Rüyada “Rüyada Abi Görmek” Görmek

Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek, birçok açıdan güzel ve olumlu anlamlara sahiptir. Rüyasında abi gören biri, uzun bir ömre sahip olacak ve çevresinde saygınlık kazanacak demektir. Rüya sahibi iş hayatında da oldukça başarılı bir hale gelecektir. Birçok yorumcuya göre de rüyada abi görmek ileri ki yaşamın güzel ve uzun olacağının habercisidir.

Rüyada Abi Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu konu hakkında oldukça güzel yorumlar yaparak şunları buyurmuştur: “Rüyasında abi gören biri, evlilikte, iş hayatında ve toplumsal hayatta oldukça güzel sonuçlar alacak ve mutlu bir hayat sürecektir.” Birçok rüya tabircisinin yorumuna göre rüyada abi görmek olumlu anlamlara sahip olduğu için hayırlı bir rüya olarak görülür.

Rüyada Abisini Görmek

Rüyada abisini görmek, zaten güzel bir biçimde işleyen hayatın gelecek hayırlı haberler ile daha da güzel bir hal alacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, hayatının her alanında mutluluğu tadacak ve hayatına hiçbir kötülüğün girmesine izin vermeyecektir.

Rüyada Abinin Ölmesi

Rüyada abinin ölmesi, kişinin yakalanacağı ciddi bir hastalığa işaret eder. Rüyayı gören kimse fiziksel anlamda kendine dikkat etmediği için onu yataklara düşürecek bir hastalığa yakalanacaktır. Rüyasında abisinin öldüğünü gören biri, pençesinden zor kurtulacağı bir rahatsızlıkla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Abinin Karısını Görmek

Rüyada abinin karısını görmek, aileye sonradan dahil olacak ama çok sevilecek biri ile tabir olunur. Bu kişi ya evlilik yoluyla gelecek ya da ailenin bir dostu olarak aile içerisine girecektir. Hal ve hareketleri ile herkesi kendisine hayran bırakacak olan bu kişi, aileyi önemli bir konuda da yönlendirecektir.

Rüyada Abinin Evlendiğini Görmek

Rüyada abinin evlendiğini görmek, rüya sahibine gelecek olan kötü bir sözü temsil eder. Çoğu rüya tabircisi bu sözün bir düşman tarafından tüm insanlara aktarılacağı şeklinde yorum yapmaktadır. Rüyasında abisinin evlendiğini gören biri, gerçeği yansıtmayan bazı dedikodular ile insanların gözündeki değerini yitirir ve bir süreliğine kendisini toplumdan soyutlar.

Rüyada Abiyle Konuşmak

Rüyada abiyle konuşmak, mevkii olarak yüksek biriyle kurulacak iletişimin habercisidir. Rüyayı gören kişi önemli bir işini halletmek için bir devlet büyüğüne başvuracak ve kendini ona sevdirecektir.

Rüyada Abiyle Kavga Etmek

Rüyada abiyle kavga etmek, kaybedilen itibarı göstermektedir. Rüyasında abisi ile şiddetli bir biçimde kavga ettiğini gören biri, artık eskisi gibi değer görmüyor demektir.

Rüyada Abiye Sarılmak

Rüyada abiye sarılmak, uzun süredir dargın olunan biri ile barışmayı ima eder. Böyle bir rüya gören kimse küçük bir tartışmadan dolayı dargınlık yaşadığı dostu ile eski samimiyetine dönerek kırgınlıkların yok olduğuna şahit olacaktır.

Rüyada Abiyi Öpmek

Rüyada abiyi öpmek, zorlu bir süreçten başarı ile çıkmaya delalet eder. Rüya sahibi uzun süredir üzerinde uğraştığı bir projeyi büyük başarılar elde ederek tamamlayacak ve iş hayatındaki prestijini artıracak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani