Rüyada “Rüyada Tay Görmek” Görmek

Rüyada Tay Görmek

Rüyada tay görmek, demek rüya sahibinin büyük mücadele ve uğraş verdikten sonra hedeflerine ulaşacağına delalet eder. Rüyada tay gören kişi, ulaşmak istediği sonuca büyük bir başarıyla kavuşacaktır. Bir kişinin rüyasında tay görmesi demek uğura, müjdeye ve hayra yorulur.

Rüyada tay görmek yaşıyor olduğunuz eve yakın zamanda istediğiniz bir hediyenin gelecek demektir. Başka bir rivayete göre de rüyada tay görmek, şan ve şöhrete, mala, mülke ve zenginliğe, ferah olmaya ve güce, muhafazakarlığa, dindarlığa işarettir. Bazen de bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Tay Görmek İslamı Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; baht açıklığına ve müjdeli bir haber alınacağına delalettir. Bu rüyayı gören kimse berekete ve bolluğa kavuşur. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada tay gören kimse uzun süredir uğraş halinde olduğu işinde hidayete erecektir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada tay görmek murada ve hayra yorumlanır. Malda ve mülkte bereket ve helal kazanca tabir edilir. Kirmani (r.a) yorumu; rüyasında her kim dişi bir tay görürse hayırlı bir kız evlada, erkek bir tay görürse hayırlı ve güçlü, sağlıklı bir erkek evlada kavuşacaktır.

Rüyada Beyaz Tay Görmek

Rüyada beyaz tay görmek, baht açıklığına, huzura ve refaha erileceğine, sağlığa ve selamete tabir edilir. Beyaz kısrak, at ya da tay fark etmez aynı zamanda hayırlı bir kısmete de işaret eder. Rüyayı gören kişi izdivaca bir adım daha yaklaşacaktır.

Rüyada Kahverengi Tay Görme

Rüyada kahverengi tay görmek, zafere ve başarıya ulaşmaya ve azimle çalışılıp sonunda karşılığının alınmasına ve maddi – manevi kazanca işarettir. Kişinin kudretine ve elde ettiği güce de tabir edilen kahverengi tay, makam sahibi olmaya, maddi bir servet kazanılacağının bir mesajıdır.

Rüyada Siyah Tay Görmek

Rüyada siyah tay görmek, zenginliğe, berekete, bol kazanca ve servete yorumlanır. Rüyasında yağız yani siyah bir tay gören kimse işin sonunda büyük bir kazanç sağlayacağı bir işin daha başındadır ve bu işin sonunda kazanca erişecektir.

Rüyada Tay Sevmek

Rüyada tay sevmek, manevi huzura, rahat bir yaşantıya yorumlanır. Kişinin rüyasında tay sevmesi demek iç rahatlığına ve mutlu, mesut bir ortam içinde yaşadığının bir göstergesidir. Rüya sahibi manevi olarak mutluysa bu huzurun devam edeceğine eğer değilse kısa sürede mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada Tay Beslemek

Rüyada tay beslemek, rüyayı gören kişinin hayır ve hasenat işleri yaptığına ve bu hayır ve hasenatın kabul olunduğuna işarettir. Kişi eğer zengin ve mülk sahibi ise işlediği maddi yardımların yerine ulaştığına ve bolca hayır duası alıyor olduğuna delalet eder.

Rüyada Tay Isırması

Rüyada Tay ısırması, farkında olunmadan yapılan bir hataya yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, ya manevi olarak ya da maddi olarak birilerine zarar veriyordur. Rüyayı gören kişi derhal bu durumu gözden geçirmelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani