflas edeceğine, çalıştığı yerden kovulacağına veya ciddi miktarda mal kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada aybaşı olan kadın ise, bu rüya her zaman kötü anlamlara gelmemektedir. Rüyayı gören kişinin kadın olması durumunda yakında evlenebileceğine, güzel haberler alacağına, mal varlığında artış olacağına da işaret edebilir.

Rüyada Adet Olan Birini Görmek

Rüyada adet olan birini görmek, o kişinin sevindirici haberler alacağına, ciddi anlamda maddi kazanç elde edeceğine veya çocuk sahibi olacağına yorumlanabilir. Rüyayı gören erkeğin kötü haberler alacağına, ciddi anlamda mal mülk kaybı yaşayacağına, iş hayatının ters yüz olacağına, işten atılmasına veya toplum tarafından tasvip edilmeyen işlere gireceğine tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani