Rüyada “Rüyada Votka Görmek” Görmek

Rüyada Votka Görmek

Rüyada Votka görmek, kişinin isteklerine, beklentilerine ve belirledikleri hedeflerine ulaşamayacağını gösterir. Rüyada votka gören kimse, çaba göstermiş dahi olsa bunun yetersiz olduğuna, önüne çıkan fırsatları tam olarak doğru değerlendiremediğine delalet eder.

Rüyada Votka Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a.)’ya göre kişinin rüyada votka görmesi yanlış davranışlarda bulunacağına ve bu sebeple kendini kötü hissedeceğine de yorumlanır. Kişi kötü durumlar içinde dahi kalsa rüyadan bir anlam çıkarmalıdır ve hatalarını düzeltmeye çalışmalıdır.

Rüyada Votka İçmek

Rüyada votka içmek genellikle pişmanlık duygusu ile açıklanabilir. Kişi bir takım şeylerden dolayı kendini pişman hissetmektedir. Bu genellikle kötü dostluklar edinmek ve aileyi çok fazla ihmal etmekle ilgilidir. Bunun yanında kötü alışkanlıklar edinildiğinin bir işareti de olabilir. Kötü alışkanlıklardan dolayı kendini çaresiz hissetmeye ve devamlı hatalar yapmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Viski İçmek

Rüyada viski içmek kişinin eski servetini kaybedeceğine, fakirleşeceğine ve mal kaybı yaşayacağına işaret eder. Bunun yanında sevdiği ve çok değer verdiği biri tarafından aldatılacağına, bunun etkisini uzun süre hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek kötü alışkanlıkların var olduğunu ve bunun devamlılığını simgeler. Bunun yanında rüyada şarap içtiğini gören kişinin kazancının da tamamen helal olmadığına, fitne fesat bir kişiliğe sahip olduğuna yorumlanır.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, kişinin yakın zamanda eline bir para veya malın geçeceğine ancak bunun helal yollarla kazanılmadığına işaret eder. Kişi bununla birlikte sıkıntılar yaşar, işleri yolunda gitmez ve sıkıntılı dönemler geçirir. Bunun yanında kişinin vicdani olarak rahat hissetmediğine, yaşamını düzetmek için çaba harcayacağına rivayet eder.

Rüyada Votka Almak

Rüyada votka almak, yanlış kararlar alınacağını ve geçmiş yaşamına özlem duyulacağını gösterir. Kimi zaman votka almak, kişinin kendi yolunu kaybedeceğinize, kim olduğunu unutacağına, eski halinden uzaklaşıp bambaşka birine dönüşeceğine tabir edilir. Rüyada votka alan birini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında onun kararlarına saygı duymayan birilerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Votka Şişesi Görmek

Rüyada votka şişesi görmek İbni Sirin (r.a) yorumuna göre hayırlı ve iyi şeylere yorulacak bir rüyadır. Kişinin eline büyük bir para geçeceğine ve bunu iyiye kullanacağına yorumlanır. Ayrıca yardımlaşmaya, özenilen bir kişi ile bir araya gelmeye, hasret gidermeye rivayet eder.

Rüyada Sek Votka Görmek

Rüyada sek votka görmek genelde iyiye yorumlanmaz. Rüyada votka görmek kişinin bencil ve çıkarcı davrandığına bu sebeple dostlarını kaybettiğine, aile fertleri ile sıkıntılar yaşadığı delalet eder.

Rüyada Vişne Votka Görmek

Rüyada vişne votka görmek kişinin alkolik olduğuna ve bunun hayatında yol açacağı kötü durumlara rivayet eder. Kişinin bu alışkanlığından kurtulmaya çalıştığına ancak başarılı olamadığına tabir olunur. Kimi zamanda aile fertlerinin sözünü dinlememeye, onların yardımını kabul etmemeye ve bu sebeple sorunlarla tek başına mücadele etmeye delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani