Rüyada “Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Acı çekmek, genellikle kişinin psikolojik anlamda bunalım yaşaması demektir. Rüyada acı çekmek ağlamak, bir sürü psikolojik zorluk yaşaması ve bunlarla başa çıkamaması, kendisine bu durumun ağır gelmesi ile yorumlanır. Rüyada acı çektiğini görmek, bazen birinin kalbini kırmak ve çok üzmek ona acı vermek olarak da açıklanabilir. Rüyada acı çeken birini görmek, kimi zaman da işlenmiş bir günah ve bir kimsenin günahını alarak beddua almak ile ifade edilir. Bu sebeple vicdan azabı çekmekten kaynaklı olduğu ile tabir olunur.

Rüyada Acı Çekmek İslami Anlamı

Rüyada Acı çekmek, Kirmani(r.a)’ya göre kişinin bir süredir isteklerine ulaşamaması, çaba gösterdiği halde beklentisine karşılık görememesinden kaynaklı da olabilir. Kimi zaman gönül ilişkilerinde yaşanan problemler de rüyada acı çekme sebebidir. Kişinin yaşadığı evlilik sorunları, aile içi huzursuzluklar da rüyada acı çekmenin sebepleri arasında olabilir. Bazen yaşanacak olan bir sağlık probleminden de kaynaklanabilir.

Rüyada Acı Çeken Birini Görmek

Rüyada acı çeken birini görmek, pek hayırlı olmayabilir. Kişinin çevresinde yardımcı olması gereken kişilere sırt çevirmesi, onlardan uzaklaşması, yardım eli uzatmaması ile tabir olunur. Bu yüzden rüya sahibinin çevresinde yardıma ihtiyacı olan kişiye muhakkak yardım etmesi gerekir. Şayet çevrede böyle biri yoksa bile ihtiyacı olan birine yardım etmek rüya sahibi için hayırlı olacaktır.

Rüyada Acı Çeken Kadın Görmek

Rüyada acı çeken kadın görmek, rüya sahibi kadın ise evliliğinde yaşadığı mutsuzluk ve sorunlar ile tabir olunur. Şayet rüya sahibi erkek ise bir kadını çok üzmesi, onun ahını alması ve bunun sebebi ile hatasını telafi etmesi gerektiği ile açıklanır. Ancak bu erkek bir kadının ahını alıyor ise ve bunu telafi etmezse sonuçları kötü olabilir.

Rüyada Acı Çeken Adam Görmek

Rüyada acı çeken adam görmek, aile bireylerinden baba, amca, dede gibi bir bireyin üzülmesi, acı çekmesi ve sıkıntı yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Acı Çekmek Ağlamak

Rüyada acı çekmek ağlamak, derin üzüntü duyulan bir şey demektir. Kişinin çektiği acıların, ıstırabın rüyasına yansıması ile ifade edilir.

​​​​​​Rüyada Ölünün Acı Çekmesi

Rüyada ölünün acı çekmesi, pek hayırlı değildir. Vefat eden kişinin dünyaya hasret gitmesi ya da dünyada bir takım pişmanlıkların olması anlamına gelir. Bu sebeple vefat edenin arkasından bir iyilik yapılmalı ve ya dua okunmalıdır.

Rüyada Vurulmak Acı Çekmek

Rüyada vurulmak acı çekmek, yanlış bir karar vermek, yanlış bir eylemde bulunmak ya da bir kişiye zarar vermek olarak ifade edilir. Bu yüzden kişinin kararlarını eylemlerini bir kere daha gözden geçirmesi iyi olabilir.

Rüyada Aşk Acısı Çekmek

Rüyada aşk acısı çekmek, bekar olan kişilerin evlenmek istemesi sebebiyle gördüğü bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bekar ise evlenecektir. Şayet evli ise evliliğinde bir takım sorunları yoluna koyacaktır. Kimi zaman da bu rüya, rüya sahibinin birinin kalbini kırması ve o kişinin ahını alması olarak nitelendirilebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani