Rüyada “Rüyada Sümbül Görmek” Görmek

Rüyada Sümbül Görmek

Rüyada Sümbül görmek, aile bireyleri içindeki bağlılık, birlik ve sevgi ile yorumlanır. Rüyada sümbül gören kimse, maddi anlamda rahatlama, gelirde artış ve zenginlik anlamına gelir. Rüyada sümbül görmek, İslami yorumu ile rüyada sümbül görmek, bolluk ile ifade edilir.

Rüyada Sümbül Görmek İslami Anlamı

Bazı alimlere göre, ayrılık ve ayrılıkla gelecek hayırlara delalet eder. Cafer-i Sadık (ra) demiştir ki; rüyada sümbül görmek, helal para ve mal kazanmaktır. Evlilik ve yuva kurmak ile de değerlendirilir.

Rüyada Sümbül Koklamak

Rüyada sümbül koklamak, başarı ve zafere delalet eder. İmam Nablusi (ra) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi ailesi ile birlikte huzur içinde yaşar. Bu rüya, yeni bir aşk ile de tabir edilir. Kişinin, gönlünce bir aşk yaşayacağına tabir edilir. Ticari hayatta işleri büyütmek ve daha fazla iş alanında faaliyet göstermek anlamına gelir. Ekonomik anlamda yaşanacak ferahlamalara değerlendirilir.

Rüyada Sümbül Koparmak

Rüyada sümbül koparmak, büyük kazançlara delalet eder. Keyif ve huzur ile ifade edilir. İş hayatında yeni bir pozisyona gelmek, mesleki anlamda ilerlemek anlamına gelir. Bazı alimlere göre yeni bir arkadaşlık, dostluk ya da gönül ilişkisine tabir edilir.

Rüyada Sümbül Toplamak

Rüyada sümbül toplamak, uzun süredir devam eden sıkıntıların sona ermesine, ihtiyaçların giderilmesine, geçim sıkıntısının bitmesine yorumlanır. Dini anlamı ile bu rüya, istenilene, arzu edilene kavuşmak ve muradın gerçek olmasına tabir edilir.

Rüyada Sümbül Çiçeği Görmek

Rüyada sümbül çiçeği görmek, özel hayat ile yorumlanır. Bekar kimseler için sevilen insanla bir araya gelmeye ya da kişinin karşısına çıkacak hayırlı bir insana yorumlanır. Evli kimseler için ise evlilikteki tüm anlaşmazlıkların biteceğine ve deyim yerinde ise ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Sümbül Tarlası Görmek

Rüyada sümbül tarlası görmek, iş ve ticari hayatta çaba verilen işlerden verimli sonuçlar alınacağına delalet eder. Kazanılan paranın bereketli olacağı ve tüm ihtiyaçların rahatlıkla karşılanacağına yorumlanır. Hane içinde bolluk anlamına da gelir.

Rüyada Mor Sümbül Görmek

Rüyada mor sümbül görmek, hane içinde konfor ve lüksün yaşanacağı bir döneme işaret eder. Rüyayı gören kişinin, dilediği gibi harcama yapacağı manası taşır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin, karmaşık duygularından arınacağına tabir edilir.

Rüyada Sümbül Bahçesi Görmek

Rüyada sümbül bahçesi görmek, kişinin karşısına çıkacak imkan ve fırsatlara delalet eder. İbni Sirin(ra) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören hayırlı işler yapar ve mükafatını alır. Kişinin, stres ve bunalımlardan kurtulacağına, psikolojisinin iyileşeceğine ve mutluluk duymaya tabir edilir.

Rüyada Saksıda Sümbül Görmek

Rüyada saksıda sümbül görmek, hayırlara vesile eder. Yüklü miktarda para kazanılacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, hane ve aile içinde çok büyük mutluluklara yorumlanır. İyi huylu bir insanla birlikte olmaya ve mutlu bir ilişki kurmaya da tabir edilir. Sevilen insanlarla yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine ve ilişkilerin düzeleceği anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani