Rüyada “İki Gün Üst Üste Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

İki Gün Üst Üste Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

İki günde görülen rüyalarda üst üste ağlamak kişi hakkında iyi ve kötü şekilde yorumlanabilir. İmamı Nablusi (r.a) yorumunda; rüyada yüksek sesle bağırarak yahut elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, cep ve yakasını yırtarak ağlaması, uyanıkken bu şekilde ağlaması ile yorumlamıştır. Diğer yandan eğer ağlaması Allah korkusundan, Kuran dinlemek veya günahlarını hatırlamak pişmanlığından dolayı ise, rüya sahibinin ferah ve sevinçli olması, hüzün ve kederinin gitmesi ile tabir edilir. Ağlamak, Allah’tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına delâlet eder, şeklinde tabir etmiştir. Bu nedenle eğer kişi iki gecedir rüyasında hıçkırarak ağlıyorsa ya da bağırarak ağlıyorsa bu rüyanın iki gün üst üste görülmesi olumsuz olarak yorumlanabilmektedir. Eğer kişi iki gün üst üste rüyasında sessiz ve sakince ağlıyorsa bu kişinin rahata ereceği anlamını taşımaktadır. Bir rüyanın iki kere üst üste görülmesi o rüyanın çıkacağı anlamanı güçlendirmektedir.

Rüya İçinde Ağlamak İyi Midir?

Rüyada ağlamak Diyanet yorumuna göre dertlerin sıkıntıların gözyaşları ile birlikte akıp gittiği ve rüya sahibini ferahlattığı şeklindedir. Kişi rüya içerisinde birinin ölümüne ağlamıyorsa, sesli şekilde bağırmıyorsa, çektiği bir acının varlığı belli olmuyorsa rüyada ağlamak iyiye işarettir. Kişinin sevineceğine, iyi bir haber alacağına yorulur. Kişi eğer rüyasında ağladığı gözyaşlarını çok net görüyorsa tüm derdinin ve kederinin o gözyaşları ile birlikte akıp gideceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bağırarak Ağlamak Nedir?

Rüyada sesli ağlamak rüya sahibi için pek de olumlu yorumlanmamaktadır. Rüyasında sesli ağlayan kişi rüya içerisinde bir acı çekiyorsa gerçek hayatta da böyle bir olayla karşılaşacak şeklinde yorumlanır. Rüyada hıçkırarak ağlamak da aynı şekilde kötü bir olayın rüya sahibinin başına geleceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Burada yorum yapılırken dikkat edilmesi ve düşünülmesi gereken kişi evli ise kendi ailesiyle ilgili bir sorun yaşayacağı anlamına gelebilmektedir. Ya da kişi bekar ancak evlilik aşamasında ise evleneceği kişi ile ve kendi ailesiyle sorun yaşayacağı anlamına gelebilir. Bu sebeple kendi rüyalarında acı çekip ağlayan insanlar yaşantılarında dikkatli olup kötü işlerin başlarına gelmemesi için dikkat etmeleri gerekmektedir. Rüya sahibi rüya içerisinde kendini ağlamaktan bitap halde görmüşse bu uyandığı zamanda benzerini yaşayacağı şeklinde yorumlanabilmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüya Sahibinin Rüyasında Üzülmesi

Rüyada ağlamak üzülmek kişinin yaşantısı içerisinde olumlu ya da olumsuz bir olay hakkında yorum yapabilmeye yardımcı olmaktadır. Eğer rüya sahibi kendi hayatında bir girişimde bulunmuş ve rüyasında da sessizce kendi başına ağladığını görmüşse bu rüya iyi yorumlanabilir. Yani rüya sahibi girişim yaptığı işinde başarılı olacak ve iyi sonuçlar alacak demektir. Ancak ki rüyasında üzülmekten ağlıyorsa ve acı çekiyorsa bu kişinin yaptığı girişimin ya da başka bir olayın kötü sonuçlanacağı şeklinde tabir edilebilir. Burada kişi için önemli olan rüyasında ağladığı zaman hissettiği duygulardır. Ve rüya sahibinin rüyasında kendisini mutlu görmesi önemlidir.

Rüya Sahibinin Rüyasında Kendisini Görmesi

Rüya sahibi gördüğü rüya içerisinde kendisini de görebilmektedir. Sanki yabancı bir göz gibi rüyasında kendini dışarıdan izleyebilir. Rüyada kendini ağlayarak görmek ise eğer ki rüya sahibi sessiz ağlıyorsa büyük bir bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüya tabirlerinde ağlamanın kişiye bereket getireceği ve iyi sonuçlar doğuracağını tabir etmektedir. Kişi rüyasında kendisini çok acı çekerek ve mutsuz şekilde ağlıyorken görürse uyandığı zamanda da gerçek hayatında bu şekilde hüzünleneceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Yaşlı Kadının Ağladığını görmenin tabiri için, Rüyada Yaşlı Kadının Ağladığını Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüya Sahibinin Başkası İçin Ağlaması

Rüya sahibi rüyası içerisinde kendisini bir başkası için ağlarken görebilir. Rüyada başkası için ağlamak görülen kişinin farklı durumlarla baş etmesi gerektiğine işaret edebilir. Kişi rüya sahibinin bir yakını ise ve rüya sahibi rüyasında ağlarken sakince ağlıyorsa bu kişinin hayırlı bir işi olacağı anlamına gelmektedir. Bu iş gerçekleşirken rüya sahibinin büyük emekleri olacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüya Sahibinin Tanımadığı Biri İçin Ağlaması

Rüyada başkasını ağladığını görmek rüya sahibinin bir kişinin işine tanıklık edeceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi rüyasında tanımadığı biri için ağlarsa o kişi için yapılacak bir işin bir anında o işle ilgili karar vereceği anlamına gelebilir. Yani tanımadığı bir kişinin işini dolaylı yoldan da olsa etkileyebilir.

Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak kişinin rüya etkisinde kaldığını gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani