Rüyada “Rüyada Abajur Görmek” Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur görmek, zengin olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye delalettir. Rüyada abajur gören kimse, iş yaşamında istediği başarıyı elde edeceğine ve rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada abajur gören kimse, sağlık sorunları yaşıyorsa sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Abajur Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada abajur görmek kişinin çok isteyip de bir türlü elde edemediği şeyi günü gelince elde etmesi anlamları da taşır.

Rüyada Abajur Yakmak

Rüyada abajur yakmak bozgunculuğa ve müzevir karakterli kişilerin oluşturduğu bir ortama denk düşer. Rüyasında abajuru eviyle birlikte kendi elleriyle yaktığını gören kişi hane içerisinde eşi ya da çocuklarıyla çeşitli polemikler yaşayabilir.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak yeni bir ev satın almaya, o evi istenilen ölçülerde dekore etmeye delalettir. Yeni abajur alırken bir değil iki tane birden seçen kişi gerçek hayatında iki eş adayı arasında kararsızlıklar yaşayabilir.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak yardım etmekten hoşlanan bir kişinin alicenap tavırlarını ortaya çıkarmaktadır. Rüyasında abajur takarken düştüğünü gören kişi iyi niyet taşımayan kişilerin huzurunda maskara edilerek ortamlarından kovulur. Rüyasında çocuğuna abajur taktırdığını gören kişi çocuğunun başarılarıyla gururlanır.

Rüyada Abajur Satmak

Rüyada abajur satmak kişinin ailesini geçindirmek için yeni yollara başvurması ve bu yollardan sonuç elde etmesi demektir. Rüyasında dişleri olmayan bir kadına abajur satmaya çalıştığını gören kişi gerçek dünyasında korku ve endişe yaratacak çeşitli infial içerikli vakalar ile karşılaşabilir.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek kişinin eskiden öfke duyduğu ve kin güttüğü bir kişi ile sokak ya da ona benzer bir mekanda karşılaşması anlamına gelmektedir. Kırık abajurların üstüne basarak ayağını kanattığını gören kişi gerçek yaşamında bir kavgaya karışır ve bu kavganın sonu karakolda biter. Kırık abajur kimi yorumculara göre umudun yorulması ve bedbinlik işareti olarak görülmektedir.

Rüyada Beyaz Abajur Görmek

Rüyada beyaz abajur görmek uzun zamandır görüşülmemiş olan bir yakın akrabanın apansız ve hayırlı ziyaretine delalettir. Bu yakın akraba getireceği müjdeli haberler ile birlikte hane halkını sevinç ve şetaret içerisinde bırakacaktır. Beyaz abajur lambalarından birinin yere düştüğünü gören kişinin ailesinden biri hasta olur. Kısa bir süre sonra tekrar eski sağlığına kavuşur.

Rüyada Kırmızı Abajur Görmek

Rüyada kırmızı abajur görmek bir kız çocuğunun dünyaya gelmesi ile tabir edilmektedir. Aynı zamanda kırmızı abajur parıltılı ve yanmakta ise zenginliğin, şatafatın, görkemin rengi de temsil edilmiş olur. Rüya sahibi hayırlı ve helal yollarla kazandığı paraların fazlasını infak ederek günah yoluna sapmaktan kendini alıkoymalıdır.

Rüyada Gece Lambası Görmek

Rüyada gece lambası görmek gece gibi karanlık bir düşmanın varlığına delalettir. Bu kişi başlarda çok dostane tavırlar takınsa da çok geçmeden gerçek yüzünü ortaya çıkaracaktır. Rüya sahibinin tüm hükümleri eline alıp bu kişinin keşfi, takibi ve uzaklaştırılması konusunda çalışmalar yapması hem kendisi hem de hane halkı için çok daha hayırlı olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani