Rüyada “Rüyada Tank Görmek” Görmek

Rüyada Tank Görmek

Rüyada Tank görmek, çok farklı anlamlara gelebilir, olumlu ve ya olumsuz değişik yorumları vardır. Rüyada görülen tank, bazen kişinin bir konuda çok kararlı olması, cesur davranması ve bu sayede atağa geçerek büyük başarılar elde etmesi ve çok doğru bir iş yapması demektir. Rüyada tank sürmek, bu sebeple kişi risk almış olacak ancak şans kendisinden yana olacağı için yine de zaferde muvaffak olacaktır.

Rüyada Tank Görmek İslami Anlamı

Rüyada tank görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişinin mesleğinde sağlayacağı başarılar, çok kısa zamanda çok iyi yerlere gelmesi ve hayal bile edemeyecek kadar iyi yerlerde olması olarak yorumlanabilir. Diğer bir yorumu ile de tank görmek bazen birileriyle çatışma içerisinde olmak, huzursuzluk ve gerginliklerin içinde kalmak ve bir müddet sıkıntı çekmek demektir.

Rüyada tank mermisi görmek ve psikolojik yorumu ile kişinin bir dava insanı olması, birçok konuda isteklerinden vazgeçmemesi ve kararlı olması demektir. Rüyada tank görmenin dini yorumu İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kişiyi destekleyecek kimselere ve her zaman korunmasına işarettir.

Rüyada Tank Kullanmak

Rüyada tank kullanmak, her şeyin kişinin kontrolünde olması ve yönetici konumunda olmak demektir.

Rüyada Tank Devrilmesi

Rüyada tank devrilmesi, işlerin tersine gitmesi, bir takım olumsuz durumlar yaşamak bile yorumlanır. Genellikle ortak olan ya da iş yapılan kişilerden gelecek bazı zararlar olarak belirtilir.

Rüyada Tanka Binmek

Rüyada tanka binmek, bir yola baş koymak, güzel bir başlangıç yaparak çok hayırlı bir şekilde sürdürmek demektir.

Rüyada Askeri Tank Görmek

Rüyada askeri tank görmek, devlet kademesinde bir şeyler yapmak, bu alanda yükselmek ve bu konuda haber almak demektir. Eğer rüyayı gören kişinin askerde bir yakını var ise ondan hayırlı haberler alacak ve askerin günleri huzurlu geçecektir. Bazen de bu rüya haksız yere suçlanan bir kimsenin ya da hapiste olan birinin özgürlüğüne kavuşması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Ateş Eden Tank Görmek

Rüyada ateş eden tank görmek, bazı işlerin olumsuz sonuçlanması, bu yüzden duyulacak pişmanlık ile yorumlanır. Kişi riskli bir işte ise bu işten uzak durmalı ya da çok dikkat etmelidir.

Rüyada Tank Topu Görmek

Rüyada tank topu görmek, kişinin kararsız kaldığı bir konuda birine danışması ve
danışılacak kişiden güzel faydalar görmesi ile açıklanır.

Rüyada Denizde Tank Görmek

Rüyada denizde tank görmek, uzak yerden gelen özlenen iyi bir misafir demektir. Bazen de uzak bir yerden haber almak, bu haber ile bazı konularda hareket etmek, ona göre davranmak, kişinin bu habere bağlı olması demektir.

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek, maddi ve manevi anlamda güçlü olmak, her konuda korunmak, güvence altına alınmak ile açıklanır. Sadece kişinin güvende olması değil aynı zamanda ailesinin de güven içinde olması ile yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani