Rüyada “Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada görülen zar İslam alimlerine göre kişilerin bazı olaylardan menfaat elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu kişiler özellikle iş hayatlarında fırsatları değerlendirmek isteyen, bu işlerden çıkar elde etmek için uğraşan kimselerdir. Bu kişiler mal ve mülk konularında son derece azimle çalışırlar ve istediklerini elde etmeden de asla durmazlar. Hırslı bir kişilik yapısına sahip olan bu kişiler kendilerini haramdan uzak tutmak için ayrıca çaba harcamalıdırlar.

Yapılan yorumlarda görülen zarın özellikleri rüya yorumlaması için önemli detayları oluştursa da bilinen şey, rüya sahibi kişinin yalanlara inanarak bazı adımlar atacağına işaret eder. Bu yalanlar genellikle rüya sahibi kişinin çok yakınındaki bir kimse tarafından söylenecektir. Rüya sahibi kişi yaşadıkları kötü olaylar karşısına iyi özelliklerini ve güzel huylarını bırakabilirler.

Rüyada Kırık Zar Görmek

Rüyada kırık zar görmek kişinin maddi olarak zayıflayacağının ve mutsuz olacağının bir göstergesidir. Aynı zamanda bu kişiler çevrelerindeki sevdikleri kişiler tarafından zarar görebiliriler.  Olumsuz durumların başlangıcı şeklinde yorumlanan bu rüya en çok kişiye zararı maddi anlamda yapacaktır. Kişiler iş yerlerinde kendilerine para kaybettirecek bir projenin içersinde yer alabilir. Bu nedenle de bu kişiler kendilerini son zamanlarda son derece gergin hissedeceklerdir. Hangi işe girişirlerse girişsinler şansları yaver gitmeyecek ve girdikleri işlerden kayda değer bir getiri elde edemeyeceklerdir. Bu kişiler kenarda köşede biriktirmiş oldukları yüklü miktarda sermayelerini ortaya koyduklarında bu paranın bile uçup gideceğine şahit olacaklardır. Bu nedenle rüya sahibi kişiler atılımlar yapmadan önce çok dikkatli davranmalıdırlar.

Rüya sahibi kişilere rakip çıkacağı da yapılan diğer yorumlar arasındadır. Bu rakipler kendi bulundukları sektörde üst düzey konumda bulunan rakiplerdir.

Rüyada Yerden Zar Bulmak

Rüyada yerden zar bulmak İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüya sahibi için bir kırılma noktasının yaşanacağının bir işareti şeklinde tabir edilir. Rüyada yerden zar bulmak genellikle, kişinin yaşamında her şeyi birden bire değiştirecek dönüm noktalarına şahit olacakları anlamına gelmektedir. Bu dönüm noktaları ile kişinin hayatında bazı kalıcı değişimler olacak ve bu değişimlerle de birlikte kişinin kendine olan güveni yerine gelerek, özellikle özel yaşamında kişi bazı yeni yollara doğru yol alacaktır. Kişi bu dönem içerisinde ne yaparsa yapsın yaptıkları kişinin tüm hayatını değiştirecek ve kökünden etkileyecek güce sahip olacaktır.

Rüyada Zar Kaybetmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada zar kaybetmek kişinin elinde olan gücünü yitirmesi anlamına gelmektedir. Genellikle kayıp edilen bu güç maddi anlamda olmaktadır. Rüya sahibi kişiler kendilerinin güçsüzleşmeye başladığını hissedecek ve kendilerine karşı duydukları güven dibe vuracaktır. Kişiler durumlarını geri getirmek için bütün maddi olanakları değerlendirmeye alacaklardır. Fakat bu yönde yaptığı çalışmalar ve attığı adımlar genellikle başarısız olacaktır.

Rüyada Tavla Görmek

Rüyada tavla görmek rüya sahibi kişinin yanlış yolda gittiğine ve kişinin yanlış adımlar atmaya devam ettiğine delalet eder. Kişiler genellikle bu durumun farkında olmayan, doğru iş yaptığını zanneden kişilerdir. Rüya sahibi kişiler farkında olmadan aslında hakkı olmayan bazı paralara ya da kazançlara el uzatıyor olabilirler. Bu kişiler hırslı bir karaktere sahip olduğundan istediklerini almadan onları durdurmak son derece zor olabilir. İstedikleri kadar malı alsalar da kişi doğru bir yol izlemediği için ve kazanç gerçekten onlara ait olmadığı için ne yaparlarsa yapsınlar bu mallardan kendilerine hayrı dokunmaz aksine bu kişilere zarar verir.

Rüyada Tavla Pulu Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada tavla pulu görmek İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; iyiye işaret eden hayırlı bir rüya  değildir.  Bu kişiler çevrelerinde çok sevdikleri kişiler tarafından iftiraya uğrayabilir ve hiç ilgisi ve bilgisi olmayan konularda suçlanabilirler şeklinde rüya tabir edilir. Rüya sahibi kişiler bu olayın etkisi ile zor günler geçirebilirler. Yalan bile söylemeyen bu kişiler üzerine atılan bu suç karşısında çok şaşıracaklardır. Bu rüya maalesef rüya sahibi kişilere yalnızca bir kere de değil aynı kişi tarafından birden fazla kez suç atılacağına işaret eder. Bu kişilerin niyeti ise rüya sahibi kişinin adını lekeleyerek onları üzmektir. Rüyayı gören kişi kadın ise genellikle çok üzüleceği ve adını temize çıkarmak için savaşlar vereceği söylenirken, rüyayı gören kişi eğer bir erkek ise bu kişiler adını çıkaran kişiler için ciddi kavgalara girişerek kendilerini yaralayabilirler. Her iki durumda da rüyayı gören kişi üzülecek ve öyle ya da böyle adını temize çıkarmak için uzun süre boyunca uğraşacaklardır.

Rüyada Düşeş Atmak

Rüyada düşeş atmak İslam alimlerine göre rüya sahibi kişinin nefsinin kabardığının ve günlük işlerinde çoğu zaman heveslerine göre hareket ettiğinin bir göstergesidir. Rüya sahibi kişiler anlık heveslerine uyarak anı kararlar veriyor ve hayatlarında önemli değişiklikler yapma yolunda ilerliyor olabilirler. Bu durum ise onlara uzun vadede zarar verecek ve heveslerinin kurbanı yapacaktır. Bu kişilerin hızlı bir şekilde kendilerini kontrol etmeyi öğrenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu kişiler kendilerine zarar verecek yanlış yollara saparak hayatlarını mahvedebilirler. Genellikle bu kişiler çevrelerinde bulunan tekin olmayan bazı kimseler ile iş birliği yapmak için girişeceklerdir. Bu kişiler bu nedenle daha da fazla günaha batacak ve kendilerine daha fazla kötülük yapmış olacaklardır. Rüya sahibi ise genellikle kötü durum içerisinde olmayı hiç umursamayan bir kişilik yapısına sahip olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Çift Zar Atmak

Rüyada çift zar atmak İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüya sahibi kişiye kolayca gelecek olan bir fırsatın habercisi olarak görülmektedir. Bu kişiler tabiri caizse ter akıtmadan büyük bir başarı ya da bir kazanç elde edeceklerdir. Yorulmadan elde ettikleri bu kazanç çevredeki insanlar tarafından duyulduğu takdirde insanlar rüya sahibi kişini elde ettiği bu kazancı kıskanarak kişiye nazar edebilirler. Bu kişiler hiç yorulmadan kazanç elde ettikleri için kendileri ve başarıları ile gurur duyarak çevresine karşı kibirli bir tavır takınacaklardır. Kazançları ile çok mutlu günler geçirecek olan kişi, aynı zamanda çok memnun olduğu bir yaşam sürecektir.

Rüyada Birinden Zar Almak

Rüyada birinden zar almak kişinin başkası yardımı ile bir işe girişeceği anlamına gelir. Bu yardım kişinin iş hayatında olabileceği gibi, özel hayatta da yapılacak bir yardım olabilir. Bu yardım sayesinde kişiler bütün işlerini düzene sokarak, bereketli kazançlar elde edeceklerdir. Bu kazançları ise yardım için dağıtacaklardır.

Rüyada Üç Zar Görmek

Rüyada üç zar görmek kişinin hayatının bereketleneceği anlamına gelir. Kişi daha çok kazanç elde edecek, kazandığı paraları bereketli bir şekilde harcayacak ve güzel yatırımlar yapacaktır.

Rüyada Kızlık Zarı Diktirdiğini Görmek

Rüyada kızlık zarı diktirdiğini görmek kişinin hayattaki hatalarını onarmak için çabaladığı anlamına gelir. Bu kişiler önceden günahkar iken şimdi tövbe etmiş kişilerdir. Nefislerine hakim olabildikleri takdirde kendilerini düştükleri çirkin yoldan kurtarabilirler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani