Rüyada “Rüyada Yalamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yalamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Yaladığını görmenin rüyadaki anlamı rüyayı gören kimseye ve rüyanın görülüş biçimine göre farklı anlamlar kazanmaktadır. Rüyada yalamak rüya sahibinin zenginliğine ve mutlu bir hayatı olacağına yorulmaktadır. Genel olarak olumlu anlamlara sahip olan yalama rüyasının birçok yorumu bulunmaktadır. Rüyayı gören bir kimsenin yakın zamanda alacağı güzel haberlere de işaret etmekte olan rüya oldukça hayırlı anlamlara sahiptir. Rüyada görülen eşyalara, rüyayı gören kimsenin cinsiyetine ve rüyanın durumuna göre birçok yorum bulunmaktadır.

Rüyada Ayağının Yalanmasını Görmek

Rüyada ayağının yalanması rüyayı gören kimsenin kötü bir durumda kalacağına ve utanacağına yorulmaktadır. Rüyada ayak yalanması rüya sahibinin utanç duyacağı bir işe girişeceğine ve bu işin sonuçlarını düşünmeden hareket edeceğine tabir olmaktadır. Rüyada ayağının yalandığını gören bir kimsenin yakın zamanda alacağı kötü haberlere de işaret etmektedir. Ayrıca rüyada ayak yalanması kişinin özgüvensiz bir karakteri olduğuna da alamet olarak kabul edilir. İmam Nablusi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören bir kimsenin birçok musibet ile uğraşması gerekeceğinden ve çevresi tarafından utandırılacağından bahsetmiştir. Rüyada ayağının yalanmasını görmenin birçok anlamı bulunmakta olup geneli olumsuz olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Bir Başkasının Ayağını Yalamak

Rüyada bir başkasının ayağını yalamak rüyayı gören kimsenin bir konu için düşmanlarına boyun eğeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin birçok çileye maruz kalacağına ve acı çekeceğine dair yorumlar da bulunmaktadır. Rüya sahibinin mutsuz yaşamına ve ailesi ile kopan ilişkisine de delalet etmektedir. Bu sebep ile rüya aynı zamanda kişinin geleceği için çalışması gerektiğine ve umudunu kaybetmemesine yorulmaktadır. Rüyada bir başkasının ayağını yaladığını gören bir kimsenin yakın zamanda ayıplanacağına, mal varlığını yitireceğine ve utanç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Parmak Yaladığını Görmek

Rüyada parmak yalamak yoksulluğa, çile çekmeye ve hayatını devam ettirememeye yorulmaktadır. Rüyada parmak yaladığını gören bir kimsenin geçim sıkıntıları ile uğraşacağına ancak çözüme bir türlü ulaşamayacağına yorulmaktadır. Rüyada parmak yalamak hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilmektedir ancak geneli olumsuzdur. Rüyayı gören bir kimse eğer bal değen bir parmağı yalıyor ise zengin olacağına ve çektiği çilelerin son bulacağına işaret etmektedir. Rüyada kendi parmağını yalan bir kimsenin yalnız kalacağına ve kendinden başkasına güvenemeyeceğine yorulmaktadır. Rüyasında bir başkasının parmağını yaladığını gören bir kimsenin ise muhtaç durumda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada Birini Yalamak

Rüyada insan yalamak rüyayı gören kimsenin hayırlı bir işe girişeceğine tabir olmaktadır. Rüyada insan yalayan bir kimsenin yakın zamanda müjdeli haberler alacağına ve aldığı haberler sonucunda çok sevineceğine yorulmaktadır. Ayrıca yeni biri ile tanışmaya ve o kişi ile hayırlı bir işe girmeye de delalet etmektedir. Bu kişinin şanslı biri olduğuna, rüya sahibine çok iyiliği dokunacağına ve aralarında ileri bir zaman diliminde aşk yaşanacağına tabir olmaktadır. Rüyada birini yaladığını görmek aynı zamanda makam mevki için hak etmeyen insanların peşinde dolaşmaya da yorulmaktadır. Caferi Sadık (r.a) demiştir ki; rüyayı gören bir kimsenin hayırlı işlerde bulunacağı ancak bunun için birtakım insanlar ile iyi geçinmesi gerektiğinden bahsetmiştir. Rüyada birini yaladığını gören bir kimsenin yakın zamanda sevinç dolacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Biri Tarafından Yalandığını Görmek

Rüyada biri tarafından yalanmak rüyayı gören kimsenin çevresinde çıkarcı, kindar ve narsist birinin olduğuna yorulmaktadır. Rüyada biri tarafından yalandığını gören bir kimse eğer karşı cinsi tarafından yalanıyor ise o kişinin kendisine bir şeyler hissettiğine ve arzuladığına yorulmaktadır. Rüyada başka biri tarafından yalandığını gören rüya sahibinin makamının değişeceğine ve yükseleceğine işaret etmektedir. Yükselen makam sebebi ile de çevresinde birçok iki yüzlü ve çıkarcı insanın toplanacağına ve sürekli olarak rüya sahibini pohpohlayacaklarına delalettir. Rüyayı gören kimsenin bu yalanlara inanmaması gerekmekte olup kimin iyi kimin ise kendi çıkarları için yanında olduğuna dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Kaşık Yalamak

Rüyada kaşık yalamak rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde bir yıl geçireceğine ve uzun ömürlü olacağına yorulmaktadır. Rüyada kaşık yaladığını gören birinin ailesi ile var ise problemlerinin çözüleceğine ve hane içinde sevinçli bir haber alınacağına tabir olmaktadır. Rüyada kaşık yalayan bir kimsenin yakın zamanda alacağı müjdeli haberlere ve bu haberler sebebi ile makam değiştirmeye de işaret etmektedir. Rüya sahibinin kaşık yalaması, çekilen çilelerin azalmasına, sevdiklerinden destek görmesine ve zenginliğe yorulmaktadır. Rüyada kaşık yaladığını gören birinin uzun zaman sonra çok mutlu olacağına ve hayatının aşkı ile tanışacağına yorulmaktadır.

Rüyada Sevgiliyi Yalamak

Rüyada sevgiliyi yalamak rüyayı gören bir kimsenin yakın zaman içinde aşkı ve huzuru bulacağına yorulmaktadır. Rüyada eski sevgilisini yaladığını gören bir kimsenin birtakım duyguları, hisleri ve kişileri özlediğine işaret etmektedir. Rüyada eşini ya da sevgilisini yalayan bir kimse ise huzurlu ve başarılı bir yaşamı olacağına, sevdiği kişi tarafından destek göreceğine tabir olmaktadır. Rüya sahibi gerçek hayatında yalnız olmasına rağmen rüyada bir sevgili tarafından yalandığını görüyor ise aşka kavuşacağına delalet etmektedir. İbn-i Sirin (r.a) diyor ki; rüyayı gören bir kimsenin huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına, hayırlı evliliğe, çoluk çocuk sahibi olmaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin mutlu bir geleceği olacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Cinsel Organın Yalandığını Görmek

Rüyada cinsel organın yalandığını görmek rüyayı gören kimsenin çok iyi yerlere geleceğine ve çevresindeki insanlardan takdir göreceğine yorulmaktadır. Rüyada cinsel organın yalanması rüyayı gören bir kimsenin başarılı bir hayatı olacağına ve evliliğinin çok iyi gideceğine işaret etmektedir. Rüyada cinsel organının yalandığını gören bir kimse bolluk bereket içinde yaşayacağına, borçlarının ödeneceğine, geçim sıkıntısının biteceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin kalabalık bir ailesi olacağına ve hayırlı evlatlara da alamet olan rüya, oldukça hayırlı anlamlara sahiptir.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yalamak rüyayı gören kimsenin başına talih kuşu konacağına yorulmaktadır. Rüyayı gören bir kimsenin yakın zamanda iyi bir haber alacağına, hayatının değişeceğine ve sevdiklerinden hayırlı bir iş için izin alacağına işarettir. Rüyayı gören bir kimsenin tüm sorunlarının bitmesine, aşka ve saygıya alamet eden rüya, rüya sahibinin mutlu bir ömür geçireceğinden bahsetmektedir. Rüyada yalamak diyanete göre de yorumlanmıştır ve diyanet tarafından da kişinin başarılı ve mutlu bir hayatı olacağı yorumu yapılmıştır. Rüyasında bal yalayan bir kimse eğer evli ise evliliğinin seviye atlayacağına ve daha mutlu bir birliktelik yaşayacaklarına yorulmaktadır. Rüyayı gören kimse bekar ise bir seyahat sırasında hayatının aşkı ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada Vajina Yalamak

Rüyada yalamanın birçok anlamı bulunmakta olup rüyanın görülüş biçimine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada vajina görmek ve yalamak oldukça hayırlı anlamlara gelirken rüyada parmak ve ayak yalamak ise son derece hayırsız anlamlara sahiptir. Rüyada yalamak kişinin bahtının açılacağına ve şansının yaver gideceğine yorulmaktadır. Rüyanın birçok olumlu anlamı bulunmaktadır bu anlamları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Aşka
  • Zenginliğe
  • Başarıya
  • Saygı görmeye
  • Makam sahibi olmaya yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani