Rüyada “Rüyada Uçurtma Görmek” Görmek

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma görmek, rüya sahibinin istediği hayallerine ve arzu ettiği isteklerine çok yakın zamanda ve büyük bir mutluluk ile ulaşacağına işaret etmektedir. Kişinin yakın zamanda mutlu ve sevinçli haber ile karşılaşacağına ve mutluluktan ayaklarının yere basamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtma Görmek İslami Anlamı

Genel olarak rüyada uçurtma görmek rüyada uçurtma görmek ve uçurmak ve rüyada uçurtma yapmak ile hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Bunların yanı sıra Dini alim Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; daha yola çıkmamış haberler demektir ve ayrıca eğitim hayatında kişinin üstün başarı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada uçurtma uçurmak, rüya sahibinin hiç tahmin etmeyeceği güzel ve temiz haber ile çok mutlu olacağına ve istediği büyük bir dileğinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Ayrıca İslami yorumcu olan Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüya sahibinin rüyasında uçurtma uçurduğunu görmesi, çok tez zamanda karşılaşılacak haberleri işaret etmektedir.

Bu bunun yanı sıra ise ana konu başlığımız olan rüyada uçurtma görmek ile hemen hemen aynı anlamı taşımaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişiyi bir konu hakkında çok ümitli olduğunu ve bu ümidinin de ona iyi şeyler katacağına iyi haberler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyada uçurtma yapmak, rüya sahibinin karşılaşacağı zorluklar karşısında yenilmeyeceğine ve sabrı sayesinde çok zor işleri başaracağına işaret etmektedir. Bu saye de kişi dilediği ve istediği zaferlere çok çabuk ulaşım sağlayacaktır. Yakın bir zaman da biri ile tanışıp bu kişi ile mutluluğu yakalayacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Uçurtma Yakalamak

Rüyada uçurtma yakalamak, rüyayı gören kişinin çok zor bir işi başaracağına, mevkisi yüksek kişiler tarafından yardım edileceğine ve çok güzel yerlere geleceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin iş hayatında önemli bir mevkiye geleceğine ve yüksek bir mertebe atlayacağına işaret etmektedir. Diğer bir İslami yoruma göre ise kişinin uçurtma yakaladığını görmesi manevi anlamda bazı güzelliklerin onu bulacağına ve Allah’a yakınlaşmasını ifade etmektedir.

Rüyada Uçurtma İpinin Kopması

Rüyada uçurtma ipinin kopması, rüya sahibinin bir işi başarmasına çok az bir zaman kala bazı olumsuzluklardan kaynaklanan durumlar sebebi ile başarısının yarım kalmasına ve yarıda kesilmesine sebep olmasını ifade etmektedir. Ayrıca rüyada uçurtmanın ipinin koptuğunun görülmesi kişinin dostları tarafından veya akrabaları tarafından bir hastalık haberi alacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtma Düşmesi

Rüyada uçurtma düşmesi, kişinin bazı durumlar karşısında yenik düşeceğine işaret etmektedir. Bu durumlar sebebi ile de hayal kırıklığına uğrayacağına ancak bu durumun fazla uzun sürmeyeceğine delalet etmektedir. Uçurtma düşmesinin görülmesinin diğer bir anlamı ise de çok sevdiği birinden kötü bir haber alınmasını işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtma Almak

Rüyada uçurtma almak, rüya gören kişinin yapacak olduğu birikim ve tasarruf ile bir taşınmaz mülk sahibi olacağına ve ileriye dönük yatırımlar yapılacağına işaret etmektedir. Dini yorumunda ise rüyada uçurtma alındığının görülmesi kişinin yardıma muhtaç bir kişiye yardım edeceğini söylemektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani