Rüyada “Rüyada Sedir Görmek” Görmek

Rüyada Sedir Görmek

Rüyada sedir görmek, rüyasında sedir gören kişinin sediri içeri kısımda ya da dışarıdan görmesine göre yorumlar farklılaşmaktadır. Rüyada sedir gören kimse, içeride sedir gören kişinin maddi durumunda bir artış olacağına, helal kazancının çoğalacağına ve kazançları ile hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir. Rüyada sedir görmek, sedirin dışarıdan görülmesi ise çok sıkı bir maddi durumu olan kişinin maddi durumu üzerinde sıkıntılı bir yaşam sürmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedir Görmek İslami Anlamı

Rüyada sedir görmek, rüyada sedir düzeltmek, rüyada sedir yapmak, rüyada sedirde oturmak, rüyada sedirde uyumak, rüyada sedir ağacı görmek şeklinde yorumlara tabi tutulmaktadır. Rüyada sedir örtüsü görmek, rüyada sedir yastığı görmek, rüyada tahta sedir görmek de rüyasında sedir gören kişinin farklı rüya türlerinden olmaktadır.

Rüyada Sedir Düzeltmek

Rüyada sedir düzeltmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu ticari kazancının üzerine gitmesine ve bu yönden birçok gelir kapısının kendisine aralanacağına işaret etmektedir. Rekabet etmek isteyen kişilerin rüya sahibinden çekinmesi sonucu büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayırlı işlere girişmesi sonucu kazancının daha fazla olacağına inandığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedir Yapmak

Rüyada sedir yapmak, rüyasında sedir yapan kişinin küçük yaşlardan beri aldığı eğitiminin sonunda meyvelerini vereceğine işaret eder. Alanında uzman biri olarak isminin herkes tarafından duyulacağına ve istediği alan içerisinde kolaylıkla kariyer imkanı bulabileceği şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Sedirde Oturmak

Rüyada sedirde oturmak, rüyasında eski bir sedirde oturan kişi gelenek ve göreneklere bağlı çok tutucu biri olarak tanınmaktadır. Kişinin ailesinden kalan bilgiler dâhilinde tutucu davranması kendisinden uzaklaşan kişilere neden olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin zaman içerisinde düşüncelerinin yumuşayacağına fakat yine de çevresindeki insanları ikna ederek kendisine yakınlaştıramayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedirde Uyumak

Rüyada sedirde uyumak, kişinin çok özlediği bir yeri ya da anı hatırlayarak seyahate çıkmasına yorumlanır. Seyahat içerisinde yapacağı ufak bir kaza sonrasında hayatının büyük çoğunluğunu küçük bir rahatsızlık ile geçireceğine işaret edilmektedir. Özenilen yerlere ziyaret etme isteği içerisinde olan kişinin bu ziyaretler için zaman bulamaması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedir Ağacı Görmek

Rüyada sedir ağacı görmek, rüya sahibinin bilgeli, arif bir kişi olacağına işaret etmektedir. Yaptığı hayırlı işler sonucu ahret hayatının güçlü olacağına ve kişinin bol maddi durumlar içerisinde yaşayacağına yorumlanmaktadır. Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; “Uyku âleminde meyveli ağaçlar görenin eline, mal geçer.”

Rüyada Sedir Örtüsü Görmek

Rüyada sedir örtüsü görmek, kişinin çevresine aykırı davranışlar sergilediğine ve zamanı içerisinde hep bir kişi ile tartışma halinde olacağına yorumlanmaktadır. Kişinin tanıdıkları dolayısı ile kendisini toparlayacağı bir olay atlatacağına da işaret etmektedir. Hırslı ve kavgacı yapısı nedeniyle önüne gelen karlı işleri görememekte ve değerlendirememekte olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sedir Yastığı Görmek

Rüyada sedir yastığı görmek, kişinin küçük işler ile uğraşarak bir zaman sonrasında küçük işler üzerinden büyük bir meslekte uzmanlaşacağına işaret etmektedir. Kariyeri içerisinde en büyük basamaklara gelecek olan kişinin çabalarını kıskanan birçok tanıdığından uzaklaşıp yeni bir hayat kuracağına da işaret eder.

Rüyada Tahta Sedir Görmek

Rüyada tahta sedir görmek, kişinin tahta bir sedir görmesi tahta sağlam ise kişinin sağlam karaktere ve kişiliğe sahip olduğunu, rüşvetlere mahal vermediğine yorumlanmaktadır. Tahta çürük ve kirli ise maddi kazanç elde etmek için yanlış yollara girerek birçok kişinin hakkını yiyeceğine işaret etmektedir. Zaman içerisinde yaptığı hatalar nedeni ile bir sevdiğine zarar gelebileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani