Rüyada “Rüyada Aç Olmak” Görmek

Rüyada Aç Olmak

Rüyada Aç olmak, geçmiş hayatı boyunca çok üzüldüğüne ve geleceğe dair yaşanılacak mutluluğu temsil eder. Alacağı bir haber ile büyük bir mutluluk yaşayacak olan rüya sahibi, eski dertlerinden kurtulmasa bile onları bir süreliğine unutma gücünü kendisinde bulacaktır. Bazı rüya tabircilerinin yaptıkları yorumlara göre ise rüyada aç olmak şifa ile tabir olunur. Rüyayı gören hasta kişi veya hasta bir yakını eski sıhhatine geri kavuşacak demektir.

Rüyada Aç Olmak İslami Anlamı

Rüyada Aç olmak, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya hakkında dini bir yorum yaparak şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında aç olduğunu görürse, Allah’a olan inancı iyice kuvvetlenecek ve ibadetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye başlayacaktır.” Çoğu yorumcuya göre de rüyada aç olmak kişinin daha iyi biri haline geleceğine ve insanlara belli konularda yardım edeceğine işarettir.

Rüyada Sofradan Aç Kalkmak

Rüyada sofradan aç kalkmak, kişinin hayallerine erişemeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kimse, ne kadar çaba gösterirse göstersin hayattaki amaçlarına ulaşamayacak demektir. Rüyasında sofradan aç kalktığını gören biri ulaşamayacağı hayaller peşinde boşuna çabalıyordur.

Rüyada Aç Susuz Kalmak

Rüyada aç susuz kalmak, çekilecek zorluklara işaret eder. Ancak bu hayırlı bir rüyadır. Çünkü çekilecek büyük sıkıntılardan kendisine ders çıkaracak olan birey, bir daha aynı hataları yapmamak için çaba gösterecektir. Rüyasında aç susuz kaldığını gören biri önce sıkıntı çekecek, sonra da refaha erecek demektir.

Rüyada Bebeğin Aç Kalması

Rüyada bebeğin aç kalması, hastalık veya ölümle yorumlanır. Rüya sahibinin çok değer verdiği yakın bir akrabası veya bir dostu amansız bir hastalığın pençesine düşecek veya hayatını kaybedecektir. Rüyasında bebeğin aç kaldığını gören kimse, sevdiği birinin ciddi derecede hastalanmasına veya vefatına hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada İneklerin Aç Kalması

Rüyada ineklerin aç kalması, anneye gösterilen sevgi ve saygı ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, annesi ile dargınsa ondan özür dileyerek gönlünü alır. Eğer dargın değilse de ona daha yakın olmaya çalışır. Rüyasında ineklerin aç kaldığını gören kimse annesi ile hoşça vakit geçirecek demektir.

Rüyada Düğünde Aç Kalmak

Rüyada düğünde aç kalmak, mutlu bir günde ortaya çıkan düşman anlamına gelir. Bu düşmanlar tüm mutluluğu yok etmek amacı ile gelecektir. Rüyasında düğünde aç kaldığını gören kişi, neşeli bir günde ortaya çıkan düşmanlar ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Açlıktan Ağlamak

Rüyada açlıktan ağlamak, kişinin hayatta çok iyi yerlere geleceğine, başarı merdivenlerini çok fazla engelle karşılaşmadan tırmanacağına delalet eder. Rüyasında açlıktan ağladığını gören biri, hayatının her alanında iyi işler başaracak ve ailesini gururlandıracak demektir.

Rüyada Acıkmış Birini Görmek

Rüyada acıkmış birini görmek, kişinin çok cömert biri olduğunu ve yardıma muhtaç insanlara karşı çok iyi davrandığını gösterir. Bu davranışlar ile rüya sahibi çevresindeki insanların takdirini kazanacaktır. Rüyasında acıkmış birini gören kişi, insanlara yardımda bulunacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani