Rüyada “Rüyada Ablayı Görmek” Görmek

Rüyada Ablayı Görmek

Rüyada ablayı görmek, sevindirici, müjdeli ve de çok keyifli haberler almaya, güzel günler yaşamaya işarettir. Rüyada ablayı öpmek, bekar bir kimse ise hayırlı bir kısmet ve iyi bir evlilik yapmaya işarettir. Rüyada ablaya sarılmak, eğer evli biri ise evliliğinde bütün sorunlarını biteceği ve eskisinden çok daha iyi olacağı anlamına gelir.

Rüyada ablayı görmek, kişinin çevresi tarafından destek göreceğine, yardım bulacağını da işarettir. Herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan biri olmak ile yorumlanır. Kimi zaman gelecek bir çocuk haberi kimi zaman da izdivaç haberi ile müjdelenir.

Rüyada Ablayı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ablayı görmek, Kirmani(r.a)’ya göre; sağlık sorunlarının bitmesi ve uzun ömürlü olmaya da işaret eder. Kişinin bir süredir yaşadığı bir sıkıntısı varsa ona çözüm bulacağına anlamına gelir. Bu rüya kimi zaman da kolay yoldan elde edilecek kazanç olabilir.

Şans oyunu, miras gibi işlerde şanslı olmak ile müjdelenir. Abla görmenin olumsuz yorumu da kişinin yaşadığı bunalımları, kötü ruh halini ve kendi içine kapanmasını, kendini çevreden soyutlayarak uzaklaşmasını gösterir.

Rüyada Ablanın Evlenmesi

Rüyada ablanın evlenmesi, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin eğer bekar ise kısa bir zamanda mutlu bir izdivaç yapacağı anlamına gelir. Şayet evli ise çocuk sahibi olabilir.

​​​​​​Rüyada Abla İle Telefonla Konuşmak

Rüyada abla ile telefonla konuşmak, kişinin ummadığı bir anda hiç beklemediği bir haber alıp çok sevilmesi, sevinç gözyaşı dökmesi anlamına gelir. Önümüzdeki günlerde gündemin bu konularla meşgul olacağına tabir edilir. Telefonla görüşmek kimi zamanda yaşanacak iletişim problemlerine ve tartişmalara da işarettir.

Rüyada Abla Ve Enişte Görmek

Rüyada abla ve enişte görmek, akrabalar arasında yaşanacak olumlu hadiselere ve hareketli durumlara işarettir. Yakın bir zamanda hane içerisinde yaşanacak güzel olaylarla gündemin değişmesi anlamına gelir.

Rüyada Ablanın Kızını Görmek

​​​​Rüyada ablanın kızını görmek, iş yerinde sağlanacak başarıya, yükselmeye terfi etmeye ve güzel günlere işarettir. Kimi zaman da bu rüya kıskanç kimseler, dedikodu ve fitne ile de tabir olunur. Kişinin çevresine dikkat etmesi gerektiği anlamında uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Abla Evi Görmek

Rüyada abla evi görmek, hayırlı bir kısmet yakın zamanda olacak demektir. Kişinin her konuda şansının açılması, her anlamda bolluk bereket içerisinde olması anlamına gelir.

Rüyada Ablayı Hamile Görmek

Rüyada ablayı hamile görmek, mutluluk anlamına gelir. Kişinin işlerinin kısa zaman içinde artacağı ve güzel günler yaşayacağı ile tabir olunur. Bilhassa manevi rahatlık ve huzura delalettir. Kişinin çektiği sıkıntıların sona ererek beklediği hayatı yaşaması olarak yorumlanır.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Rüyada ablanın kocasını görmek, bir konuda çatışmaya girmeye ve ulaşmakta zorluk çekmeye işarettir. Şüphe duyulan, kesin emin olunmayan konularda adım atılmaması gerektiği anlamına gelir. Riske girmemek, bir işe girerken bir kere daha düşünmek gerekir. Bazen de yanlış kişilerle kurulan ilişkilerden ötürü yaşanacak zarara ve sıkıntılı günlere yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani