Rüyada “Rüyada Sini Görmek” Görmek

Rüyada Sini Görmek

Rüyada Sini görmek, hayata dair yaşanacak olan güzel gelişmelere ve hayırlara delalet eder. Rüyada sini gören kimse, kişi kendine ait olan bir düzen kuracak ve aile sofrası genişleyecektir. Rüyada sini görmek ayrıca rızkın ve bereketin artacağını, helal yollardan ekmek kazanılacağını, onurlu ve gururlu bir yaşam sürüleceğini ve hiçbir geçim sıkıntısının çekilmeyeceğini gösterir.

Rüyada Sini Görmek İslami Anlamı

Rüyada sini görmek, önemli İslam âlimlerinden biri olan İbni Sirin (r.a) bu rüyayı şöyle yorumlamıştır; rüyasında sini gören kimsenin evine helal lokma girecek, harama bulaşılmasından kaçınılacak, helal lokma sayesinde evde bolluk bereket dolacaktır.

Rüyada Sini Taşımak

Rüyada sini taşımak, kazancın bol olacağını ve helal yollar ile bu kazancın temin edileceğini belirten bir durumdur. Kişiler çalışkanlığı, dürüstlüğü ve azimleri sayesinde ekmeklerini taştan çıkartacak ve kimseye muhtaç olmadan geçimlerini sürdüreceklerdir. Bu rüya rızkın artması, ailenin genişlemesi ve verimin çoğalması olarak hayra yorulur.

Rüyada Sini Almak

Rüyada sini almak, moralin bozulacağına, can sıkıntısına, kötü haberler almaya ve kötü olaylar yaşanmasına alamettir. Neşe ve huzurun kaçacağını, ağız tadının bozulacağını ve evdeki bereketin haneyi terk edeceği şeklinde hayra yorulmayan bu rüya, kötü günlerin habercisidir.

Rüyada Sini Yıkamak

Rüyada sini yıkamak, mal varlığının ve yapılmış olan birikimin bir kısmının harcanacağına yorulur. Bereketin ve ekmeğin bir miktar azalacağına işaret olan bu durum, işlerin de zarar edeceğini gösterir.

Rüyada Sini Satmak

Rüyada sini satmak, aile hayatında bir takım problemlerin yaşanacağını bildiren bir durumdur. Eş ile yahut anne baba gibi yakın aile fertleri ile yaşanacak olan küçük problemlerin daha büyük sorunlara yol açacağı anlamını taşıyan bu rüya hayır olarak yorumlanmaz.

Rüyada Bakır Sini Görmek

Rüyada bakır sini görmek, şansın ve kısmetin açılacağına işaret eden bir durumdur. İşin gücün ras girmesini, başarıya uzanan yollardaki engellerin teker teker ortadan kalkmasını ve olabildiğine hızlı aşama kaydedilmesini alamet eden bu rüya oldukça hayırlıdır.

Rüyada Boş Sini Görmek

Rüyada boş sini görmek, yaşanan huzursuz durumların ortadan kalkmasını, güzel şeylerin hemen gerçekleşecek olmasını gösterir. Mutluluk ve huzura yorulan bu rüya oldukça hayırlıdır.

Rüyada Beyaz Sini Görmek

Rüyada beyaz sini görmek, helal ve temiz bir rızka, hayırlı kazançlara ve arzulanan, istenen şeylerin çabucak elde edilecek olduğuna işaret eder. Var olan sıkıntılardan kurtuluş sağlanacağını, yüzün daima güleceğini ve bekârlar için evlilik vaktinin yakın olduğunu belirten bu durum çok hayırlı kısmetlerin de ortaya çıkacak olduğuna tabir olunur.

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, bol nimete, kolay sağlanan bir geçime, hayatın yükünün hafiflemesine, işlerin yolunda gitmesine, kalkınma sağlanmasına ve rahatlığa yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, gönüllerindeki kişilere bir an önce kavuşacak, mutlu bir birliktelik kuracak ve neşeleri bir hayat boyunca sürecektir. Bu rüya oldukça hayırlı olan işlerin müjdeleyicisi olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani