Rüyada “Rüyada Adam Görmek” Görmek

Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek, Din Alimlerine göre hayırlı işlere ve güzelliklerle karşılaşmaya delalet eder. Rüya yorumcularının bazıları hasta kişilerin sağlığa kavuşmasına, sağlıklı kişilerde ise kısmetinin güzel olarak sonuçlanmasına, tanıdık kişilerden yardım görüleceğine, yardım sonrasında fayda sağlanacağına tabir edilir.

Rüyada Adam Görmek İslami Anlamı

Rüyada adam görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre; toplum içerisinde itibarlı olunacağına, kazancının bol olacağına, zengin olunacağına, çevresindeki kişilerin kendisine tabi olarak dilediği alanda yardım göreceğine yorumlanmaktadır. Rüyada adam kesmek diğer rüya yorumcularına göre kesilen kişi tanıdık olması durumunda kişinin zor durumda olması halinde çok faydalı olunacağına, kesilen kişi tanımadık bir kişi ise bu kişiye yapacağı iyilik karşılığı tanışılarak dost olunacağına yorulur.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek rüya âlimlerince kişilerin unutamadıkları bir kişi ile dertlerinin olmasını, bu dertlerini çözmek için zaman kollandığını, zaman bulunca bu konuda derdin çözüleceğini delalet eder. Rüya adam öldürmek rüya yorumcularına göre kişiye toplumda haksız yere davranışta bulunularak zorda kaldığını, kendisine yapılan davranışlarının karşılığında duyduğu laflarını kaldıramadığını, daha sonra bu lafları söyleyip içini dökeceğine ve rahata uğraşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek rüya yorumcularının bazılarına göre herhangi bir sonucu olmayan işlerle uğraşacağına, temeli olmayan iddialara maruz kalınacağına, bu iddiaları kolay bir şekilde kurtulacağına tabir olunur. Diğer rüya yorumcularına göre kişinin düşünmeden hareketler yapacağına, bunun karşılığında çok zorda kalınacağına, kişilerle tartışma yaşanacağına yorulur.

Rüyada Adam Yaralamak

Rüyada adam yaralamak din âlimlerince kararsız kalınan işlerle karşılaşılacağına, bu yüzden ne yapacağı konusunda kararsızlık sonucu yanlış adım atılacağına bu yüzden her şeyin altüst olacağına tabir edilir. Rüya yorumcularına göre aile düzeninin bozulacağına, etrafından yardım görülmeyeceğine yorulur. Rüya âlimlerince güzel haberler alınarak mutlu olunacağına, eline geçecek maddi varlıkla etrafına çok yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Adam Kesmek

Rüyada adam kesmek bazı rüya yorumcularına göre uzaktaki kişiden haber alınacağına, büyük sevince kavuşulacağına, hastalıktan şifa bulunacağına, eli darda olan kişinin feraha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Adam Yakmak

Rüyada adam yakmak din âlimlerine göre kişinin inançları konusunda dikkat etmesi gerektiğine, tövbe etmesi gereken hususlar olduğu tabir olunur. Rüya yorumcularına göre kişinin sıhhat durumunun bozulmaması için dikkat edilmesi gerektiğine, çok istenen şeylere kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Adam Kaçırmak

Rüyada adam kaçırmak rüya yorumcularının bazılarına göre yeni bir iş sahibi olunacağına, bu işten yüzünün gülüneceğine delalet eder. Diğer rüya yorumcularına göre ise kısa sürede feraha erileceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada Fakir Adam Görmek

Rüyada fakir adam görmek, din âlimlerine göre ahlaklı kişilerle karşılaşılacağına her alanda yardım görüleceğine yorulur.

Rüyada Zengin Adam Görmek

Rüyada zengin adam görmek rüya yorumcularına göre zorluklarla karşılaşılacağına, ferahlığa ulaşılacağına, kötü duruma düşülmesine rağmen bundan kurtulacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani