Rüyada “Rüyada Abiyi Görmek” Görmek

Rüyada Abiyi Görmek

Rüyada abiyi görmek, beklenmedik bir haberin alınması veya beklenmedik bir olayın yaşanmasına yorumlanır. Rüyasında abisini gören kişi hayırlı bir kısmet bulabilir ve uzak yerlerden olumlu haberler alabilir.Rüyada abiyi görmek, rüyayı gören kişi evliyse bir çocuk sahibi olabileceğine işarettir. Yeni bir ev, yeni bir araba veya birikim yapacağına işarettir.

Rüyada Abiyi Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.)’ye göre rüya sahibinin iş hayatında yükselip mertebe atlayacağına delalet eder. Yeni bir iş ortağı ile anlaşıp yüksek kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlarda bulunur. Rüya sahibinin hayalini kurduğu bir iş veya projeyi hayata geçireceğine işarettir. Rüyada abiyi görmek tüm zorluklara göğüs gerebilmek ve yaşanılan olumsuzluklarda her zaman bir çıkış yolu bulabilmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abi İle Tartışmak

Rüyada abisini gören kişi yakın zamanda birinden çok büyük bir destek alacağına ve aldığı destekle kendini yalnız hissetmeyeceği, psikolojik olarak toparlanacağına delalet edilir. Abinin ise uzun zamandır beklediği müjdeli bir haberi almasına işarettir. Abinin iş hayatında veya aile hayatında büyük başarılara imza atacağının da işaretidir.

Rüyada Abiyi Sinirli Görmek

Rüyasında abisini sinirli gören kişinin çok büyük hatalar yapıp bunun getirisi olan pişmanlığı yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin hayatını büyük oranda etkileyecek hatalar yaparak canının yanacağına işarettir. Rüyada abisini sinirli gören kişinin ailesinde birtakım sorunlar olacağına ve bu sorunların giderek büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alacağına delalet edilir.

Rüyada Abiyi Dövmek

Rüyada abisini döverken gören kişinin abisine büyük bir destek vereceğine işarettir. Rüya sahibinin abisi ile arasındaki bağın güçleneceğine ve daima arkasında duracağına delalet eder. Kişinin sağlık sorunları yaşayacağına da delalet edilir. Hayırlara yorulacak bir rüya değildir.

Rüyada Abi Tarafından Dövülmek

Rüyada abisi tarafından dövülen kişinin yeni işler ve yeni kazançlar sağlayacağı bir döneme girmesine delalet eder. Rüya sahibinin bulunan borçlarını ödeyerek yükünü hafifleteceğine işarettir. Kişinin saygın ve sevilen bir insan olacağına alamet edilir.

Rüyada Abiden Para Almak

Rüyada abisinden para alan kişinin rızk kapılarının açılacağına işaret eder. Oldukça hayırlı bir rüyadır. Abiden yırtık para almak ortağından veya bir iş için güvendiği birinden büyük para kayıpları yaşayıp pişman olacağına delalet edilir. Rüyada abisinden bozuk para alan kişinin insanların arasındaki problemleri düzeltmek için uğraşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abinin Çocuğu Olması

Rüyada abinin çocuğu olduğunu görmek hayırlara yorulan bir rüyadır. Aile içindeki birinden çok mutlu haberler alacağına delalet eder. Rüya sahibinin abisi işsizse iş bulacağına, bekarsa hayırlı bir kısmet bulacağına, borcu varsa borçlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada Olmayan Abi Görmek

Rüyada olmayan bir abi gören kişinin bazı sebeplerden sıkıntılar çekeceğine, sevdiği kişiye kavuşacağına, gerçekleşmesini çok istediği şeylerin kısa zamanda gerçekleşeceğine delalet eder.  Rüyada abisini gülerken gören kişilerin karşısına çok güzeller fırsatlar ve kısmetler çıkabilir.

Rüyada Ölmüş Abi Görmek

Rüyasında abisinin öldüğünü gören kişinin zamanı gelince gücünü göstereceğini ve bu güç karşısında herkesin şaşıp kalacağına delalet edilir. Maddi konuda bazı sıkıntıların yaşanacağına da işarettir.  Gönül verdiği hayırlı bir kısmetle evlenmeye işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani