Rüyada “Rüyada Turşu Yemek” Görmek

Rüyada Turşu Yemek

Rüyada Turşu yemek, kişinin büyük projelerde yer alarak iş hayatında adının herkesçe duyulması ile tabir olunur. Rüyasında turşu yediğini gören kimse üstün başarılarından ötürü iş arkadaşlarının takdirini alır. Birçok yorumcuya göre ise rüyada turşu yemek iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmeler ile ilgilidir.

Rüyada Turşu Yemek İslami Anlamı

Rüyada Turşu yemek, İbni Sirin (r.a) bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında turşu yediğini görürse, iş hayatında yükselişe geçerek saygınlığını ve başarısını arttırır.” Aynı zamanda turşu yemek kişinin işlerine daha çok önem vereceğine ve daha çok çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Turşu Dükkanı Görmek

Rüyada turşu dükkanı görmek, gelecek için yapılan yatırımlara delalet eder. Rüya sahibi elde ettiği kazancı biriktirerek ilerleyen zamanlarda zor günler için kullanma kararı alır. Rüyasında turşu dükkanı gören kimse elindeki mal varlığını gereksiz yere harcamaktan kendini alıkoyar.

Rüyada Kelek Turşu Görmek

Rüyada kelek turşu görmek, rüyayı gören kişinin ayağına kadar gelecek bir fırsatı temsil etmektedir. Çoğu rüya tabircisine göre ise bu fırsat iş hayatıyla alakalıdır. Rüyasında kelek turşu yediğini gören biri iş hayatında önüne sunulan fırsatları en iyi şekilde kullanacak demektir.

Rüyada Sirkeli Turşu Görmek

Rüyada sirkeli turşu görmek, bazı olumsuzlukları beraberinde getirir. Ancak bu olumsuzluklar uzun süreli olmayacak ve ailenin birlik olması ile kolayca çözüme kavuşacaktır.

Rüyada Acı Biber Turşusu Yemek

Rüyada acı biber turşusu yemek, rüya sahibinin, sevdiği birinin davranışından ötürü kalbinin kırılacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi ailesi veya arkadaşları tarafından üzüntüye uğratılır.

Rüyada Domates Turşusu Yemek

Rüyada domates turşusu yemek, iki dost arasında çıkan bir kavga ile düşmanların mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse, yakın bir dostu ile tartışacak ve bu durumdan düşmanları büyük bir zevk alacaktır. Rüyasında domates turşusu yediğini gören biri, düşmanlarını sevindirecek bir davranışta bulunacak demektir.

Rüyada Turşucuya Gitmek

Rüyada turşucuya gitmek, kişinin kısa zamanda evlilik ile sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına işarettir. Rüyayı gören, yeni tanışacağı biri ile ciddi düşünecek ve onun kendisi için uygun olduğunu görecektir. Birçok tabirciye göre ise bu ilişki her iki taraf için de hayırlı olacaktır.

Rüyada Birine Turşu Vermek

Rüyada birine turşu vermek, aile içindeki bir düşmanı temsil eder. Bu düşman kötü emeller ile hareket ederek sinsi planlar yapmaktadır. Rüyasında birine turşu verdiğini gören kimsenin düşmanı uzaklarda değil, tam da ailenin içindedir.

Rüyada Canı Turşu Çekmek

Rüyada canı turşu çekmek, özlemle beklenen birinin sonunda geleceğini göstermektedir. Rüya sahibi uzun zamandır yollarını gözlediği bu kişiye sonunda kavuşacak demektir. Rüyasında canının çok fazla turşu çektiğini gören biri yakın zamanda bir akrabasının gelişi ile mutluluk yaşayacak ve özlemini giderme fırsatını kendisinde bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani