Rüyada “Rüyada Serçe Kuşu Görmek” Görmek

Rüyada Serçe Kuşu Görmek

Rüyada Serçe Kuşu görmek, rüya sahibinin Mahsun ve masumiyeti ile tabir olunur. Rüyasında serçe kuşu gören kimse, işlemediği bir suçtan dolayı çok sıkıntı çekecek ve masumiyetini ispatlayamayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada serçe kuşu yavrusu görmek, bu süreçte rüya sahibini oldukça kötü günler beklemektedir. Rüyada görülen serçe kuşu yuvası, özellikle düşmanlar tarafından ortaya atılan bu suçlamalar rüyayı gören kişiyi insanların gözünde düşürecektir. Birçoklarına göre rüyada serçe kuşu görmek bir kişi hakkında yapılan asılsız dedikoduları temsil eder.

Rüyada Serçe Kuşu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Serçe Kuşu görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında serçe kuşu görürse, haksızlığa uğrayacak demektir. Düşmanları tarafından büyük bir suçlamaya maruz kalacak ve suçsuz olduğuna kimse inanmayacaktır.” Bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre ise rüyada serçe kuşu görmek kişinin düşmanlarının gazabından ötürü Allah’a sığındığı anlamına gelir.

Rüyada Serçe Yavrusu Görmek

Rüyada serçe yavrusu görmek, zenginlik ile bağdaştırılır. Rüyasında serçe yavrusu gören birine ya beklenmedik bir yerden yüklü bir miktarda para gelecek, ya da iş hayatındaki maddi kazancında büyük bir artış meydana gelecektir.

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek

Rüyada serçe sürüsü görmek, aile üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde olduğuna delalet eder. Bazı sorunlardan ötürü iletişimde sıkıntı yaşayan aile bireyleri artık aradaki buzları kırarak iyi ilişkiler içerisinde olacaktır. Rüyasında serçe sürüsü gören biri ailesi ile daha yakın olmak için önemli adımlar atacak demektir.

Rüyada Serçe Yumurtası Görmek

Rüyada serçe yumurtası görmek, alınacak önemli bir kararın doğuracağı olumlu sonuçları temsil eder. Rüya sahibinin alacağı bu karar oldukça önemli etkiler meydana getireceği ve birçok insanın hayatında etkiler oluşturacağı için bu kimse, üzerinde çok fazla düşünecek ve sonunda doğru kararı vererek olumlu sonuçların doğmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Rüyada Eline Serçe Almak

Rüyada eline serçe almak, kişinin üzerine atılan suçlardan ve kendisine yapılan haksızlıklardan sonunda kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi adını temize çıkarmak için çok çabalayacak ve sonunda kendini çevresine kanıtlama olanağını bulacaktır. Rüyasında eline serçe aldığını gören biri, kısa zamanda hakkında yapılan suçlamaların aksini ispat eder.

Rüyada Serçe Vurmak

Rüyada serçe vurmak, kötü anlamlar içermektedir. Birçok yorumcu tarafından yapılan tabirlere göre rüyada serçe vurmak kişinin elindeki varlığının tümünü kaybedeceğine ve muhtaç bir duruma düşeceğine işarettir. Rüyasında bir serçeyi vurduğunu gören kimsenin başına bazı kötü olaylar gelecek ve maddi açıdan büyük bir sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Serçe Uçurmak

Rüyada serçe uçurmak, insanları mutlu etmek için rüyayı gören kişi tarafından atılan adımları temsil eder. Rüya sahibi hem ailesini hem de çevresindeki dostlarını mutlu etmek için bazı eylemlerde bulunarak onlarla arasındaki kırgınlıkları çözmeye çalışır. Rüya tabircileri tarafından yapılan bazı yorumlara göre de rüyada serçe uçurmak, yardıma muhtaç kimselere maddi anlamda edilecek yardım anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani