Rüyada “Rüyada Yakışıklı Erkek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yakışıklı Erkek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Bir rüyada yakışıklı erkek görülmesi birçok rüya tabircisinin rüya yorumlarında hayır ve olumlu manada yorumlanmıştır. Fakat rüya tabirinde bulunurken detayları bilmek rüyaya daha derin ve gerçekçi yorumlarda bulunulmasını sağlayacaktır. Görülen kişinin yaşı, boyu, kılık kıyafeti, hal ve hareketleri ile kişinin simasının rüya sahibine hissettirdikleri rüyanın yorumu ve anlam kazanmasında son derece önem arz eder. Ayrıca rüyayı gören kişiye göre rüyanın yorumu da değişmektedir.

Rüyada yakışıklı bir erkek görmek genel anlamı ile hayır ve berekete vesiledir. Çoğu rüya tabircisi bu şekilde yorumlarda bulunmuştur. Rüyada görülen güzel simalı erkek; kudret ve takvaya, fazilet ve genişliğe işarettir. Rüyada görülen kişi siması güzel bir yaşlı erkek ise istenilen bütün maksatların gerçekleşmesine, görülen yakışıklı erkek orta yaşlı ve genç bir insan ise hayra ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüya sahibinin yakışıklı ve güzel simalı bir erkekten gömlek alması ya da güzel bir kıyafet alması kişinin makamlara sahip olacağına ya da makamının yükseleceğine, eğer bu güzel simalı kişiden ip alıyorsa bir söze işaret etmektedir. Bir kadının rüyada yakışıklı bir erkek görmesi eğer kişi bekar ise Allah’ın izni ile hayırlı bir nasibe işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi evli bir kadın ise ve tanıdığı yakışıklı bir erkeği ya da eşini görmüşse eşinden hayırlı haberler alacağı, ayrı ise kavuşacağı, birlikte ise beraber güzel muratlar elde edeceklerine yorumlanmıştır.

Bazı durumlarda ise kişinin güzel simalı bir erkek görmesi başınıza gelmesini asla istememekle birlikte olumsuz yorumlara gelecek bir biçimde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin düşmanla mücadele edeceğine, bazı tehlikelere maruz kalacağına ve fıtrat olarak kişinin kötü huylar edineceğine işaret etmektedir. İmam Nablusi (r.a) göre güzel simalı yakışıklı erkek görülmesini hayır ve fazilet olarak yorumlamıştır. Fakat İmam Nablusi (r.a) arif ve veli zatların böyle bir rüya görmesini hoş karşılamamıştır. Çünkü insan kusurdur ve rüyada yakışıklı erkek görülmesi velilerin kusuru ve günahına delalet etmektedir.

Rüyada Sarışın Yakışıklı Erkek Görmek

Rüyada sarışın yakışıklı erkek görmek olduğu gibi yorumlanan rüyalar arasındadır. Lakin rüyanın şeytani ve nefsani hislerle görülmesi bu manaların dışında kötü olarak değerlendirilmiş ve ahlaki zaafa dikkat edilmesi gerektiği görüşünde bulunulmuştur. Rüyasında sarışın yakışıklı bir erkek gören kişi bayan ve bekar ise güzel bir nasip ile nasipleneceği, eğer evli ise güzel huylu ve sevimli bir bebek dünyaya getireceğine işaret eder. Ayrıca sarışın erkek eğer sevimli ve yakışıklı görülmediyse inat ve çekişmeye işaret eder.

Rüya sahibi eğer kendisinin sarışın ve yakışıklı bir erkek olduğunu görmüşse bu durum olumsuz karşılanmıştır. Rüya sahibinin hilekar ve yalancı olacağına, toplumdaki saygınlığını ve onurunu kaybedeceğine, kendini beğenen ve bencil bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi eğer rüyasında esmer yakışıklı bir erkek görmüşse bu rüyayı gören için son derece hayırlıdır. Rüyada esmer yakışıklı erkek görmek bekar bayanlar için evleneceği erkeğin makam ve kariyer sahibi olacağına yorulmuştur. Evli bir bayan yakışıklı esmer bir erkek görmüşse eşinin kendisine ve çoluk çocuğuna sahip çıkacağı, eşinin her zaman kendi rahatı ve huzuru için çalışacağı gibi güzel anlamlara gelecek şekilde yorumlanmıştır.

Rüyada Renkli Gözlü Yakışıklı Erkek Görmek

Bir kişinin rüyasında gördüğü yakışıklı erkeğin özelliklerini bilmesi rüya yorumuna farklı anlamlar kazandırmaktadır. Rüyada mavi gözlü yakışıklı erkek görmek eğer görülen göz insanı rahatsız etmeyecek güzellikte ise hayırlıdır. Mavi göz aile içindeki sevgi ve muhabbetin işaretidir. Evli bayanlar için huzura, bekar bayanlar için ise hayırlı kısmet şeklinde yorumlanmıştır. Bazen ise mavi göz kişiye uğrayacak bela ve nazara işaret etmektedir. Rüyada yeşil gözlü yakışıklı erkek görmek ise oldukça hayırlıdır. Kişinin hasta ise şifa bulacağına, çaresiz durumlara çözüm üreteceğine, rüya sahibinin iman ve merhametli bir yapıya bürüneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yakışıklı Erkekle Öpüşmek

Rüyada yakışıklı erkekle öpüşmek birçok kadının utanarak gördüğü ve anlamını oldukça merak ettiği konulardandır. Bu tarz rüyaların geneli nefsani ve şeytani kötü arzu ve heveslere işaret etmektedir. Rüyasında böyle bir rüya gören kadın eğer utanma duymadan şehvet yaşıyorsa bu kişinin İslami açıdan nefsine yenik düştüğü, günaha girmeye yakınlaştığına, iffetine laf getirebilecek ortamlarda bulunduğuna, tövbe ve af dilemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyasında yakışıklı bir erkek ile öpüştüğünü utanarak ve sıkılarak gören bayan için ise rüya bazı olumlu anlamlara ve uyarılara işaret etmektedir. Kişinin yaptığı ufak tefek hataları düzeltmesi gerektiğine gibi uyarı anlamına gelen bu rüya; kişinin sevindirici bir haber alacağına, toplum nazarında helal kazanç elde edeceğine, aile ve dostları tarafından sevilen bir insan olacağına anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Yakışıklı Erkeğe Aşık Olmak

Bayanların çok sıkı gördüğü rüyalardan olan rüyada yakışıklı erkeğe aşık olmak güzel ve hayırlı gelişmelerin kapısının açılacağına yorumlanmıştır. Bekar bayanların evleneceği bir erkek ile tanışması evli insanların mutluluğunun ziyadeleşmesi anlamlarında yorumlanmıştır. Rüya sahibi aşık olduğu kişiden korkup kaçıyorsa rüya sahibinin hayalleri peşinden koşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Genç Yakışıklı Erkek Görmek

Rüyada genç yakışıklı erkek görmek olduğu gibi yorumlanan rüyalardan olmakla birlikte anlatılacak bazı detaylara göre bazı olumsuzluklara da işaret edebilmektedir. Rüya sahibinin hayırlı haberler alacağı, kısmet ve bolluğa ulaşacağı ve bereket anlamlarında olumlu yorumlara işaret etmektedir.

Eğer rüyada görülen kişi yakışıklı fakat saçı ve sakalındaki ak ve siyahlar birbirine karışmış durumda ise beklenen hayrın gecikeceğine işaret etmektedir. Eğer rüyada görülen kişi yakışıklı fakat yaşını gizlemeye ve genç görünmeye çalışan birisi ise kişinin kendi izzet ve şerefini azaltacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada güzel simalı bir insanın kendisinden kaçıyor görülmesi hayırdan uzaklaşmaya ve düşmana delalet etmektedir.

Rüyada Tanıdık Yakışıklı Erkek Görmek

Rüyada yabancı yakışıklı erkek görmek rüya sahibi erkek ve kadının yorulmadan elde edeceği helal kazanca işaret etmektedir. Eğer rüyada görülen erkek tanınan ve güzel simalı bir erkek ise rüya sahibi için mal ve zenginliğinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yakışıklı Erkek Bebek Görmek

Rüyada yakışıklı erkek bebek görmek veya erkek bebekle oynamak kişinin hayra ve berekete nail olacağına işaret etmektedir. Eğer gölün kişi yakışıklı bir erkek çocuğu ise bu durum rüya sahibine gelecek müjdeye, iş hayatında gerçekleşecek başarıya işaret etmektedir.

Rüyada Yakışıklı Erkek Sevgili Görmek

İki anlamda yorumlanan rüyalardan olan rüyada yakışıklı erkek sevgili görmek eğer sevgili olunan kişi tanınmıyorsa olumsuz yorumlanmış;

  • Rüya sahibi evli ise aile hayatında çatırdamalar ve kavgalar yaşanacağına,
  • Rüya sahibi bekar ise kararlarını hızlı ve çabuk aldığına,
  • İleride vermiş olacağı kararlar sebebiyle mutsuz olacağına işaret ettiğine dair yorumlar yapılmıştır.

Rüyada görülen yakışıklı sevgili eğer tanınıyorsa;

  • Rüya sahibi evli ise hayırlı ve müjdeli haberler alacağına
  • Rüya sahibi bekar ise güzel bir erkekle nikahlanacağına

İşaret ettiği şeklinde yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Erkek Kardeşini Yakışıklı Görmek

Erkek kardeşin rüyada görülmesi rüya yorumcularınca müjde olarak yorumlanmıştır. Rüyada erkek kardeşini yakışıklı görmek insana ulaşacak hayırlı ve güzel haberler verileceği anlamında yorumlanmıştır. Eğer rüya sahibinin kardeşi yoksa kardeş sahibi olacağına işarettir.

Rüyada 2 Yakışıklı Erkek Görmek

Sayı olarak birden fazla yakışıklı erkeğin bir arada görüldüğü 2 ya da 3 erkek veya toplu olarak yakışıklı, güçlü kuvvetli erkeklerin görüldüğü rüyalar hayra vesile işlere delalet etmektedir. Rüyada 2 yakışıklı erkek görmek insanlara toplu olarak yapılacak iyiliklere işaret etmektedir. Rüyada iki yada daha fazla güzel simalı erkekten bir şeyler alıp vermek şan ve şerefin artmasına, rahmet ve bereketin rüya sahibini kuşatması anlamlarına gelecek şekilde yorumlar yapılmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani