Rüyada “Rüyada Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Sandalyenin rüyada görülmesi oldukça olumlu yolarak genellikle hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada sandalye görülmesi;

 • Garanti altına alınacak olan hayırlı işlere,
 • İşlerde atılacak olan sağlam temellere,
 • Rüya sahiplerinin İşlerini sağlam temellere atılarak başarı kazanılacağına,
 • Hayatında yaşanacak olan yenilik ve olumlu gelişmelere,
 • Nikah masasına oturacağına ve hayırlı olacak nikaha delalet eder.

Rüyada sandalye görmek İslami yorumlarında;

 • İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında sandalye gören kadınlar evlenme teklifi alır, erkekler ise önemli mevki sahibi olmaya işaret etmektedir.
 • Ebu Saîd el-Vaiz ’in yorumuna göre: Rüyasında sandalyede oturduğunu gören kişilerin toplum içersinde sevileceğine ve onlara iyi hizmetlerde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tahta sandalye görmek atacağı temkinli adımlar ile kendisine doğru bir yol çizeceğine ve çizdiği yolda elde edeceği başarı ve kariyere işaret etmektedir. Bu rüyayı gören rüya sahiplerinin önlerinde zorlu bir yolculuk olacağına ve bu süreçte yanlış kararlar almamak için oldukça temkinli olması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya sahiplerinin başarı elde etme şansı bulunmakta fakat zahmetli bir zaman süreci geçireceğinin habercisi olmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin girişecekleri yeni işlerde dikkatli davranması gerektiğinin uyarısı olarak algılanması gerekmektedir.

Rüyada Kırık Sandalye Görülmesi ne Anlama Gelir?

Rüyada kırık bir sandalye görmek, rüya sahiplerinin iş hayatında bulundukları makamda gözü olabilecek kişilerin varlığına ve etrafında dönebilecek kötü oyun ve hilelerle karşılaşabileceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin zarar görmemeleri için etrafında bulunan kişilere karşı dikkatli olmaları gerekmektedir.

Rüyada ayağı kırık bir sandalyenin görülmesi ise rüya sahiplerinin uğrayabileceği maddi ve manevi zararlara ve bununla ilgili göstereceği yoğun çabalara işaret etmektedir. Rüyada eski sandalye görmek, olumlu olarak yorumlanmaz ve rüya sahiplerinin sıkıntılı günler yaşayacağına ve rahatsızlanarak bir süre hastanede yatabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Sandalyeler Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz sandalyeler görmek, rüya sahibi için oldukça hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında beyaz sandalyeler gören kişilerin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtularak uzun süre sona ereceğine ve yaşadıkları sıkıntılı ve kötü durumların düzeleceğine delalet etmektedir. Rüya sahiplerinin kazançlarının katlanarak artacağına ve büyük kazançlar elde edecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kırmızı sandalye gören kişilerin yapacakları veya yapmış oldukları başvuru sonuçlarının hayırlı sonuçlanacağına ve yüzlerinin güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil sandalye görmek, rüya sahiplerinin yapacakları işlerin neticelerinin hayırlı olacağı ve yüzlerinin güleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarının sıkıntısız ve sorunsuz geçeceğine ve güç sahibi olacağına ifade etmektedir. Rüyada mavi sandalye görmek ise rüya sahiplerinin çevrelerinden güzel sözler duyacağına ve bu sözlerle mutluluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah sandalye görmek, rüya sahibi için oldukça olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında siyah sandalye gören kişilerin;

 • Makam ve mevki sahibi olma arzularında olduklarına ve bunun için büyük çalışmalar yapacaklarına,
 • İş hayatlarında yeni girişimlerde bulunacaklarına,
 • İnançlı ve hırslı iş adamı olduklarına,
 • Yüzlerinin güleceği günlerin uzak olmadığına işaret eder.

Rüyada Boş Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada boş sandalye görülmesi, rüya sahibi için sıkıntılı olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatında yaşadıkları sıkıntı ve stresler nedeni ile ailelerini ve onu seven kişileri ihmal ettiklerine ve bu nedenle aileleri ile sorun yaşayacağına işaret eder. Genellikle olumsuz olarak yorumlanan bu rüyada ayrıca;

 • Hata yapılarak iş hayatında zarar görüleceğine,
 • Borç bulamayarak uğradığı zararın çoğalacağına,
 • Geçirilecek zor zamanlara işaret eder.

Rüyada Plastik Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada plastik sandalye görülmesi rüya sahiplerinin büyük bir proje gerçekleştirirken maddi ve manevi kazançlar elde edeceğine ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Rüya sahiplerinin yaşantısında arzu ettiği bütün dileklerinin gerçekleşeceğine ve hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sandalye Taşındığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sandalye taşımak, rüya sahiplerinin Zorluklarla kazandığı hayırlı mal olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi bin bir zorluklarla ve alın teri dökerek kazandığı malların ve emeklerinin sonucunu alacağına kendisi ve ailesini kimseye muhtaç etmeden yaşantısını süreceğine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişiler için herhangi bir yerden gelecek olan mirasın habercisi olabileceğinin müjdesini vermektedir.

Rüyada Sandalye Sildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sandalye silmek olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahiplerinin yaşadıkları sıkıntılardan kurtularak kendisine yeni bir hayat kuracağına ve bu yeni hayatında sakin bir şekilde yaşantı süreceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilere tüm istek ve arzularının gerçekleşeceği ve ailesi ile birlikte rahat bir yaşam süreceğinin müjdesini vermektedir. Rüyasında sandalye sildiğinin görülmesi rüya sahiplerinin aynı zamanda;

 • Özlediği temiz rızka kavuşacağına,
 • Hak ettiğine inandığı rahatlığa kavuşacağına,
 • Gelir düzeyinin artacağına,
 • Girişimlerinden getiri elde edeceğine,
 • Zorlukların ardından gelecek ferahlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Demir Sandalye Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada demir sandalye görmek, rüya sahiplerinin güçlü bir insan olacağına ve bulunduğu makamı hakkı ile kullanarak haksızlıklara boyun eğmeyeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler güçlü kişiler olarak bilinmektedirler.

Rüyada Sandalye Ve Masa Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sandalye ve masa görmek; resmî kurumlarda çalışmaya ya da herhangi bir sebeple devlet kapısına girmeye işaret eder. Rüyada sandalye ve masa gören bir kimse iş amacıyla resmî kurumlarda bulunur oradan alacağı müjdeli bir haberle hayalini kurduğu işe yönelir. Rüyada siyah renkli sandalye ve masa görmek; hayattan alınacak zevke ve sorunların üstesinden gelmeye işaret eder.

Rüyada Sandalye Görmesi İle İlgili Diğer Yorumlar

Sandalye görülmesi ile ilgili diğer yorumlara göre;

 • Rüyada sandalye aradığının görülmesi mutlu olunacak bir haber almaya veya rüya sahibinin düşmanlarının olduğuna işaret eder.
 • Rüyada sandalye istediğinin görülmesi yaşanacak olan sıkıntılı günlere ve moral bozukluğuna işaret eder.
 • Rüyada sandalyede oturduğunun görülmesi rüya sahibinin huzurunun kaçacağına ve gireceği yollarda engellerle karşılaşacağına işaret eder.
 • Rüyada sandalye attığının görülmesi rüya sahiplerinin zor bir döneme gireceğine veya işlerini vaktinde yetiştirebileceğine işaret eder.
 • Rüyada sandalye ye çıktığının görülmesi rüya sahiplerinin davranışları ile toplum içersinde takdir kazanacağına veya sahip olduğu imkanlarının yok olması sonucunda boşluğa düşeceğine işaret eder.
 • Rüyada sandalye ye bindiğini gören rüya sahiplerinin güçlüklerle baş edebilecek bir inanca sahip olduklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi kadın ise birisi arkasından gıybette bulunacağına ve hedefi olan işlerden uzaklaşacağına işaret eder.
 • Rüyada altın sandalye görülmesi rüya sahibinin strese gireceğine yaşadığı sıkıntı ve üzüntüler neticesinde neşesinin kaybolarak yıpranacağı bir dönem yaşayacağına işaret eder. Rüyada altın sandalyede oturduğunu gören kişilerin kötü niyetli kişilerle arkadaşlık yapacağına ve elde edeceği haksız kazançlara işaret eder.
 • Rüyada koltuk sandalye görülmesi rüya sahibinin mutsuz hayat sürdüğüne ve çevresinde kendisini çekemeyerek düşmanlık yapan birisi olduğuna işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani