Rüyada “Rüyada Abla Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Abla Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada abla görmek, bolluk zamanlarından sonra sıkıntıya düşmeye, şanlı bir işten yenilgiyle ayrılmayla, bir dost ile dargınlığa düşmeye ve yanlış anlaşılıp itibarından olmaya delalettir. Rüyada abla görmek, yakın zamanda gelecek bir habere yorumlanır.

Rüyada Abla Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada abla görmek hiç beklenmeyen bir yerden gelecek büyük bir parayla yeni bir dükkan açmaya, ticaretin hayırlı olan kısmıyla ilgilenmeye işarettir. Rüyada ablası tarafından kovalandığını gören kimse bekar ise hayırlı bir izdivaç gelişmesi ile sevinir. Rüyasında ablasının yaptığı yemeği yiyen kişinin bir erkek çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Ablaya Sarılmak

Rüyada ablaya sarılmak yetimlerden alınacak hayırlı dualar eliğinde fazileti bol işlere adım atılacağına işaret eder. Rüyasında sarıldığı ablası tarafından itildiğini gören kimse gerçek hayatında harcamalarına dikkat etmeli, savruk temellerden uzaklaşmalı ve hane halkını sevindirici harcamalar yapmalıdır.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada ablayı öpmek dargınların barışmasına, kavgaların tatlıya bağlanmasına, anlaşmazlıkların çözülmesine, düşmanlıkların bitmesine işaret eder. Genel olarak anlamlı ve hayırlı bir rüya olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada Ablanın Ölmesi

Rüyada ablanın ölmesi eğer abla hayatta ise onun ömrünün uzadığına işarettir. Rüyasında kendisi haricinde başkasının öldüğünü gören kimse o kişinin hayatının uzadığına tanıklık eder. Abla gerçek hayatta hastalıkta ise şifa bulacak demektir.

Rüyada Abla Dövmek

Rüyada abla dövmek şiddetli bir eylemin içine karışmaya, nedamet getirmeye, sözünden caymaya, ortaklıkları fesh etmeye, dağınık bir yaşam stili içerisinde oradan oraya savrulmaya delalettir.

Rüyada Abla ile Kavga Etmek

Rüyada abla ile kavga etmek büyük bir para etrafında toplanmış aç gözlü insanların varlığına işaret eder. Para için kalpler kırılacak ve tartışmalar yaşanacaktır.

Rüyada Ölmüş Ablayı Görmek

Rüyada ölmüş ablayı görmek, uzak diyarlara göç etmeyi, iş değiştirmeyi, ahiret bilinci ile birlikte dünya zevklerinden el etek çekmeyi gösterir. Ölmüş ablasının kendisini bir yere çağırdığını gören kimse için dermansız bir hastalık söz konusu olabilir.

Rüyada Abla ile Ağlamak

Rüyada abla ile ağlamak sevinçli ve mutluluk getirici havadisler ile karşılaşmaya delalettir. Rüyada ablasının göz yaşını sildiği gören kimse için, fakirler ve düşkünler için bir umut ışığı yakarak kalabalık bir dost meclisinde takdirleri üstüne toplar.

Rüyada Abla ile Tartışmak

Rüyada abla ile tartışmak hane içinde meydana gelecek şiddetli bir kavgaya işarettir. Ancak bu kavga tarafların anlaşması ile birlikte tatlıya bağlanacaktır. Tartışmanın sonunda ablasına sarıldığını gören kimse için onur, gurur, maneviyat, doğruyu bulma, hayırlı ameller işleme, faziletli görevleri layıkıyla yerine getirme gibi olumlu anlamlar doğmaktadır.

Rüyada Abla ile Konuşmak

Rüyada abla ile konuşmak çevre değiştirmeye, göçe, yeni arkadaşlıklar kurmaya delalettir. Rüyasında ablası ile bilmediği bir dilde konuşmaya çalıştığını gören kimsenin iş yerinde ya da evinde tartışmalar çıkabilir. Rüyada her ne kadar ablası konuşsa da onu duyamayan kişi için çok yakında büyük haberler kapıda demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani