Rüyada “Rüyada Ziyafet Görmek” Görmek

Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada Ziyafet görmek, hayırlara vesile eden bir rüyadır. Rüyada ziyafet verdiğini görmek, rüya sahibinin haram lokma yemediğine, kazancının helal olduğuna işaret eder. Dini anlamı ile rüyada ziyafet görmek, hayır ve menfaat, aynı zamanda iyilik görmeye delalet eder.

Rüyada Ziyafet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ziyafet görmek, hane içinde yaşanacak ferahlıklara da yorumlanır. Kirmani ( ra) buyurmuştur ki; rüyada ziyafet görmek, zahmet çekmeden, kolaylıkla kazanılacak paraya tabir edilir. Girilen işler umulandan çok daha fazla kar getirecek, kişi ekonomik anlamda rahatlayacaktır şeklinde yorumlanmıştır. Bir diğer yorumu ile bekar kimseler için hayırlı bir eş ve mutlu bir evlilik demektir.

Rüyada Ziyafet Vermek

Rüyada ziyafet vermek, İslami yorumu ile rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara yardım edeceği manası taşır. Kişinin yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceği anlamı taşır. Rüya sahibi, doğru kararlar alırsa rızkının, kısmetinin bol olacağı işler yapabileceğine işaret eder.

Rüyada Ziyafete Katılmak

Rüyada ziyafete katılmak, iş ya da ticari hayatta yaşanacak bolluk ve bereket olarak yorumlanır. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüya, kişinin nasibinin açılması anlamına gelir.
Hane içinde yaşanacak maddi rahatlamalara da işaret eder.

Rüyada Ziyafet Sofrası Görmek

Rüyada ziyafet sofrası görmek, rüyanın detaylarına göre yorumlanmakla birlikte ekonomik anlamda güç kazanılacak yeni bir döneme delalet eder. Bazı alimlerin yorumu ile bu rüyanın dini anlamı; hayatın her anlamda düzene gireceği, refah ve ferahın yaşanacağına yorulur.

Rüyada Evde Ziyafet Vermek

Rüyada evde ziyafet vermek, ‘’Cafer-i Sadık ( ra ) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişi, Allah yolundan ayrılmayan, ibadetlerine bağlı ve inancı kuvvetli biridir. Bir diğer yorumu ile iyiliklerin karşılığında iyilik bulunacağına tabir edilir. Hane içinde yaşanacak mutlu, huzurlu ve refah dolu günlere delalet eder.

Rüyada Et Ziyafeti Görmek

Rüyada et ziyafeti görmek, sahip olunan mal ve mülklerde artış olacağına tabir edilir. Bir diğer yorumu yeni bir mal ya da mülk edinmektir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; kazanç ve gelirde yaşanacak artış anlamına gelir.

Rüyada Akrabalara Ziyafet Vermek

Rüyada akrabalara ziyafet vermek, rüya sahibinin aile ve akrabaları ile ilişkilerini güçleneceğine tabir edilir. Eğer aile ve akrabalar arasında bir küslük, dargınlık ya da ayrılık varsa tüm sorunların son bulacağına, küslük ve ayrılıkların biteceğine tabir edilir. Aynı zamanda akrabalardan bir kimse ile iş kurmaya, iş ortaklığına da yorumlanır.

Rüyada Yemek Ziyafeti Görmek

Rüyada yemek ziyafeti görmek, yapılacak bir iş ya da ortalık sonucu kazançlı çıkılacağına, kar edileceğine delalet eder. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bu rüya, ticari hayatta başarı manasına gelir. İşsiz kimseler için yeni bir iş fırsatı anlamına gelir.

Rüyada Okulda Ziyafet Görmek

Rüyada okulda ziyafet görmek, resmi olan her türlü iş ile ilgili alınacak güzel ve hayırlı haberlere tabir edilir. Okulda başarı, mesleki hayatta zafer ve ticari hayatta itibar olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani