Rüyada “Rüyada Pil Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pil Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pil görmek, umutlu olmaya, sebat etmeye delalettir. Rüyada pil gören kimse, vakitsizce yapılan işten faydalanmaya ama akamete uğramaya işaret eder.

Rüyada Pil Görmenin Anlamı Nedir?

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada pil görmek masraflarına dikkat etmeyen bir hanımın varlığına, giderek yoksullaşmaya, bolluktan sonra gelen can sıkıcı bir darlığa delalettir.

Rüyada Pil Takmak

Rüyada pil takmak modaya uymak için fazla miktarda para harcayan bir kadının ev halkını sinirlendirmesine delalettir.

Rüyada Pil Almak

Rüyada pil almak yeni bir iş için ekstra enerji duymaya ihtiyaç duyar. Aldığı pilleri yeni bir oyuncak üzerinde deneyen kimsenin bir kız evladı çok yakın zamanda dünyaya gelir.

Rüyada Pil Yutmak

Rüyada pil yutmak hane halkı arasında yaşanacak şiddetli bir tartışmaya delalettir. Bununla birlikte karı koca arasında yaşanacak büyük bir kavganın da habercisi olabilmektedir. Araya aile büyüklerinin girmesi ile kalıcı bir süreliğine sulh ilan edilir.

Rüyada Pil Yemek

Rüyada pil yemek kötü bir söz söyleyip karşı tarafı küstürmeye, ayıplamaya, kınamaya delalettir. Rüyada pil yedikten bir mühlet sonra kustuğunu gören kişi söylediği acı sözlerinden dolayı pişmanlık duysa da kırdığı arkadaşıyla yeniden bir araya gelmesi zor olmaktadır. Pil yemek aynı zamanda kimi alimlere göre haram yemenin bir başka versiyonu olarak lanse edilmektedir.

Rüyada Kalem Pil Görmek

Rüyada kalem pil görmek küçük ama etkili bir mücadele yoluna girmeye, hak ve hukuk ile savaşarak zafer elde etmeye delalettir. Rüyada kalabalık bir marketten bir poşet dolusu kalem pil aldığını gören kişi düşmanlarına karşı kendi mevcudiyetini güçlendirerek hepsine karşı tek başına mücadele eder.

Rüyada Boş Pil Görmek

Rüyada boş pil görmek insanın zamanını ve enerjisini boca harcayan, fasarya sözler ile insanı bunaltan bir arkadaş çevresine sahip olması anlamına gelir. Ailesinin tüm ikaz ve önerilerine rağmen rüya sahibi bu kötü arkadaş ve çevrelerle günün büyük saatini harcayarak daha sonra pişman olacağı atılımlara imza atar. Rüyada boş pilin varlığı aynı zamanda cürüm işlemeye, günah yoluna sapmaya, iş işten geçtikten sonra nedamet getirmeye işaret eder.

Rüyada Saat Pili Görmek

Rüyada saat pili görmek belli bir oranda zamandan tasarruf yapmak isteyen alimin özverili çalışmalarına denk düşer. Çok daha az uyuyarak çok daha fazla çalışarak Allah’ın sevgili kulları arasında yükselmeye, sivrilmeye çalışan bireyin bu alanda çok daha fazla mesai harcayarak kendi ilmini arttıracağı yönünde büyük çalışmaları olacaktır.

Rüyada Bozuk Pil Görmek

Rüyada bozuk pil görmek büyük bir heves ile girilen işten aynı büyüklükte bir hüsran ile ayrılmak anlamına gelir. Çeşitli alanlarda patron ya da işveren ile anlaşamayan çalışan henüz bir ayı dolmadan işten ayrılabilir. Birinin yardımı ya da öncülüğünde girdiği işten ağzı yanarak ayrılan rüya sahibi parasını almakta güçlük çekebilir ve başka sektörlere, başka iş alanlarına yönlenebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani